Україна розпочала другий раунд переговорів з власниками боргових облігацій

18.07.2024 12:02 | Економічна правда

Після першого раунду, коли не було досягнуто згоди, Україна проведе другі переговори щодо реструктуризації боргу на 20 млрд дол.
Про це повідомляє Bloomberg.
Повідомляється, що група власників українських облігацій підписала угоди про нерозголошення, щоб розпочати другий раунд офіційних переговорів з урядом про реструктуризацію боргу на суму понад 20 млрд дол.
Переговори розпочалися цього тижня напередодні закінчення 1 серпня мораторію на виплати за українським боргом.
Перший раунд обмежених переговорів у червні завершився без укладення угоди.
Обмежені переговори - це ті на які поширюються вимоги про нерозголошення, що допускають обмін непублічною інформацією, а також тимчасові обмеження на торгівлю, оскільки обговорювані теми можуть бути чутливими для ринку.
Міністерство фінансів України відмовилося від коментарів.
Представник комітету власників облігацій також відмовився від коментарів.
Виплата за одним з випусків облігацій має статися 1 серпня і уряд може її відтягнути максимум до 10.

Також сьогодні, 18 липня, Верховна Рада дозволила уряду не платити, фактично запровадивши мораторій на виплати до завершення переговорів про реструктуризацію.
Нагадаємо:
Бюджетний комітет Верховної Ради рекомендує парламенту надати право уряду призупинити виплати за зовнішнім державним боргом до завершення переговорів про реструктуризацію.
Британська неурядова організація Debt Justice закликає новий уряд країни захистити Україну від можливих судових позовів кредиторів, якщо країні не вдасться досягнути угоди щодо реструктуризації боргу.

Додати коментар

Користувач:
email:





Trading algorithms
Artificial intelligence
Modern finance game

- Fin.Org.UA

Новини

11:48 - Безбар’єрність комунікацій: адміністративні та електронні послуги орієнтовані на комфорт платників податків
11:45 - Термін, в який контролюючий орган проводить перерахунок суми транспортного податку у разі виявлення розбіжностей
11:43 - До уваги платників акцизного податку!
11:42 - Які ставки ПСП застосовуються до заробітної плати особи з інвалідністю та батьків дітей з інвалідністю?
11:41 - Додаток ПН до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств: як заповнюється поле «Код нерезидента в країні резиденції» у разі відсутності інформації про код нерезидента?
11:40 - Довідка про реєстрацію особи громадянином України – дитини, яка народилась за кордоном, батьками – громадянами України подається за наявності такого документа
11:39 - Окремі види діяльності згідно з КВЕД ДК 009:2010 не дають права на застосування спрощеної системи оподаткування і платник не планує їх здійснювати: чи можна у заяві про застосування спрощеної системи оподаткування зазначити такий код виду діяльності?
11:37 - Деякі особливості заповнення фізичною особою звіту про КІК
11:36 - Фізичній особі контролюючим органом ППР не вручено особисто або надіслано без повідомлення про вручення: чи застосовується відповідальність за несвоєчасну сплату плати за землю?
11:34 - За яким кодом бюджетної класифікації сплачується податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?
11:32 - Який алгоритм дій фізичної особи для отримання пільги щодо сплати земельного податку?
11:31 - Платники Дніпропетровщини за користування надрами поповнили загальний фонд держбюджету рентною платою майже 52,3 млн гривень
11:30 - Екологічний податок: майже 164,1 млн грн спрямували платники до місцевих бюджетів Дніпропетровщини
11:29 - На Дніпропетровщині кількість платників єдиного внеску перевищила 294 тисячі осіб
11:28 - Дніпропетровщина: туристичний збір – ресурс розвитку громад
11:24 - Активний діалог: податківці Дніпропетровщини продовжують зустрічі з платниками
11:21 - Консультаційний центр: конструктивні діалоги з підприємствами Дніпровського району
11:16 - Податкова Дніпропетровщини: що варто знати бізнесу про РРО та ризики «дроблення бізнесу»
11:15 - Ваші відповіді вже формують майбутнє Електронного кабінету: перші результати опитування
11:13 - ДПС взяла участь у фермерському форумі: діалог про податки, землю та роботу агросектору
11:00 - Посилення енергонезалежності лікарень у межах проєкту «Промінь надії»: з початку року власну генерацію електроенергії розпочав 21 заклад охорони здоров’я
10:55 - Національний банк України визнав генерального директора АТ «УКРПОШТА» таким, що не відповідає вимогам щодо професійної придатності
10:40 - Цигарки без акцизу на 2,3 мільярда: ексдиректору підприємства вручили підозру
10:10 - У частині окупованого Криму зникло світло
10:00 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 23 червня
09:35 - Нафта відреагувала на пожвавлення потоків через Ормуз
09:29 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:00 - Нардеп від "Слуги народу" Медяник живе у незадекларованому маєтку за мільйон доларів, оформленому на няню – ЗМІ
08:30 - Буковель дорожчий за Київ
08:00 - "Вони самі винні". Україна отримає новий транш, не виконавши вимоги МВФ


Більше новин