Глобальні страхові збитки від стихійних лих зростатимуть щорічно на 5-7% ВВП

17.07.2024 15:25 | forinsurer.com ... все о страховании

Глобальні страхові збитки від стихійних лих зростатимуть щорічно на 5-7% ВВПОчікується, що глобальні страхові збитки від стихійних лих продовжуватимуть зростати щорічно на 5-7% ВВП. На ці вторинні небезпеки зараз припадає набагато більша частка глобальних втрат від стихійних лих, ніж у минулому, йдеться у звіті Swiss Re Corporate Solutions.

Страхова галузь стикається зі значними проблемами, оскільки втрати від стихійних лих зростають швидше, ніж ВВП. Це зростання впливає на доступність страхування та може призвести до більших прогалин у страховому захисті в багатьох регіонах.

«У 2023 році майже 62% загальних збитків від катастроф були незастрахованими. Скорочення страхового захисту вимагає зменшення очікуваних збитків та збільшення страхового покриття. Зменшення потенційних втрат передбачає пом’якшення наслідків зміни клімату, зменшення втрат, а також дії з запобігання та адаптації, щоб мінімізувати вплив і вразливість до небезпек як на суспільному рівні (наприклад, дотримання будівельних норм), так і на рівні окремих активів», вважають аналітики Swiss Re. «Ми бачимо, що на щорічній основі страхові збитки, які регулярно надходять до страхової галузі, становлять понад $100 млрд».

«І якщо ми можемо поставити це в контекст, у 2017 році, коли у нас були урагани «Харві», «Ірма» та «Марія», сума значно перевищувала $100 млрд, але ніхто не очікував, що це обов’язково стане новою нормою. Шість із семи років, що минули відтоді, ми спостерігали на рівні $100 млрд або вище. Це крок у порівнянні з тим, що ми бачили за роки до цього».

Збитки світової галузі страхування та перестрахування від стихійних лих у першій половині 2024 року сягнули $61 млрд, що на 25% вище, ніж у середньому за перше півріччя десятиріччя через найдорожче (для страховиків) півріччя за всю історію спостережень конвективних штормів.

Swiss Re очікує продовження зростання цих стихійних лих на рівні 5-7% на рік.

«У контексті цього можна сказати, що втрати від стихійних лих у світі подвоїлися за останні 30 років, але при темпах зростання на 5-7% вони знову подвоїться в наступні 10 років, порівняно з ВВП, і це дуже значний зсув, з яким мають справу наші клієнти», – кажуть страховики.

Повну версію тексту новини читайте також у наших партнерів

Додати коментар

Користувач:
email:





Bullish trend, surging high
The market beats like a heart
Fortunes rise and fall.

- Fin.Org.UA

Новини

07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 11.06.2026
21:00 - Новини 10 червня: збільшення оборонних видатків та долар по 45 гривень
20:40 - Зелена відбудова, клімат і євроінтеграція: підсумки міжнародного екологічного форуму
20:40 - московія засекретила інформацію щодо нарощення боргу
20:37 - На дорогах Волині планують встановити антидронові сітки
20:10 - Uber подає позов проти Нью-Йорка через закон про захист водіїв
19:40 - московіяни атакували два судна, що йшли українським морським коридором
19:30 - Паливна криза: на тимчасово окупованій частині Херсонщини скорочують кількість автобусних рейсів
19:11 - У Києві готують 6,5 тисяч місць для зарядки електромобілів
18:42 - московіяни атакували "Шахедом" вокзал у Сумах: уламки впали на потяг
18:25 - "Укрпошта" планує встановити додатково 600 комірок швидкої видачі
17:55 - Правоохоронці викрили масштабне розкрадання військового майна: яка схема
17:53 - В московії арештовуватимуть власність росіян-емігрантів за образи Путіна
17:30 - Підтримка людей, бізнесів та громад: стартував прийом заявок на другий рік програми BLOOM
17:27 - Кожна друга гривня – повз бюджет: БЕБ викрило "світлофорну" схему у Одесі
17:21 - До ломбарду застосовано захід впливу
17:03 - Повідомлення про керуючу компанію індустріального парку «БРІЛ ПАРК»
17:02 - Фігуранти "плівок Міндіча" обговорювали, як через Кучеренка зберегти "Шлагбаум" на "Енергоатомі" — "Схеми"
16:58 - Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження Змін до деяких наказів Міністерства екології та природних ресурсів України»
16:56 - Проєкт наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження Змін до деяких наказів Міністерства екології та природних ресурсів України»
16:10 - У пункті "Шегині – Медика" на півтора року обмежили проїзд для автобусів
15:58 - До переліку лауреатів премії "УП 100. Бізнес" увійшов Владислав Бельбас
15:55 - "Схеми" знайшли зв'язки ексголови комісії ВР із підозрюваними у справі "Мідас"
15:43 - Повідомлення про оприлюднення проєкту Закону України «Про зменшення впливу пластикової продукції на довкілля»
15:40 - До держбюджету надійшло 236 мільйонів євро від Світового банку
15:38 - Проєкт Закону України «Про зменшення впливу пластикової продукції на довкілля»
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 11.06.2026
14:57 - Прокуратура визнала недійсним інвестдоговір про забудову землі НАН України
14:43 - Фактична ціна реалізації природного газу на травень 2026
14:30 - Підприємцям Миколаївщини презентували програми відновлення після ворожих атак


Більше новин