Мінцифри: Розширюємо підтримку цифрових проектів – до програми EGAP долучилися Херсонська, Хмельницька та Сумська області

18.07.2024 10:28 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Продовжуємо цифровізувати регіони та впроваджувати ще більше проектів, які спрощуватимуть життя громадян на місцях. Міністерство цифрової трансформації, Фонд Східна Європа, Сумська, Хмельницька та Херсонська обласні військові адміністрації уклали Меморандум про співробітництво щодо реалізації програми міжнародної технічної допомоги «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади (EGAP)». «Цифрова трансформація регіонів — один із пріоритетів Мінцифри.
Ми активно працюємо над створенням нових цифрових сервісів та послуг, які спрощують життя громадян.
CDTO ОВА та цифрові команди в регіонах допомагають нам швидко впроваджувати інновації по всій країні.
Приєднання Хмельницької, Сумської, Херсонської областей до програми EGAP допоможе створити комплексний план розвитку громад у цих регіонах.
Також налагодить прозору й швидку взаємодію громадян з державою та мінімізує корупційні ризики.
Крім того, переконана, що досвід цифровізації громад, які розташовані в зоні бойових дій або були деокуповані, допоможе під час відбудови України.
Вдячна нашим партнерам за підтримку», — зазначає заступник Міністра цифрової трансформації з питань європейської інтеграції Валерія Іонан. Меморандум передбачає: розробку цифрових стратегій та програм інформатизації; запровадження електронних послуг та інструментів електронної демократії; автоматизацію роботи ЦНАП; впровадження електронного урядування та електронної демократії. «Швейцарія системно підтримує позитивні зміни в Україні, попри такі складні часи.
Разом легше долати виклики.
Тож для нас і наших постійних партнерів Фонду Східна Європа важливо бачити якісні зміни не лише на центральному рівні, а й на місцях.
Скорочення цифрового розриву між містом та селом — наша глобальна ціль.
Впевнений, сьогодні ми робимо ще один крок на шляху до її досягнення.
Адже чим більше українських громад долучаться до Програми, тим масштабнішого результату вдасться досягти.
А отже, тим більше українців матимуть доступ до сучасних цифрових інструментів», — зазначив керівник Програми співробітництва Швейцарії в Україні Андре Хубер. У межах програми EGAP у Сумській, Хмельницькій та Херсонській областях виберуть пілотні громади, які впроваджуватимуть цифрові проекти.
Подати заявку на участь у пілоті може кожна громада регіону.
У фокусі уваги — втілення проектів, які підвищують ефективність роботи влади та покращують доступність послуг для громадян.
Серед них — мобільна валізка для ЦНАП, школа громадського бюджету, чатботи тощо. «Програма EGAP вже понад 5 років працює із 44 громадами.
Буду відвертим: сьогодні ці громади мають зовсім не такий вигляд, як на початку нашої співпраці.
Ми пишаємося кожною і кожним, хто взяв на себе відповідальність на місцях, повірив у свою громаду й допоміг утілити зміни.
Після підписання Меморандуму ми оголосимо конкурс пілотних громад у Сумській, Херсонській та Хмельницькій областях, з якими працюватимемо та впроваджуватимемо електронні сервіси.
Закликаю очільників громад брати участь та разом з нами втілювати цифрові проекти», — зауважив президент Фонду Східна Європа Віктор Лях. Загалом до програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади (EGAP)» вже долучилися Волинська, Вінницька, Дніпропетровська, Луганська, Одеська, Чернігівська області.
EGAP забезпечує комплексний підхід до впровадження цифрових проектів у регіонах та громадах України.
Програма допомагає розширити базову інфраструктуру, зокрема оновити або відбудувати ЦНАПи.
Також розширює перелік та якість надання актуальних послуг.
Крім того, у межах EGAP проводять навчання для працівників ЦНАПів, упроваджують інструменти електронної демократії, STEM-лабораторії. Нагадаємо, Програма EGAP допомогла створити портал та застосунок Дія, платформу Дія.Освіта, автоматизувати реєстрацію бізнесу в Україні.
Також запустити найпопулярніші послуги та документи: єМалятко, електронні паспорти, COVID-сертифікати, сплату податків ФОП тощо.
Крім того, Мінцифри разом з Урядом Швейцарії та Фондом Східна Європа провели Diia in Zurich. Дякуємо нашим партнерам — Уряду Швейцарії та Фонду Східна Європа за постійну підтримку у впровадженні цифрових проектів. Довідково Програма «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) фінансується Урядом Швейцарії і виконується Фондом Східна Європа.

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші – лист, в якому
Кожна цифра – слово, що
Іноді промовля

