ФДМУ оголосив перші в Україні онлайн-аукціони з великої приватизації на Прозорро.Продажі

19.07.2024 15:48 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Вперше в Україні Фонд держмайна оголосив в державній електронній торговій системі Прозорро.Продажі онлайн-аукціони з великої приватизації.
Це торги з продажу об’єктів балансовою вартістю понад 250 млн гривень. Першими лотами великої приватизації є готель «Україна» та Об’єднана гірничо-хімічна компанія. «Велика приватизація відкриває двері для нових інвестицій, які зараз надзвичайно потрібні для відбудови та модернізації нашої країни.
Це в першу чергу інструмент розвитку економіки.
Знайти ефективних власників, які інвестують в активи, зроблять їх конкурентоздатними, створять нові робочі місця та сплачуватимуть податки — вкрай важливо зараз», — наголосила Перший Віце-прем"єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко. 4-зірковий готель «Україна» у центрі столиці ФДМУ виставив на торги зі стартовою вартістю понад 1 млрд гривень.
На 14 поверхах площею майже 22.5 тис.
м2 розташовані 363 номери, ресторан, бізнес-центр, шість конференц-залів, салон краси, сауна, масажний кабінет та парковка на 69 автомобілів.
Окрім будівлі готелю новий власник також отримає будівлі охорони, нежитлові будівлі, автостоянки, прибудову та навіс.
Трираундовий аукціон на підвищення ціни відбудеться 18 вересня. Ціна Об’єднаної гірничо-хімічної компанії (ОГХК) стартуватиме на торгах з майже 3,9 млрд гривень.
Основним видом діяльності підприємства є добування руд інших кольорових металів.
Головний офіс ОГХК знаходиться в Києві, а виробничі потужності у Дніпропетровській та Житомирській областях.
Торги з продажу активу відбудуться 9 жовтня за правилами англійського аукціону на підвищення ціни. «Це два різних, але дуже привабливих об’єкти для інвесторів.
Впевнений, вони знайдуть свого власника і отримають друге життя.
Адже, велика приватизація - це не лише про продаж об’єктів і залучення великих коштів в держбюджет, які підуть на підтримку Сил оборони та відновлення України.
Це про розвиток підприємств і територій, створення додаткових робочих місць, запуск галузей по-новому і підтримка української економіки в ці непрості часи», — наголосив голова Фонду держмайна Віталій Коваль. «Функція Прозорро.Продажі — забезпечити безпечність торгів, неможливість втручання будь-кого в їхній перебіг та рівний доступ кожного учасника, який має на це визначене законодавством право, до участі в аукціоні.
АТ “Прозорро.Продажі” як адміністратор системи розробило процедури (програмне забезпечення) проведення торгів з продажу об’єктів великої приватизації, і система повністю технічно готова до проведення таких онлайн-аукціонів», — зазначив Сергій Бут, СЕО Прозорро.Продажі. Взяти участь у торгах з великої приватизації може кожен охочий, крім учасників, які за законодавством не можуть бути визначені переможцем аукціону.
Аби позмагатися за актив, потрібно зареєструватися на одному з акредитованих майданчиків Прозорро.Продажі та зробити цінову пропозицію. Нагадаємо, 18 липня 2023 року Кабінет Міністрів визначив технічні моменти для запуску онлайн-аукціонів з великої приватизації в системі Прозорро.Продажі.
Такі зміни ініціювало Міністерство економіки, які Уряд підтримав змінами до постанов №433 та №432.

Додати коментар

Користувач:
email:





Золото, валюта,
Акції й облігації,
Багатство чекає.

- Fin.Org.UA

Новини

07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 31.03.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 30 березня: "Великий податковий закон", залізниця між Україною та Болгарією
20:50 - ЄБРР профінансує розбудову "енергоострова" та децентралізацію теплопостачання в Харкові
20:15 - 31 березня відключення світла не плануються
19:30 - Колишньому керівнику аеропорту "Бориспіль" та його спільниці пом'якшили вирок
18:55 - Український виробник БПЛА створює спільне підприємство з американською корпорацією
18:44 - До фінансової компанії застосовано заходи впливу
18:35 - Латвія виділила Україні 6,8 мільйона євро: на що підуть кошти
18:30 - Премія за барель нафти Arab Light може зрости до беспрецедентних 40 доларів – Bloomberg
18:00 - Регламенти REACH та CLP: Україна і Швеція узгодили подальші кроки співпраці та оголошують відбір експертів
18:00 - Уряд витратив понад три чверті своїх резервів за 3 місяці. Які ризики?
17:45 - В київському метро тунель між станціями "Тараса Шевченка" та "Почайна" відремонтують за майже 2 мільярди
17:25 - "Нафтогаз" домовляється з Грецією про збільшення поставок СПГ
16:55 - Київ отримав генератори з Німеччини
16:44 - Нацбанк показав курс долара і євро на вівторок 31 березня
16:30 - Навіщо нам малі ядерні реактори
16:25 - Смілянський відповів на критику НБУ: "Можу в очі повторити, що це піз***ж"
16:25 - У Тернополі викрили масштабне виробництво контрафактного алкоголю під виглядом відомих брендів
16:04 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку уповноваження та відкликання уповноваження осіб у сфері захисту рослин»
16:03 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку уповноваження та відкликання уповноваження осіб у сфері захисту рослин»
16:00 - Відбулося перше засідання наглядової ради УКРНОІВІ
15:59 - Діяти обережніше: у Нацбанку спрогнозували рух облікової ставки до кінця 2026 року
15:46 - "Кернел" вперше самостійно імпортував пальне морем
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 31.03.2026
15:30 - Між Україною та Болгарією з'явиться залізничне сполучення
15:25 - У Києві викрили масштабну схему незаконного оформлення авто
15:19 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення аудиту уповноважених лабораторій у сфері захисту рослин»
15:16 - Кріппа став співвласником Burny Games, яка створює мобільні ігри
15:15 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення аудиту уповноважених лабораторій у сфері захисту рослин»


Більше новин