Dragon Capital продала частку в Arricano, яка керує чотирма українськими ТРЦ

19.07.2024 20:18 | Економічна правда

Група компаній Dragon Capital заявила, що офіційго завершила процес виходу зі складу акціонерів Arricano Real Estate PLC, що керує великими торгово-розважальними центрами в Україні.

Про це повідомляє пресслужба Dragon Capital.
"Цей завершальний крок став результатом нещодавньої угоди, за якою Arricano Real Estate PLC викупив свої акції у Dragon Capital.
Відтепер обидві компанії зможуть зосередитися на своїх незалежних стратегічних цілях та подальшому розвитку", - йдеться у повідомленні.
Arricano Real Estate PLC володіє великими київськими ТРЦ "РaйОN", "Проспект" і Sky Mall, а також City Mall у Запоріжжі і "Сонячна Галерея" у Кривому Розі.
В травні 2021 року власник компанії Dragon Capital Томаш Фіала купив 100% корпоративних прав видання "Українська правда". Редакція підписала з власником редакційну угоду, із змістом якої можна ознайомитися тут.
Нагадаємо:
Повідомлялось, що у березні 2014 року в Сімферополі відкрився ТРЦ "Южная галерея", який побудувала Arricano.
Аівостров тоді вже був окупований московитськими військами.
Після окупації Криму ТРЦ продовжив працювати на півострові.
При цьому засновник бенефіціара Arricano Ґіллар Тедер намагався приховати свій бізнес на півострові, писали "Крим.Реалії" у жовтні 2021 року.
Наприкінці 2023 року РНБО ввела санкції проти замовника будівництва ТРЦ "Южная галерея" ТОВ "Вояж-Крим".
Тоді ж, за даними Dragon Capital, у ЗМІ почала розповсюджуватися інформація про те, що Arricano начебто продовжує працювати у тимчасово окупованому Криму.
"Компанія Arricano не працює в Криму і, відповідно, я не володію ніякими частками компаній, які мають бізнес у Криму", - заявив тоді гендиректор і власник Dragon Capital Томаш Фіала.
За його словами, незначний міноритарний пакет в розмірі 12,5% акцій не дозволяє йому впливати на ухвалення рішень в Arricano.
Тоді Фіала заявив, що готовий на вихід з Arricano навіть на невигідних умовах.
У березні 2024 року Arricano Real Estate PLC та Dragon Capital досягли домовленості, згідно з якою Arricano викуповує свої акції у Dragon Capital.
Економічна правда

Додати коментар

Користувач:
email:





Germany's engine
Exports drive the economy
But growth starts to slow

- Fin.Org.UA

Новини

16:54 - НБУ показав курс долара і євро на друге січня 2026 року
16:31 - В Мінсоцполітики повідомили, скільки ВПО хочуть отримати житло за новою програмою
16:31 - Оновлено перелік іноземних валют, до яких встановлюється офіційний курс гривні
16:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 02.01.2026
15:05 - московіяни атакували інфраструктуру "Укрзалізниці": які наслідки
14:34 - Свириденко відреагувала на петицію щодо додаткової винагороди для військових
14:31 - Про розміри ставок єдиного податку з 01.01.2026 для ФОП – платників єдиного податку першої та другої груп
14:29 - Електронний сервіс предзаповнення податкової декларації про майновий стан і доходи для фізичних осіб – платників податків
14:23 - Чи має право на ПСП фізична особа, яка працює неповний робочий день?
14:20 - Про сплату військового збору фізичними особами з доходів, які підлягають річному декларуванню
14:19 - За профілем діяльності юридичної особи проводиться навчання, у якому приймає участь найманий працівник: що з ПДФО?
14:17 - Для волонтерів спростили реєстрацію та відкрили онлайн-доступ до даних
14:14 - Економічна безбар’єрність: податкові послуги без перешкод і складнощів
14:13 - Леся Карнаух: Надходження податків та зборів до загального фонду за 12 місяців року склали 1,246 трлн гривень
13:37 - Затвердили незалежних членів нової наглядової ради "Енергоатому"
12:24 - московія 1 січня атакувала порти України
11:46 - Зеленський призначив нового голову Нацкомісії з цінних паперів
11:32 - Businesses Continue to Report Restrained Performance Expectations – Business Outlook Survey in December
11:32 - Бізнес зберіг стримані оцінки своєї ділової активності – підсумки опитування підприємств у грудні
11:30 - Monthly Business Outlook Survey, December 2025
11:30 - Щомісячні опитування підприємств України, грудень 2025 року
11:27 - Податкова менше перевірятиме бізнес у 2026 році: до яких великих компаній прийде ДПС
10:24 - Наслідки атаки московія: знеструмлена значна кількість родин у двох областях
10:00 - В Україні податкові надходження до держбюджету у 2025 році зросли на 20%
09:30 - Вітаємо з Новим роком!
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 01.01.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
19:40 - Затверджено технічне завдання для здійснення оцінки стійкості банків і банківської системи у 2026 році
18:00 - НБУ пом’якшив валютні обмеження для резидентів Defence City
17:40 - Номінаційний комітет обрав незалежних представників нового складу наглядової ради АТ «Енергоатом»


Більше новин