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:35 - Німеччина - ключовий партнер України в енергетичному секторі, - Денис Шмигаль
21:08 - Денис Шмигаль провів зустріч з Федеральною міністеркою економіки та енергетики Німеччини Катериною Райхе
21:00 - Новини 14 квітня: нафта московія подорожчала на 42%, курс євро встановив рекорд
20:45 - В Україні продажі пального зросли до рекордних показників попри подорожчання
20:20 - В "Укренерго" розповіли чи будуть відключення світла 15 квітня
20:18 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПРАТ «НАФТОГАЗВИДОБУВАННЯ» (Полтавська область, Миргородський район, в межах адміністративного підпорядкування Великосорочинської сільської територіальної громади)
20:17 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ГРАНД МАРИН» (м. Львів, Шевченківський р-н, вул. Шевченка, 323б)
20:16 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ВОДЯНСЬКИЙ ЗДО «ВЕСЕЛКА» (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Петрівська ТГ, с. Водяне, вул. Центральна, 5)
20:15 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АГРО-ЮА» (Харківська обл., Лозівський р-н, с. Берека, вул. Піщана, 90, 91)
20:14 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ТЕРРА БОЛГРАД» (Одеська область, Болградський район, м. Болград, вул. Поштова, 133 А)
20:11 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Оператор ГТС України» (Одеська область, Подільський район, Любашівська селищна територіальна громада, селище Любашівка, Комплекс будівель та споруд №8, б/н)
20:09 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ЕНЕРГОФІНАНС» (Полтавська область, Миргородський район, в межах адміністративного підпорядкування Великосорочинської сільської територіальної громади)
20:08 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПРАТ «НАФТОГАЗВИДОБУВАННЯ» (Полтавська область, Миргородський район, в межах адміністративного підпорядкування Великосорочинської сільської територіальної громади)
20:07 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Оператор ГТС України» (Одеська область, Одеський район, Усатівська сільська територіальна громада, село Міжлиманське, вулиця Миру, 113)
20:06 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ВІЛЕНДАРЕСУРС 2000» (Полтавська область, Миргородський район, в межах адміністративного підпорядкування Великосорочинської сільської громади)
20:05 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПІІ «МакДональдз Юкрейн Лтд» (Житомирська обл., Житомирський район, м. Житомир, вул. Покровська, буд. 93-А)
20:04 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «БЕСТІНВЕСТ–ЕНЕРГО» (Вінницький р-н, Вінницька обл., с. Бабин, вул. Захисників України, буд. 1)
20:02 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ФОП Мицик Андрій Володимирович (Черкаська область, Черкаський район, адмінмежі Леськівської сільської ради, с. Худяки, вулиця Бузкова, 16 А)
20:01 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди СТОВ «ВІДРОДЖЕННЯ» (Уманський р-н, Черкаська обл., село Березівка, вулиця Благовісна, будинок 61, 61а/2, 61а/3, 61а/4, 61а/5, 61а/6, 61а/8)
20:00 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Дніпровський завод спеціальних труб» (Дніпропетровська обл., Дніпровський район, с. Горянівське, вул. Горянівська, 1А)
19:59 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КОЛОМИЙСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№41) (Івано-Франківської обл., Коломийський р-н, Коломийська ТГ, с. Товмачик, вул. Привокзальна, 30)
19:57 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПРЕДСТАВНИЦТВО "ОНУР ТААХХУТ ТАШИМАНДЖИЛИК ІНШААТ ТІДЖАРЕТ ВЕ САНАЇ АНОНІМ ШИРКЕТІ" (Полтавська область, місто Полтава, вулиця Чумацький Шлях, 78 д)
19:56 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «УНІПЛИТ» (Івано-Франківська область, Івано-Франківський район, с. Дзвиняч, вул. Степаняка 12)
19:55 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПРАТ «БЕЗБОРОДЬКІВСЬКА АВКФ» (Черкаська обл., Золотоніський р-н, село Безбородьки, вулиця Незалежності, 12, 19, вулиця Молодіжна, 26/а, вулиця Набережна, 49)
19:54 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПП «АП «БЛАГОДАТНЕНСЬКИЙ ПТАХОПРОМ» (Миколаївська область, Первомайський район, село Благодатне, вул. Північна, 29)
19:52 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди С/Г ТОВ “МАЯК” (Тернопільська обл., Чортківський р-н, с. Поділля, вул. Галицька, 82Б)
19:51 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «НВП «Глобинський свинокомплекс» (Полтавська область, Кременчуцький район, за межами населених пунктів (поблизу села Демидівка) Омельницької об’єднаної територіальної громади)
19:50 - Російська нафта Urals у квітні подорожчала на 42% порівняно з березнем
19:49 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КП «Вінницяоблтеплоенерго» (Вінницький р-н, Вінницька обл., с-ще. Тиврів, вул. Тиверська 14)


Більше новин

ВалютаКурс
Алжирський динар0.32922
Австралійський долар30.9979
Така0.35431
Канадський долар31.6361
Юань Женьміньбі6.3819
Чеська крона2.108
Данська крона6.8687
Гонконгівський долар5.5536
Форинт0.141178
Індійська рупія0.46583
Рупія0.0025397
Новий ізраїльський шекель14.4239
Єна0.27397
Теньге0.091365
Вона0.029579
Ліванський фунт0.000486
Малайзійський ринггіт11.0062
Мексиканське песо2.5272
Молдовський лей2.5372
Новозеландський долар25.6735
Норвезька крона4.6262
Саудівський ріял11.5916
Сінгапурський долар34.2221
Донг0.0016516
Ренд2.6611
Шведська крона4.7506
Швейцарський франк55.7403
Бат1.35737
Дирхам ОАЕ11.8428
Туніський динар15.0248
Єгипетський фунт0.8283
Фунт стерлінгів59.0378
Долар США43.4997
Сербський динар0.43709
Азербайджанський манат25.6031
Румунський лей10.0841
Турецька ліра0.9724
СПЗ (спеціальні права запозичення)59.8089
Євро51.3253
Ларі16.1463
Злотий12.0977
Золото207708.89
Срібло3371.41
Платина90557.24
Паладій68671.24

Курси валют, встановлені НБУ на 15.04.2026