Уряд ухвалив рішення, які дозволять залучити кошти у сфери медицини та освіти

18.07.2024 15:13 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Уряд спрямував Міністерству охорони здоров’я 1,3 млрд грн кредитних коштів Банку розвитку Ради Європи.
Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час виїзного засідання Уряду в Запорізькій області. «Це ресурс на відновлення медичних закладів.
За час повномасштабної війни ми вже повністю або частково відновили 885 лікарень, ця робота триватиме і надалі», — підкреслив Глава Уряду. Прем’єр-міністр наголосив, що також важливо забезпечити доступ дітей до якісної освіти.
Для цього Уряд ухвалив розпорядження, яке допоможе залучити 235 млн доларів позики від Міжнародного банку реконструкції та розвитку та 150 млн доларів від Міжнародної асоціації розвитку. «Ці кошти інвестуємо в покращення умов викладання та навчання відповідно до стандартів Нової української школи», — зауважив Прем’єр-міністр.

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші не мають колір,
І не вони роблять людину,
Тільки у розумній долі
Фінанси роблять дива знущання.

- Fin.Org.UA

Новини

17:45 - До фінансової компанії застосовано захід впливу
17:05 - Результати операцій Національного банку України з підкріплення кас банків готівковою іноземною валютою
17:05 - Results of the National Bank of Ukraine’s Measures to Supply Banks with Foreign Currency Cash
17:00 - Суд в Австрії остаточно закрив справу Фірташа: його не екстрадують
16:44 - Нацбанк показав курс долара і євро на понеділок 16 березня
16:36 - Трудові договори водіїв вантажівок перевірятимуть автоматично
16:20 - НБУ зареєстрував нового страхового брокера
16:15 - Уряд пропонує дозволити приватизацію пошкодженого або знищеного житла
16:12 - Від фантастичних романів до реальних штурмів: історія головного інструктора "Скелі"
16:00 - Чи захистить уряд від податку на вуглець
15:56 - Уповноважений Зеленського: московія не врятує тимчасове послаблення санкцій США
15:50 - Податкова знижка за витратами на оренду житла: хто може повернути частину сплаченого ПДФО?
15:48 - До уваги ФОП – платників єдиного податку четвертої групи!
15:45 - Чи має право суб’єкт господарювання проводити розрахунки за операціями оптової торгівлі алкогольними напоями у готівковій формі?
15:45 - На Закарпатті у індустріальному парку почали будувати новий завод
15:43 - Мати студента здійснює оплату за його навчання в університеті та на військовій кафедрі цього ж університету: чи є право на податкову знижку за такими витратами?
15:42 - Подання податкової декларації з туристичного збору податковим агентом
15:41 - В які строки підзвітна особа подає Звіт про використання коштів/електронних грошей, виданих на відрядження або під звіт?
15:39 - З якого періоду припиняється подання податкової декларації екологічного податку, у разі передачі в оренду майна разом із стаціонарним джерелом забруднення в середині звітного періоду?
15:38 - Який розмір орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності?
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 16.03.2026
15:17 - Фінансова підтримка громад: внесок платників Дніпропетровщини – понад 4,3 млрд грн ПДФО
15:16 - Понад 7,4 млрд грн плати за землю вже надійшло до місцевих бюджетів
15:15 - Які пільги з ПДФО і військового збору мають фізичні особи – волонтери?
15:15 - Син екснардепа Іванющенка має елітну нерухомість у Дубаї – ЗМІ
15:13 - Яким чином платник податків отримує повідомлення про відмову у наданні/зменшенні суми податкової знижки?
15:12 - Фізичні особи – платники плати за землю поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 76,0 млн гривень
15:09 - Туристичний збір: юридичні особи спрямували до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 1,5 млн гривень
15:07 - Рентна плата: за використання лісових ресурсів місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників 142,7 тис. гривень
15:06 - ПРРО – легальний і комфортний спосіб ведення бізнесу


Більше новин