Електронне бронювання запрацювало в Дії, процес значно пришвидшиться, — Юлія Свириденко

17.07.2024 17:39 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Керівники критично важливих підприємств та підприємств, що забезпечують потреби Сил оборони, можуть забронювати співробітників через портал Дія.
Сервіс, який значно пришвидшує процедуру бронювання та дозволяє отримати результат протягом доби, вже доступний для користувачів. «Ключова мета запровадження бронювання через Дію – максимально пришвидшити процес, зробивши його автоматизованим й наскільки це можливо скоротити час очікування.
Як показало попереднє тестування, забронювати працівника через Дію можна значно швидше.
Вся необхідна інформація буде доступною у керівника в його електронному кабінеті.
Для працівника, який отримав бронювання, інформація оновиться у його застосунку Резерв+.
Ті, хто хоче отримати паперову версію підтвердження бронювання, також матиме таку можливість», — розповіла Перший віце-прем"єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко. Бронювання через портал Дія усуває людський фактор, а це – суттєво прискорює процедуру.
Адже, якщо раніше всі подані документи перевірялись вручну, то нині це відбуватиметься за допомоги електронних засобів, які мають доступ до усіх необхідних реєстрів. Алгоритм бронювання на порталі Дія наступний: Міністерства, ОВА вносять до Єдиного переліку установ (органів влади, підприємств, організацій) підприємства, установи та організації які, відповідно до законодавства, мають право бронювати працівників. Керівник компанії, що має право на бронювання своїх працівників, подає на порталі Дія списки на бронювання та засвідчує заяву електронним підписом. Система автоматично перевіряє, чи людина працевлаштована офіційно і чи є її дані в реєстрі Оберіг. Дія протягом доби надсилає сповіщення керівнику про результат розгляду. В разі позитивного рішення система автоматично переводить військовозобов’язаного на спеціальний військовий облік на строк дії бронювання.
З цього моменту він вважається заброньованим, а інформація про бронювання з’являється в застосунку Резерв+. Згодом витяг про бронювання можна буде завантажити на порталі Дія й за потреби роздрукувати.
Також за бажанням документи на бронювання можуть бути подані в паперовому форматі.
Обидві форми подачі документів матимуть однакову вагу. «Електронне бронювання через портал Дія доступне для підприємств та установ, які є критично важливими.
Послуга працює в кілька кліків, а результат слід чекати не довше години часу.
У цьому сервісі ми автоматизували всі процеси, які можна автоматизувати, щоб пришвидшити оформлення бронювання і не витрачати час на збір документів чи походи до держорганів.
Цифровізація процесу виключає людський фактор, адже всі дані перевіряються автоматично, а керівник в режимі реального часу розуміє, кого забронювали, а кого – ні і яка причина відмови», – зазначив Віце-прем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. Перед запуском сервісу відбулося закрите бета-тестування, під час якого компанії забронювали 929 працівників. «Раніше бронювання було доволі заплутаним.
А через втрату даних доводилося подавати людей наново.
Нова послуга без людського фактору на порталі Дія зробить бронювання швидким і прозорим.
Результат автоматично відображатиметься в застосунку Резерв+», – зазначила заступник Міністра оборони Катерина Черногоренко. Детальніше з алгоритмом бронювання за списками військовозобов’язаних та алгоритмом визначення підприємства критично важливим, можна ознайомитися за посиланням.  Послуга реалізується Міністерством цифрової трансформації спільно з Міністерством оборони та Міністерством економіки за сприяння проекту «Підтримка цифрової трансформації», що фінансується USAID і UK Dev.
Партнер проекту – Фонд Східна Європа.

Додати коментар

Користувач:
email:





The BIS and ECB
Managing currency and growth
For a unified Europe

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - Китай тисне на рейтингові агентства через велику кількість високих оцінок позичальників
17:43 - Вибух боєприпасів у Вишневому: "Укроборонпром" звільнив двох керівників
17:05 - Apple подала позов проти OpenAI за крадіжку комерційних таємниць
16:00 - Автобум: середній вік електромобілів на дорогах Китаю становить 1,8 року
14:54 - Після оголошення про відставку Свириденко Зеленський провів зустріч із Корецьким
14:25 - За несвоєчасне постачання одягу для військових компанію оштрафували на 37 мільйонів
13:55 - У забудовника ЖК "Авеню 42" на Теремках відсудили 28 мільйонів
13:31 - Фахівці повернули постачання газу до будинків у Вишневому
12:50 - московіяни атакували підприємство на Полтавщині
11:58 - московіяни весь день атакують промисловість у Кривому Розі: відомо про двох загиблих
11:05 - Іран атакував вже другий корабель після закриття Ормузу
10:00 - Україна уразила НПЗ у московії, 10 танкерів і 4 пороми в Азовському морі – Генштаб
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 12.07.2026
17:24 - Із 15 липня в Києві дорожчає проїзд: скільки коштуватимуть поїздки
16:40 - У Херсоні говорять про загрозу виникнення надзвичайної ситуації: яка причина
15:27 - Російська атака на порти: є загиблі та поранені
14:40 - Іранський дипломат прибув до Оману, щоб обговорити прохід суден через Ормузьку протоку
13:50 - Російський дрон поцілив підприємство на Полтавщині
13:10 - У Криму обмежили зняття готівки
12:15 - московіяни поцілили у заправки на Донеччині
11:30 - Податкова спостерігає зростання рівня фіскалізації в Україні
10:15 - московія зупинила судноплавство через Дон-Азовський канал після атаки України – ЗМІ
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 11.07.2026
00:00 - Накази Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - NBU June 2026 Inflation Update
20:00 - Коментар Національного банку щодо рівня інфляції в червні 2026 року
20:00 - Новини 10 липня: в України зв’явилась нова банкнота
19:54 - Денис Шмигаль провів зустріч з Керуючою директоркою з питань операційної діяльності Світового банку Анною Б'єрде
19:42 - Україна отримала понад 3 мільярди доларів від Світового банку


Більше новин