За І півріччя 2024 року Держфінмоніторингом зупинено проведення підозрілих фінансових операцій на суму близько 5,4 млрд гривень

18.07.2024 12:17 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Державна служба фінансового моніторингу України як підрозділ фінансової розвідки України, в умовах воєнного часу, протягом І півріччя 2024 року продовжила вживати посилені заходи практичного та організаційного характеру щодо протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення. Насамперед, з метою результативного санкціонування дій країни-терориста, Держфінмоніторинг докладає максимум зусиль, які направлені на позбавлення рф фінансово-економічного потенціалу для продовження кровопролитної агресії в Україні та невідворотності повного відшкодування усієї шкоди, що була нанесена їх кривавими діями на нашій землі. У свою чергу, в рамках операційної діяльності у І півріччі 2024 р.
Держфінмоніторингом підготовлено 570 матеріалів (325 узагальнених матеріалів та 245 додаткових узагальнених матеріалів). У вказаних матеріалах сума фінансових операцій, які можуть бути пов’язані з легалізацією коштів, та із вчиненням кримінального правопорушення, становить 41,5 млрд гривень. Крім того, в ході проведених фінансових розслідувань Держфінмоніторингом було зупинено операції, які пов’язані з легалізацією коштів та із вчиненням кримінальних правопорушень, сума яких становить у еквіваленті 5,4 млрд гривень. Наразі основним напрямком діяльності Держфінмоніторингу є виявлення фінансових операцій та осіб, пов’язаних з фінансуванням тероризму/сепаратизму, військовою агресією з боку російської федерації проти України, насильницькою зміною чи поваленням конституційного ладу або захопленням державної влади, зміною меж території або державного кордону. Так, у І півріччі 2024 року Держфінмоніторингом до правоохоронних органів направлено 86 таких матеріалів. З повною інформацією про результати діяльності Держфінмонторингу можна ознайомитись на офіційному веб-порталі Служби .

Додати коментар

Користувач:
email:





Investing wisely
Requires skill and strategy
To build wealth that lasts

- Fin.Org.UA

Новини

15:57 - Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Особливості подання декларації про майновий стан і доходи за 2025 рік»
15:56 - Просто про важливе: податківці Дніпропетровщини про правила сплати місцевих податків
15:55 - Заслужений артист України приєднався до Деклараційної кампанії - 2026
15:53 - Екологічний податок: 1,5 млрд грн на відновлення довкілля
15:53 - ДПС за підтримки міжнародних партнерів розпочне перший етап практичної реалізації цифрової трансформації
15:53 - Деклараційна кампанія добігає кінця: залишилися лічені дні до 1 травня
15:52 - Майже 3 тисячі ліцензій втратять підприємці – порушники вимог до мінімальної зарплати у сфері роздрібної торгівлі підакцизними товарами
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 28.04.2026
15:10 - Мінрозвитку розповіло про регуляторні зміни, які прискорюють відбудову
14:59 - Шахтарі "ЛНР" скаржаться на банкрутство шахт та відсутність виплат
14:55 - Нові легковики в Україні: в яких регіонах їх найчастіше купують
14:36 - Затверджено Консолідовану фінансову звітність Національного банку України за 2025 рік та розподіл прибутку
14:25 - Як отримати податкову знижку: правила для ЕКЗ та усиновлення
14:25 - Китай зірвав мегаугоду Meta на 2 мільярди доларів
14:25 - НБУ спрямує до держбюджету рекордну суму прибутку
14:24 - Рентна плата: за видобування залізних руд платники Дніпропетровщини сплатили до загального фонду держбюджету понад 1,1 млрд гривень
14:22 - Про сплату земельного податку юридичною особою – нерезидентом
14:22 - Російський ринок захоплюють магазини економкласу – розвідка
14:21 - Плата за землю: понад 1,8 млрд грн – надходження від юридичних осіб до бюджетів громад Дніпропетровщини
14:19 - Незадекларована праця – відсутні соціальні гарантії
14:18 - Національна стратегія доходів: пріоритетні напрями розвитку податкової системи
14:16 - З якого часу мають право зареєструватись платниками єдиного податку четвертої групи новоутворені сільськогосподарські товаровиробники – юридичні особи?
14:15 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини від платників рентної плати надійшло понад 566,2 млн гривень
14:13 - Дніпропетровщина: надходження єдиного податку від сільськогосподарських товаровиробників – майже 175,7 млн гривень
14:11 - Деклараційна кампанія добігає кінця: залишилися лічені дні до 1 травня
14:10 - До Ізраїлю прибуло нове судно з краденим українським зерном
14:09 - Деклараційна кампанія 2026: за яким ідентифікатором форми документа громадянами подається податкова декларація про майновий стан і доходи?
14:05 - Деклараційна кампанія 2026: ключові дедлайни
14:01 - Деклараційна кампанія 2026: Від 0 % до 18 % – як оподатковується продаж майна
14:00 - Суд призупинив анулювання ліцензії казино Cosmolot


Більше новин