Андрій Чесноков: Молоді люди є агентами змін та творцями сучасної України

19.07.2024 21:59 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Молоді люди є агентами змін та творцями сучасної України.
На цьому наголосив заступник Міністра молоді та спорту України Андрій Чесноков під час панельної дискусії «Студентська молодь: шляхи впливу на державну політику, формування громадянського суспільства та роботу з викликами держави» на VI Конгресі Української Студентської Ліги.  «Ваші ідеї та енергія визначатимуть майбутнє України, тому будьте активними громадянами та використовуйте усі можливості для змін зараз», – наголосив Андрій Чесноков, закликаючи студентів до активної участі у житті суспільства. В обговоренні також взяли участь голова правління Асоціації молодіжних працівників України Марина Попатенко та голова апарату Конгресу УСЛ, проєктний менеджер «Державотворця» Максим Свисенко. Конгрес зібрав 150 студентів з 70 закладів вищої освіти та представників 20 громадських організацій.
Цей триденний захід, що триватиме до 19 липня, став платформою для обговорення ключових викликів молоді у контексті впливу на державну політику та формування громадянського суспільства. У рамках візиту до Вінниці також відбулася зустріч з представниками молодіжного центру «Квадрат» під час якої обговорили перспективи співпраці.
Це відкриває шлях до подальшого зміцнення ролі молоді у суспільному та політичному житті країни, сприяючи її активному розвитку та самореалізації. Конгрес організований у партнерстві з Громадською спілкою «Українська Студентська Ліга» і став важливим форумом для обговорення питань, що стосуються освіти, молодіжної політики та активного участі студентів у житті суспільства.

Додати коментар

Користувач:
email:





Traders in the pit
Numbers flash upon the screens
Capital market.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Накази Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 12 травня: московія майже не прогнозує ріст ВВП, на Черкащині загорівся поїзд
20:59 - Google та SpaceX ведуть переговори щодо дата-центрів на орбіті
20:50 - ЄС готує удар по TikTok, Meta і X через дизайн, що затягує дітей
20:40 - Журналісти оцінили вплив британських погроз на трафік "тіньового флоту" московія
20:20 - Газовози біля Катару масово зникають з радарів після нових вказівок влади
19:50 - московія б'є по американському бізнесу, щоб відлякати інвесторів від України
19:47 - Нетипово мало: українці купили ОВДП на 641 мільйон гривень
19:23 - На Одещині фірма депутата отримала підряди на 400 мільйонів гривень
19:00 - Їж, смакуй, донать: все про ініціативу "Якщо з'їм, то задоначу"
18:47 - Прокуратура домоглася знесення кафе у київському парку
18:43 - Ускладнення через холодну весну: Мінекономіки спрогнозувало врожай зернових цьогоріч
18:30 - "Економічна правда" без реклами та обмежень: розширення можливостей підписки на УП
18:25 - Індія відмовилася від санкційного газу московія попри дефіцит
18:00 - Фахівці Міненерго та енергетичних компаній узяли участь у вебінарі ПРООН «Комунікація без бар’єрів: взаємодія з людьми з різними видами порушень»
17:59 - "Перехід у режим виживання": кожна четверта російська компанія скоротила працівників
17:55 - Оренда трамваїв у Харкові: журналісти з’ясували, хто заробляє на схемі
17:45 - Нацбанк показав курс долара та євро на 13 травня
17:30 - Із тенісу – в падел: як Світоліна і Стаховський зароблятимуть на хайповому виді спорту
17:17 - В "Укрнафті" розповіли, як вдалося мінімізувати ремонти на свердловинах
17:00 - Мінекономіки запускає програму профорієнтації для молоді «Моя кар’єрна траєкторія — Спробуй»
16:54 - Україна погодила "транспортний безвіз" із ще однією країною ЄС
16:47 - Засідання Комісії
16:45 - День енергетичної стратегії: держава, бізнес і міжнародні партнери обговорили бачення реалізації нової енергетичної архітектури України
16:44 - 70-й ювілейний конкурс "Євробачення-2026": де дивитися півфінали та гранд-фінал
16:29 - На Черкащині загорівся поїзд під час руху
16:22 - Транспортний податок: українці на третину збільшили відрахування
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 13.05.2026
15:58 - Недостовірне декларування на 15 мільйонів гривень: депутат відбувся штрафом


Більше новин