Розпочала роботу урядова «гаряча лінія» з питань енергетики – «СТРУМ»

20.07.2024 10:46 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

20 липня почала працювати урядова «гаряча лінія» 15-49 під назвою «СТРУМ», на яку можуть звертатися громадяни та бізнес для вирішення питань, пов’язаних з енергетичною галуззю, зокрема щодо питань встановлення альтернативних джерел енергії для забезпечення власної енергонезалежності. Консультації з енергетичних питань за номером 15-49 можна отримати безкоштовно і цілодобово. Зокрема, звернувшись на цю телефонну лінію, можна дізнатися, як посилити енергонезалежність своєї оселі або підприємства, отримати інформацію про державні фінансові програми підтримки для встановлення додаткових потужностей генерації електроенергії та інші поточні питання щодо ситуації в енергетиці. «В умовах кризової ситуації, коли ворог системно руйнує нашу енергетику, намагаючись занурити нас у темряву і холод, важливим інструментом і найшвидшим рішенням є розвиток розподіленої генерації, впровадження якої надасть можливість забезпечити енергонезалежність українців та локальні потреби в генерації і в цілому енергетичну безпеку України.
Наразі Урядом прийнято низку важливих рішень і фінансових програм для стимулювання розвитку розподіленої генерації.
Метою запровадження урядової телефонної лінії «СТРУМ» є забезпечення українців необхідною та доступною інформацією про можливості підключення альтернативних джерел енергії, отримання державної фінансової підтримки, детальних консультацій та розв’язання проблемних питань із встановленням та підключенням обладнання», – зазначив Міністр енергетики Герман Галущенко. Урядова «гаряча лінія» з питань енергетики почала працювати в рамках реалізації Урядом комплексу дієвих заходів для підтримки української енергетики і кожного українця та підготовки до надважливого осінньо-зимового періоду.

Додати коментар

Користувач:
email:





Currency exchange
Money flowing across borders
Global economy

- Fin.Org.UA

Новини

11:37 - Київщина отримала від партнерів понад 500 великих генераторів: де встановлюють
11:25 - Мінфін почав готувати бюджетну декларацією на 2027-2029 роки
10:58 - Прискорилося падіння українського тютюнового ринку
10:50 - Папа надіслав Україні 80 генераторів
10:24 - Ціни на нафту реагують на ризики збоїв у постачанні з країн Близького Сходу
10:00 - Like Bus запустив мобільний додаток: як заощадити на автобусних квитках
09:46 - Куба вперше за десятиліття не отримує нафту від жодного постачальника
09:33 - Частина Запорізької області знеструмлена внаслідок ворожих обстрілів
09:15 - московіяни вдарили по об’єкту енергетики на Одещині – спалахнула пожежа, люди без світла
09:00 - В Україні зменшився попит на нові автобуси: найгірший показник за останні 10 років
08:30 - Як залучити команду до розвитку бізнесу
08:00 - Видавництво без ілюзій: як робити книжковий бізнес під час війни
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 10.02.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:12 - Денис Шмигаль: Держава посилить контроль за справедливістю розподілу електроенергії для споживачів
22:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 9 лютого: у Медведчука відібрали ліс, "Нафтогаз" знову атакували, Zara йде
20:24 - В МВФ прокоментували стан долара
19:52 - Міненерго та Секретаріат Енергетичного Співтовариства сформують перелік нагальних потреб енергетиків для мобілізації іноземної допомоги, – Денис Шмигаль
19:49 - Адвоката, який пропонував великі гроші голові Фонду держмайна, визнали неосудним
19:05 - Ще одне відділення "Нової пошти" в Києві працюватиме як Пункт Незламності
18:49 - У Мінрозвитку стверджують, що відновлено теплопостачання на Троєщині в Києві
18:45 - 10 лютого графіки відключення світла в Україні діятимуть всю добу
18:13 - Військові США затримали ще один танкер російського "тіньового флоту"
18:00 - Національний банк захищатиме в суді правомірність застосованого до АТ "РВС БАНК" штрафу за порушення у сфері фінмоніторингу
18:00 - lifecell виступає проти об’єднання баштових компаній "Київстар" і Vodafone
17:34 - "СвітлоДім": ще один банк долучився до держпрограми
17:30 - «Доступні кредити 5–7–9%»: за шість років дії програми бізнес залучив понад 471 млрд грн
17:20 - Звіт США: Експорт зерна з України за пів року скоротився на 30%
17:05 - В Бурштині частково відновили постачання тепла та води після атаки на ТЕС


Більше новин