Штучний інтелект та зміна клімату — головні пріоритети топ-менеджерів страхових компаній

17.07.2024 15:25 | forinsurer.com ... все о страховании

Штучний інтелект та зміна клімату — головні пріоритети топ-менеджерів страхових компанійЗгідно з опитуванням Міжнародного страхового товариства (IIS), штучний інтелект та зміна клімату стали головними пріоритетами для топ-менеджерів страхових компаній у всьому світі.

Глобальне дослідження пріоритетів 2024 року мало на меті виявити найважливіші питання для лідерів галузі та зібрати інформацію. Під час опитування респондентам було запропоновано вибрати три головні проблеми з шести категорій: економічна, політична та юридична, соціальна та екологічна, операційна, технології та інновації, бізнес та фінанси.

Вперше штучний інтелект став провідним пріоритетом у сфері технологій та інновацій, і більше половини респондентів підкреслили його важливість. IIS пояснює це зростання позицією керівників, які повідомляють, що їхні компанії не готові до швидкого розвитку АІ. Серед головних проблем вони назвали повільну адаптацію до технологічних змін і необхідність значної перекваліфікації через старіння робочої сили.

Незалежно від технологічного прогресу, машинного навчання чи інтеграції штучного інтелекту, галузь продовжує повільно змінюватися та адаптуватися всередині, зазначили деякі респонденти.

Зміна клімату продовжує домінувати в категорії «Соціальні та екологічні проблеми» четвертий рік поспіль, і 60% керівників вважають її пріоритетною для 2024 року. Зростаюча частота та серйозність стихійних лих створює значні проблеми, такі як труднощі з прогнозуванням майбутніх втрат і зростання витрат, які можуть дестабілізувати страховиків, уряди та споживачів. Чверть респондентів визнали, що їхні компанії не готові вирішувати цю проблему у 2024 році.

Інфляція, яка входить до категорії «Економіка», залишається найпоширенішим пріоритетом на 2024 рік, охоплюючи всі внутрішні та зовнішні категорії вже третій рік поспіль. Незважаючи на те, що побоювання щодо інфляції зберігаються, побоювання щодо рецесії зменшилися з піку в 44% у 2022 році.

Опитування також дослідило основні можливості для зростання, які керівники очікують від своїх компаній у 2024 році.

IIS зазначив, що продуктові інновації — це найкраща можливість, і 60% керівників кажуть, що вони очікують, що їхня компанія зробить це цього року. 61% респондентів також поділилися, що вони шукатимуть нових або недостатньо обслуговуваних сегментів клієнтів, у той час як 55% сказали, що їхні компанії будуть зосереджені на зміцненні довіри та покращенні залучення споживачів.

Загалом керівники вважали, що їхні компанії готові йти за цими векторами зростання, і в середньому 95% зазначили, що вони певною мірою або дуже готові їх вирішити.

Повну версію тексту новини читайте також у наших партнерів

Додати коментар

Користувач:
email:





Investors gamble
Fortunes turn on a dime, the
Stock market's whims reign.

- Fin.Org.UA

Новини

21:40 - Макроекономічний та монетарний огляд, квітень 2026 року
18:00 - Національний банк у березні 2026 року застосував до одного банку і п’яти небанківських фінансових установ заходи впливу за порушення вимог законодавства у сфері фінансового моніторингу та валютного законодавства
17:35 - Слов'янська ТЕС зупинила роботу внаслідок ворожих атак
17:25 - Російський НПЗ за 800 кілометрів від України зупинив роботу після атаки дронів
17:00 - Україна об’єднає енергоринок з ЄС: Рада ухвалила закон про market coupling
16:30 - Як отримати житло від держави: три актуальні програми компенсацій
16:20 - Рада продовжила дію військового збору на 3 роки після завершення війни
16:00 - Ціна на російську нафту зросла до найбільшої за 13 років
15:57 - Ключові рішення НКЦПФР від 07.04.2026
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 08.04.2026
15:30 - На окупованій Луганщині забирають працівників промисловості на війну проти України
15:00 - Повідомлення про учасника індустріального парку «Сигнівка»
15:00 - До фінансової компанії застосовано захід впливу
14:55 - В Україні стартувала виплата Нацкешбеку за лютий
14:35 - Нідерландський банк-гігант не зміг вийти з російського ринку
14:34 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
14:23 - Декларування 2026: учасники бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни мають право на податкову знижку за оренду житла
14:21 - Як відображається у Звіті № 1-ВП продукція / товар, переданий у власну роздрібну мережу?
14:20 - Доходи нараховані (виплачені) ФОП, місцезнаходження або місце проживання яких тимчасово окупована територія: відображення у звітності
14:18 - Де платник може ознайомитися з інформацією щодо частки неотриманих грошових коштів за операціями РЕЗ?
14:12 - Заповнення заяви про проставлення апостиля у разі її подання представником юридичної особи
14:12 - Правоохоронці викрили чергову схему на "єВідновленні"
14:04 - За яким ідентифікатором форми необхідно подавати повідомлення про мережеві адреси, на яких здійснюється пропонування до продажу підакцизних товарів?
14:00 - Виплата кешбеку за лютий розпочнеться з 7 квітня
14:00 - Великодній кошик за п’ять років подорожчав майже вдвічі
14:00 - В Києві переглянуть тарифи на проїзд в громадському транспорті
13:58 - Які документи надаються ФОПом іншому суб’єкту господарювання для уникнення подвійного нарахування єдиного внеску?
13:46 - Із скриньки РРО або з місця проведення розрахункових операцій із застосуванням ПРРО викрадено готівку: дії суб’єкта господарювання
13:45 - СБУ повідомила про підозру капітану, який керував суднами "тіньового" флоту московія
13:40 - "Склад серйозно пошкоджено": росіяни атакували виробника снеків Flint, Сан Санич, Big Bob


Більше новин