Фінансовий астрологічний прогноз на 20.07.2024

20.07.2024 07:35 | Fin.Org.UA

Овен Ваші інвестиції стануть дуже вигідними у найближчому майбутньому.

Телець Сьогоднішній день сприятиме розвитку ваших професійних навичок та отриманню нових знань. Використовуйте цю можливість для свого росту.

Близнюки Ваші фінанси залишаться стабільними.

Рак Фінансова діяльність в Україні продовжує відновлюватися після повномасштабної війни. Спостерігається зростання обсягів кредитування та депозитів, а також підвищення активності на валютному ринку. Це свідчить про те, що українці довіряють фінансовій системі країни і бачать перспективи для економічного розвитку.

Лев Діліться своїми ідеями та пропозиціями на робочому місці - вони будуть оцінені.

Діва На сьогоднішній день рекомендується активно розглядати можливості для інвестицій у високодохідні активи. Ви маєте потенціал отримати значний прибуток.

Терези Збережіть раціональний підхід до своїх фінансових питань.

Скорпіон Фінансові ризики зменшуються завдяки стабілізації економіки та підвищенню довіри до фінансових установ

Стрілець Сьогоднього дня можна очікувати позитивних результатив у финансових операцiях. Ринок стабiльний, а попит на акцiї та iншi фiнансовi iнструменти зростають. Не забувайте про ризики, але загалом день обiцяє бути успiшним.

Козеріг Українські банки активно підтримують економіку країни, надаючи кредити підприємствам та приватним особам. Це допомагає зберегти робочі місця та стимулювати виробництво товарів та послуг.

Водолій Можливо, вам доведеться довше працювати для збільшення свого доходу.

Риби Сьогодні ви будете заслуговувати тільки на найкраще!

Додати коментар

Користувач:
email:





Financial crisis,
Lehman Brothers, subprime loans,
2008 shock.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:56 - Оновлено порядок оцінки стійкості банків і банківської системи
20:07 - Денис Шмигаль на Миколаївщині провів нараду щодо підготовки регіону до осінньо-зимового періоду
20:00 - Новини 8 липня: атаковані російські танкери
19:50 - Денис Шмигаль: 26 силових трансформаторів від JICA посилять енергетичну стійкість Миколаївщини
19:45 - Apple завойовує прихильність Трампа купуючи мікросхеми виробництва США на $30 мільярдів
19:35 - Кулеба оголосив про створення "національних бригад відновлення": що це значить
19:15 - Україна за одну ніч уразила 5 підстанцій та ключовий енергоміст з московії до Криму
18:43 - московія заборонила експорт дизелю і починає імпорт палива
18:30 - Львівський IT Кластер призначив нового CEO після спроби рейдерського захоплення попереднім
18:26 - Тарас Висоцький: Мінекономіки розробляє механізм компенсації аграріям за знищений урожай у прифронтових громадах
18:15 - Судовий розгляд правомірності рішення Національного банку про застосування заходу впливу до ПуАТ "КБ "АКОРДБАНК" триває
17:50 - Танкер Chevron був уражений біля берегів московія
17:31 - Застосовано заходи впливу до шести фінансових компаній
17:20 - Уряд спрямує три мільярда гривень на ліквідацію наслідків обстрілу Вишневого
17:16 - Інформація щодо надходження та використання коштів добровільних внесків (благодійних пожертв) від фізичних та юридичних осіб приватного права та/або публічного права
17:12 - США нададуть Україні ліцензію на виробництво Patriot – Трамп
17:10 - Нацбанк показав курс долара та євро на 9 липня: ціна валюти продовжує падати
16:56 - МВФ знизив прогноз світового економічного зростання на 2026 рік до 3%
16:47 - ІТ-інтеграція до ЄС: ДПС та EU4PFM узгодили подальші кроки для євроінтеграції податкової системи України
16:43 - Понад 274 млрд грн надійшло до місцевих бюджетів: фінансові підсумки першого півріччя
16:43 - Засідання Комісії
16:38 - Щодо права на нарахування податкової знижки за витратами, понесеними на придбання акцій (інших корпоративних прав), емітентом яких є юридична особа, яка набула статус резидента Дія Сіті
16:38 - Денис Шмигаль ознайомився з перебігом робіт із захисту та відновлення енергетичної інфраструктури Херсонщини 
16:37 - Хто є платниками орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності?
16:35 - Рентна плата за використання водних біоресурсів: до місцевих бюджетів платники Дніпропетровщини спрямували понад 2,7 млн гривень
16:34 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс», державної установи «Урядовий контактний центр» та «Гарячої лінії голови Дніпропетровської ОДА»
16:33 - Понад 9,8 млрд грн ПДВ сплатили до загального фонду держбюджету платники Дніпропетровщини з початку року
16:32 - У Київраді зареєстровано проєкт рішення про докапіталізацію Київміськбуду
16:30 - московія атакувала газотранспортний об’єкт у Києві, загинув працівник ОГТС


Більше новин