Енергетична ситуація в регіонах станом на 18 липня

18.07.2024 12:23 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Енергетична ситуація в регіонах станом на 18 липня: енергетики заживили понад 27 тисяч споживачів у Дніпропетровській, Донецькій та Харківській областях; внаслідок негоди знеструмлено понад 130 тисяч абонентів у північному та західному регіонах. ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ  Через грозу знеструмлювалось 7 населених пунктів. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ  Внаслідок технологічних порушень знеструмлювалось 8,6 тисячі споживачів, на ранок без світла залишаються понад 2 тисячі споживачів.
Через бойові дії знеструмлювалось 22,2 тисячі споживачів, станом на ранок їх заживлено. ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ Через ворожі обстріли минулої доби знеструмлено 3,1 тисячі абонентів.
Енергетики заживили 5,5 тисячі абонентів у 4 населених пунктах.
На ранок залишаються без напруги 125 населених пунктів, загалом – понад 75 тисяч абонентів. ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ Після проходження грозового фронту знеструмлено 1,2 тисячі споживачів у 8 населених пунктах. ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ Внаслідок грози знеструмлено 85 населених пунктів. У одному з населених пунктів механічно пошкоджено розподільний газопровід.
Припинено газопостачання для 16 споживачів. ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ На ранок через бойові дії без енергопостачання залишається 3731 абонент у 51 населеному пункті. КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ Через негоду залишаються знеструмленими 34,4 тисячі споживачів. КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ  Через технологічні порушення без світла 167 абонентів. РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ У одному з районів механічно пошкоджено підземний газопровід під час земляних робіт.
Відключено від газопостачання 151 споживача. СУМСЬКА ОБЛАСТЬ  Через грозу без електропостачання 13 населених пунктів.
Загалом через бойові дії без електропостачання залишаються 3,5 тисячі споживачів у 69 населених пунктах. У одному з районів механічно пошкоджено розподільний газопровід під час земляних робіт.
Відключено від газопостачання 9 багатоквартирних будинків - 201 абонента і 430 абонентів приватного сектору. ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ  На ранок внаслідок бойових дій без електропостачання залишаються 38,2 тисячі споживачів у 107 населених пунктах.
  ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ  На ранок через бойові дії у м.
Херсон знеструмленими залишаються 2484 абоненти, у Херсонській області - 26,1 тисячі абонентів у 48 населених пунктах. ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ У одному з районів механічно пошкоджено газопровід.
Відключено від газопостачання 71 споживача. ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ Внаслідок складних погодних умов знеструмлено 9,4 тисячі споживачів у 65 населених пунктах.
На ранок внаслідок бойових дій без світла 2,6 тисячі споживачів у 43 населених пунктах.

Додати коментар

Користувач:
email:





Markets in turmoil
Investors full of panic
Can we ride it out?

- Fin.Org.UA

Новини

10:18 - Новий етап співпраці: ДПС та Податкова Великої Британії оновили Меморандум про співпрацю
10:15 - До уваги резидентів Дія Сіті!
10:14 - Про коригування фінансового результату до оподаткування за операціями з цінними паперами
10:12 - Яким чином здійснюється реєстрація КОРО на РРО?
10:11 - Щодо подання представником, уповноваженим одним із батьків, Облікової картки за ф. № 1ДР та отримання документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО малолітньої особи та особи віком від 14 до 18 років
10:10 - Чи підлягають списанню помилково та/або надміру сплачені суми податків (зборів), які обліковуються в ІКП більше 1095 днів і на повернення яких платниками не подано заяви?
10:09 - Резидентом Дефенс Сіті нараховується (виплачується) заробітна плата найманим працівникам: чи передбачені спеціальні пільги з ПДФО?
10:08 - Який порядок оподаткування ПДВ при отриманні коштів закладом охорони здоров’я та складання податкових накладних при отриманні коштів за національною програмою «Скринінг здоров’я 40+»?
10:07 - Особливості складання податкової накладної при нарахуванні податкових зобов’язань з ПДВ у разі списання дебіторської заборгованості
10:06 - Платникам ПДВ – постачальникам електричної енергії
10:06 - Авансові платежі з ПДФО ФОПом на загальній системі оподаткування, яка здійснює роздрібну торгівлю пальним, сплачені до бюджету несвоєчасно: відповідальність
10:05 - Чи можуть юридичні особи – платники єдиного податку четвертої групи надавати фінансову допомогу (поворотну або безповоротну)?
10:04 - Безбар’єрність в податковій службі: створюємо простір рівних можливостей, де кожен відчуває підтримку
10:03 - Підтримка працевлаштування осіб з інвалідністю: особливості сплати внеску
10:02 - Податковий календар на 22 червня 2026 року
10:01 - спецвикористання лісових ресурсів від платників Дніпропетровщини до місцевих бюджетів надійшло на 19,0 відс. більше рентної плати ніж торік
10:00 - До загального фонду державного бюджету платники Дніпропетровщини за видобування газового конденсату спрямували майже 8,2 млн гривень
09:59 - Дніпропетровський регіон: надходження від платників туристичного збору збільшились на 22,2 відсотка
09:57 - Податковий борг комунальних підприємств: на Дніпропетровщині обговорили шляхи погашення заборгованості
09:56 - Від ідеї до власної справи: податківці Дніпропетровщини зустрілись з ветеранською спільнотою
09:55 - Зростання надходжень від туризму: бюджети отримали 161,8 млн грн туристичного збору
09:55 - Зростання надходжень від туризму: бюджети отримали 161,8 млн грн туристичного збору
09:54 - Зростання надходжень від туризму: бюджети отримали 161,8 млн грн туристичного збору
09:53 - Проставлення апостиля на документах, виданих ДПС: як отримати послугу
09:50 - Новий етап співпраці: ДПС та Податкова Великої Британії оновили Меморандум про співпрацю
09:49 - Новий етап співпраці: ДПС та Податкова Великої Британії оновили Меморандум про співпрацю
08:00 - "Трамп програв цю війну". Мирна угода між США та Іраном не лишила сумнівів про переможця
23:49 - Де шукати натхнення для дитячої творчості: корисні джерела та ресурси
21:00 - Новини 18 червня: удари по Москві, зміни в бюджет-2026, заборона казино для військових
20:40 - ЄС підтвердила заборону на імпорт російського СПГ з 2027 року


Більше новин