Готель "Козацький" у центрі Києва приватизують за 400 мільйонів

18.07.2024 13:44 | Економічна правда

ФОТО: ФДМУ 18 липня 2024 року Фонд держмайна провів в державній електронній торговій системі Прозорро.Продажі онлайн-аукціон з приватизації готелю "Козацький", який знаходиться у центрі Києва.
Про це повідомляє пресслужба ФДМ.
Як йдеться у повідомленні, стартова вартість лота становила понад 155 млн гривень.
На аукціоні змагалося три учасники, під час торгів ціна зросла у понад 2,5 рази - до 400 млн гривень.
Ці кошти після укладання угоди з переможцем надійдуть до державного бюджету.
Також покупець додатково сплатить 80 млн гривень ПДВ.
Готель "Козацький" площею понад 9500 м² розташований у центрі Києва.
Основним видом діяльності є готельні та ресторанні послуги.
До складу лота увійшли будівля зі 135 номерами, рестораном, кафе, п"ятьма конференц-залами та 1494 одиниці рухомого майна (обладнання, меблі, інвентар тощо).

"Станом на кінець березня готель має заборгованість перед бюджетом у майже 9,1 млн гривень.
За умовами продажу її має сплатити новий власник об"єкта впродовж шести місяців", - розповіли у ФДМ.
Згідно з Прозорро.Продажі, переможець аукціону - Сільськогосподарське ТОВ "Надія" Сергія Сподіна.
Підприємство виробляє м"ясо качки пекінської породи під торговою маркою "Смачне каченя".

Якщо "Надія" через якусь причину не заплатить гроші, право на приватизацію перейде до ТОВ "Інжур" Андрія Журжія.
Його ставка була на 1000 грн нижчою.
Нагадаємо:
Фонд держмайна визначив дати проведення приватизаційних онлайн-аукціонів для готелю "Україна" - 18 вересня і для АТ "Обʼєднана гірничо-хімічна компанія" - 9 жовтня.
Економічна правда

Додати коментар

Користувач:
email:





Crypto craze in swing
Bitcoin and altcoins trade high
New money or bubble?

- Fin.Org.UA

Новини

17:05 - Results of the National Bank of Ukraine’s Measures to Supply Banks with Foreign Currency Cash
17:00 - Суд в Австрії остаточно закрив справу Фірташа: його не екстрадують
16:44 - Нацбанк показав курс долара і євро на понеділок 16 березня
16:36 - Трудові договори водіїв вантажівок перевірятимуть автоматично
16:20 - НБУ зареєстрував нового страхового брокера
16:15 - Уряд пропонує дозволити приватизацію пошкодженого або знищеного житла
16:12 - Від фантастичних романів до реальних штурмів: історія головного інструктора "Скелі"
16:00 - Чи захистить уряд від податку на вуглець
15:56 - Уповноважений Зеленського: московія не врятує тимчасове послаблення санкцій США
15:50 - Податкова знижка за витратами на оренду житла: хто може повернути частину сплаченого ПДФО?
15:48 - До уваги ФОП – платників єдиного податку четвертої групи!
15:45 - Чи має право суб’єкт господарювання проводити розрахунки за операціями оптової торгівлі алкогольними напоями у готівковій формі?
15:45 - На Закарпатті у індустріальному парку почали будувати новий завод
15:43 - Мати студента здійснює оплату за його навчання в університеті та на військовій кафедрі цього ж університету: чи є право на податкову знижку за такими витратами?
15:42 - Подання податкової декларації з туристичного збору податковим агентом
15:41 - В які строки підзвітна особа подає Звіт про використання коштів/електронних грошей, виданих на відрядження або під звіт?
15:39 - З якого періоду припиняється подання податкової декларації екологічного податку, у разі передачі в оренду майна разом із стаціонарним джерелом забруднення в середині звітного періоду?
15:38 - Який розмір орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності?
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 16.03.2026
15:17 - Фінансова підтримка громад: внесок платників Дніпропетровщини – понад 4,3 млрд грн ПДФО
15:16 - Понад 7,4 млрд грн плати за землю вже надійшло до місцевих бюджетів
15:15 - Які пільги з ПДФО і військового збору мають фізичні особи – волонтери?
15:15 - Син екснардепа Іванющенка має елітну нерухомість у Дубаї – ЗМІ
15:13 - Яким чином платник податків отримує повідомлення про відмову у наданні/зменшенні суми податкової знижки?
15:12 - Фізичні особи – платники плати за землю поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 76,0 млн гривень
15:09 - Туристичний збір: юридичні особи спрямували до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 1,5 млн гривень
15:07 - Рентна плата: за використання лісових ресурсів місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників 142,7 тис. гривень
15:06 - ПРРО – легальний і комфортний спосіб ведення бізнесу
15:05 - Після відключень інтернету в Москві зросли продажі пейджерів та паперових мап
15:00 - Інфраструктура ринків капіталу: НКЦПФР представила концепцію нового закону і обговорила її з ринком


Більше новин