Бронювання у "Дії" запрацювало: як скористатися послугою

17.07.2024 17:17 | Економічна правда

Мінекономіки У застосунку "Дія" завершено тестування та запущено нову послугу бронювання військовозобов"язаних. Тепер українці можуть оформити бронювання всього за годину, не виходячи з дому.
Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки України.
"Відтепер керівники критично важливих підприємств та підприємств, що забезпечують потреби Сил оборони можуть забронювати співробітників через портал "Дія", - йдеться у повідомленні.
Як працює бронювання через "Дію":
Відповідні міністерства та ОВА вносять до Єдиного переліку підприємства, які мають право на бронювання працівників. Керівники підприємств подають через "Дію" списки військовозобов"язаних, яких потрібно забронювати. Система автоматично перевіряє дані військовозобов"язаних через реєстри.
При цьому військовозобов"язаний має бути офіційно працевлаштований, його військово-облікові дані мають бути у Реєстрі військовозобов"язаних "Оберіг".
Дія протягом доби надсилає сповіщення керівнику про результат розгляду. В разі позитивного рішення система автоматично переводить військовозобов"язаного на спеціальний військовий облік на строк дії бронювання.
З цього моменту він вважається заброньованим, а інформація про бронювання зʼявляється в застосунку Резерв+.
Людина також може отримати паперове підтвердження бронювання.
А також за бажанням подати документи на бронювання у паперовому форматі.
Обидві форми подачі документів матимуть однакову вагу.

За словами міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова, процес бронювання займає не більше години.
"Послуга працює в кілька кліків, а результат слід чекати не довше години часу.
У цьому сервісі ми автоматизували всі процеси, які можна автоматизувати", - розповів він.
Читайте також: Економічне бронювання вже фактично працює.
У яких містах і сферах його можна отримати?

Законопроєкт про економічне бронювання зареєстрований.
Як воно працюватиме?

Нагадаємо:
Мінцифри активно працює над електронним бронюванням на порталі "Дія" - планує на початку липня розпочати бета-тест.
Кабінет міністрів підтримав постанову щодо запуску електронного сервісу бронювання на порталі "Дія".
Повідомлялось, що процес бронювання працівника в "Дії" відбуватиметься протягом години з подачі відповідної заяви керівником.
Економічна правда.

Додати коментар

Користувач:
email:





From Wall Street to Tokyo,
London to Hong Kong and back,
The financial world spins.

- Fin.Org.UA

Новини

23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 5 березня: долар поставив третій рекорд за тиждень, Трампа зобов'язали повернути "тарифні переплати"
20:30 - Один з найбільших ТРЦ Києва Dream хочуть продати за $100 мільйонів – ЗМІ
20:15 - На Львівщині до літа планують добудувати меблевий завод
20:00 - США вперше в унісон з московія виступили проти засудження атак на енергетику України
19:43 - Уряд збирається корпоратизувати "Східний гірничо-збагачувальний комбінат"
19:30 - Україна та Австрія відновили роботу міжурядової комісії з питань торговельно-економічних зв’язків та провели бізнес-форум
19:30 - Країни Перської затоки чекає скорочення видобуток нафти через блокаду Ормузу
19:20 - Денис Шмигаль: Україна пройшла найскладнішу зиму в історії незалежності
19:00 - В Україні вдалось відновити третину пошкоджених генераційних потужностей після атак московія
18:55 - Аграрії забезпечені пальним на місяць – ЗМІ
18:45 - Фондовий ринок знизився на тлі ризиків війни на Близькому Сході та інфляції
18:35 - Україна та Австрія розвиватимуть співпрацю у сфері відновлювального водню, – Денис Шмигаль
18:30 - В "Укренерго" повідомили, як діятимуть графіки відключень світла 6 березня
18:22 - Macroeconomic and Monetary Review, March 2026
18:22 - Макроекономічний та монетарний огляд, березень 2026 року
18:22 - Мінекономіки та Райффайзен Банк (Україна) підписали заяву щодо розвитку партнерства у сфері енергоефективності
18:18 - За чотири роки чисельність металургів скоротилася вдвічі
18:15 - Танкер в Перській затоці атакували: нафта злетіла більш ніж на 3%
18:10 - В Україні подешевшала морква: яка тепер її ціна
17:50 - Ціна на автогаз пробила 40 грн/л, а на бензин та ДП – стабілізувалася в мережах
17:43 - Вдосконалення інфраструктури ринків капіталу: Комісія підтримала залучення стратегічного інвестора
17:39 - Рада керуючих МАГАТЕ ухвалила резолюцію щодо ризиків для ядерної безпеки через атаки на енергетичну інфраструктуру України
17:35 - Виробника води "Карпатська джерельна" оштрафували на понад 9 мільйонів за обман щодо її походження
17:25 - Курс долара третій день поспіль встановлює історичний рекорд щодо гривні
17:20 - "Дружба" може запрацювати протягом місяця-півтора – Зеленський
17:09 - Україна торік відкрила рекордні за час великої війни 22 нові експортні ринки
17:05 - Правоохоронці викрили розкрадання коштів на водогін у Донецькій області
16:50 - "Укренерго" не отримувало офіційних повідомлень про припинення аварійного електропостачання зі Словаччини
16:37 - Зеленський про нафтопровід "Дружба": Скажу чесно – я б його не відновлював


Більше новин