Держкомтелерадіо посилює співпрацю з редакціями газет

18.07.2024 15:46 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко та його перший заступник Богдан Червак взяли участь у роботі круглого столу "Практичні питання регулювання та співрегулювання друкованих медіа відповідно до закону "Про медіа".
Виклики для стійкості друкованих медіа", який відбувся 17 липня ц.
р.
у Києві. Захід був організований з ініціативи Національної спілки журналістів України, Міністерства культури та інформаційної політики України, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за підтримки проекту Ради Європи "Захист свободи слова та свободи медіа в Україні". Зокрема, Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко, під час обговорення практичних питань стійкості друкованих медіа, запропонував низку конкретних пропозицій щодо співпраці Держкомтелерадіо з редакціями газет. "Ми всіляко підтримуємо роботу Міністерства культури та інформаційної політики зі створення Фонду підтримки друкованих медіа, - зазначив Олег Наливайко.
- Але ця проблема складно вирішувалась в мирний час, поготів у воєнний.
Водночас є успішні проекти, реалізовані за кошти партнерів, приватних осіб.
Цю спільну роботу з донорами необхідно продовжувати.
При цьому не забувати про можливості територіальних громад, Українського культурного фонду". Голова Держкомтелерадіо наголосив, що Комітет спільно з ДАК "Укрвидавполіграфія" активно підвищують ефективність поліграфічних активів.  "Війна зупинила поліграфічний проект побудови сучасної газетної лінії.
Та не зважаючи на це, ми завершуємо перемовини стосовно грантового партнерського проекту розширення і осучаснення можливостей газетного друку саме для місцевої преси згідно умов гранту", - зазначив він. Крім того, Олег Наливайко розповів про можливості використання позитивного досвіду державної підтримки книговидання.
Він зазначив, що спільна робота законодавців, урядовців, громадськості значно поліпшила можливості галузі.
Це і податкові пільги, субсидії за оренду для книготоргівлі, сертифікати на придбання книг тощо.  "Цілу низку напрацювань можна використати для підтримки місцевої преси, яка дуже потерпає під час війни", - підкреслив Олег Наливайко. Голова Держкомтелерадіо запросив учасників круглого столу долучатися до популяризації та підтримки благодійної акції "Українська книга – українським дітям".
Він нагадав про успішний проект з Укрпоштою, коли 5000 пунктів Незламності отримали добірки нових українських книжок. Крім того, очільник Держкомтелерадіо звернув увагу редакторського корпусу на нові можливості Укртелерадіопресінституту.
Зокрема на навчальні курси щодо використання технологій ШІ та щодо продажу і монетизації можливостей цифрових платформ газет. На завершення свого виступу Олег Наливайко закликав редакції прифронтових видань до інформаційної співпраці з Суспільним мовником.

Додати коментар

Користувач:
email:





Investment gamble,
Stocks, bonds, and funds to explore,
Diversify well.

- Fin.Org.UA

Новини

20:13 - На тлі звільнення Федорова очільник PlayCity подав у відставку
20:00 - Новини 16 липня: новий уряд
19:49 - Стартап підтриманий Nvidia був оцінений у 17,5 мільярдів доларів
19:15 - Російські олігархи виводять мільярди доларів закордон через страх конфіскації майна
18:46 - Приватним ППО забезпечено вже понад півсотні компаній
18:10 - Схему резервного забезпечення киян теплом розроблять до кінця грудня
17:37 - Varus дозволили викупити мережу мінімаркетів "Коло" у Буткевича
17:30 - Розширено перелік способів верифікації банками клієнтів для цілей фінансової інклюзії
17:30 - Українські порти обробили за півріччя 42,4 мільйона тонн вантажів
17:19 - Засідання Комісії
17:14 - Іран через хуситів планує закрити "ворота" до Суецького каналу
16:56 - "Вінницяпобутхім" розпочав виробництво під замовлення супермаркетів
16:30 - Чому фінтех завмер перед ШІ
16:30 - Кінець епохи Мінцифри? Призначення Оксани Ферчук стане тестом на зрілість інституції
16:29 - Ворог атакував промисловий об’єкт у Кривому Розі
16:21 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
16:05 - Рада призначила новий уряд: хто увійшов до економічного блоку
16:04 - Україна та Іспанія обговорили шляхи виходу українських компаній на європейський ринок капіталу
15:46 - Уряд виділив понад 49 мільйонів гривень на ремонт дамби на Дунаї
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 17.07.2026
14:53 - Кулеба залишає Мінрозвитку: які досягнення відомства відзначив
14:52 - Чи залишиться Україна без хліба через російські удари: аналіз ринку
14:12 - московіяни КАБом пошкодили відділення "Нової пошти" у Краматорську
14:00 - Федоров обурився закидами Гетманцева та "Трухи" у свій бік
13:53 - На тлі атак московія судновласники призупиняють заходи до портів України – ЗМІ
13:05 - Федоров розповів, як Міноборони зекономило мільярди доларів на відкритих тендерах
13:00 - Як живуть українці за кордоном
13:00 - ЄС на українській полиці. Як харчова галузь готується до нових правил
12:55 - Переплата мільйонів гривень за рейки: посадовці "Київпастрансу" отримали підозри
12:53 -  Продаж інших нікотиновмісних продуктів для орального застосування: зазначення у фіскальному чеку коду за УКТЗЕД обов’язкове


Більше новин