"Державний оператор тилу" пояснив, чому зірвалась закупівля бронежилетів на 2 млрд

19.07.2024 15:18 | Економічна правда

"Державний оператор тилу" (закупівельна організація Міністерства оборони - "ДОТ") на початку липня не зміг знайти постачальників на 90 000 бронежилетів для армії.

Про це повідомляється на сайті Prozorro, пише LIGA.net.

Як зазначає видання, тендер з очікуваною вартістю 2,74 млрд грн був розбитий на дев"ять лотів.
Лише один із них - на 15 000 комплектів за 390 млн грн - знайшов постачальника, ним став Темп-3000.
У "ДОТ" розповіли, що під час підготовки до тендеру закупівельна організація проводила консультації з потенційними постачальниками, і вони підтвердили готовність взяти участь у закупівлі.
Однак коли закупівля була оголошена, потенційні постачальники не надали пропозицій.
"Це сталося через ряд причин, які вплинули на ціноутворення: у період між ринковими консультаціями та завершенням періоду подачі пропозицій в закупівлі значно змінився курс валют і відбулося здорожчання електроенергії.
Тому пропозиції, які надавали потенційні постачальники до оголошення процедури, втратили актуальність", - пояснив "ДОТ".
Лоти закупівлі переоголосять після уточнення очікуваної вартості.
Станом на 19 липня "ДОТ" уклав договори на 63% від запланованого річного обсягу закупівлі бронежилетів.

У 2023 році в закупівлях Міністерства оборони брали участь три постачальники бронежилетів: Темп-3000, Харківський завод засобів індивідуального захисту й Укртак.
У 2024 році до закупівель долучилася компанія "АК-Інвестпром", представник виробника MARS Armor.
Планує бути учасником майбутніх закупівель "Українська броня".
Загалом в Україні шість компаній отримали акт відповідності бронежилетів технічним специфікаціям Міністерства оборони, ще три проходять процедуру перевірки.
Нагадаємо:
Міністерство оборони запустило процес зміни керівництва та реорганізації Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ.
Економічна правда

Додати коментар

Користувач:
email:





Politics and trade
Tensions high, markets react
Uncertain futures

- Fin.Org.UA

Новини

12:50 - Гана готується забрати частку "Лукойлу" в ключовому нафтовому проєкті
12:40 - "Київстар" переобрав раду директорів: до неї увійшов ексдержсекретар США Майк Помпео
12:30 - Як вимоги ЄС налякали податковий комітет
12:20 - Банки України показали актуальний курс валют на 13 травня
12:12 - Кондитерський ринок: аналітики з’ясували, хто "знімає вершки"
12:00 - Топ-10 компаній оптової торгівлі за рік збільшили сукупний дохід на 23%
11:55 - «Податок на Google» приніс Україні понад 6,9 млрд грн за чотири місяці 2026 року
11:50 - Танкер з газом Ірану прорвався крізь лінію блокади США
11:45 - До фінансової установи застосовано захід впливу
11:42 - ФОПи, які є роботодавцями, зобов’язані укладати з найманими працівниками трудові договори
11:40 - Робота без укладення трудового договору позбавляє працівника соціальних гарантій
11:38 - Пріоритетні заходи НСД спрямовані на модернізацію податкового адміністрування
11:37 - Підтримка працевлаштування осіб з інвалідністю – це не лише соціальна відповідальність, а й економічний стимул для роботодавця
11:35 - Переваги електронного листування
11:32 - московіяни вдарили по критичній інфраструктурі на Харківщині – без світла 4500 абонентів
11:31 - За спецвикористання води загальний фонд держбюджету отримав від платників Дніпропетровщини понад 26,6 млн грн рентної плати
11:28 - Електронні сервіси від ДПС – складова реалізації Національної стратегії доходів
11:23 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло майже 474,8 млн грн податку на нерухомість
11:23 - Реквізити бюджетних рахунків та рахунків для сплати єдиного внеску для платників Дніпропетровської області
11:22 - Відчуження об’єкта оподаткування або об’єкта, пов’язаного з оподаткуванням, протягом 10 робочих днів після їх придбання: чи подавати Заяву за ф. № 20-ОПП?
11:21 - ФОПом на загальній системі оподаткування отримано дохід від видів діяльності, не зазначених в реєстраційних даних платника податку: оподаткування
11:20 - В яких випадках сума доходу, отриманого фізичною особою від продажу земельної ділянки, не підлягає оподаткуванню ПДФО?
11:19 - Юридична особа – нерезидент є власником земельної ділянки: сплата земельного податку
11:18 - Про перерахунок суми транспортного податку у разі виявлення розбіжностей між даними, зазначеними у ППР та даними, підтвердженими платником
11:16 - Яка застосовується відповідальність за видачу фіскального чека, в якому відсутній реквізит цифрового значення штрихового коду марки акцизного податку на алкогольні напої?
11:15 - Чи застосовується ПСП до заробітної плати фізичної особи, яка зареєстрована ФОПом?
11:15 - Концесія у порту Чорноморськ: Мінрозвитку оголосило про перехід до наступного етапу
11:13 - Рієлторам необхідно надсилати до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації інформацію про укладені за їх посередництвом цивільно-правові договори (угоди) про оренду нерухомості
11:12 - Які форми фінансової звітності подають платники податку на прибуток, що складають фінансову звітність за національними стандартами?
11:05 - Українці почали частіше купувати бензинові авто: які нові та вживані моделі обирають


Більше новин