Україна виконала всі індикатори в рамках Ukraine Facility і відправила запит на отримання EUR4,1 млрд

17.07.2024 13:25 | forinsurer.com ... все о страховании

Україна виконала всі індикатори другого кварталу в рамках Ukraine Facility і відправила запит Єврокомісії на отримання квартального траншу EUR4,1 млрд, повідомила перший віцепрем'єр - міністр економіки Юлія Свириденко.

Ukraine Facility - інструмент, що передбачає можливість отримання Україною у 2024-2027 рр. фінансової та технічної допомоги ЄС на загальну суму EUR50 млрд. З них на бюджетну підтримку буде спрямовано EUR38,27 млрд (із них EUR5,27 млрд у вигляді грантів), на інвестиційний фонд - EUR6,97 млрд, на технічну та адміністративну підтримку - EUR4,76 млрд.

"Тепер партнери мають опрацювати та підтвердити звіт про виконання Україною індикаторів другого кварталу. Далі країни - члени ЄС мають затвердити рішення щодо надання коштів Україні. Ми щиро сподіваємося на позитивну оцінку й те, що зможемо у вересні отримати ці необхідні кошти", - зазначила Юлія Свириденко.

Україна вже схвалила план цифровізації Держмитслужби, Бюджетну декларацію на 2025-2027 роки та План заходів з реалізації дорожньої карти щодо реформування управління публічними інвестиціями.

Серед інших виконаних індикаторів - призначення нового керівника Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК), перегляд нормативно-правової бази про Бюро економічної безпеки (БЕБ), затвердження Інтегрованого національного плану з енергетики та клімату.

Верховна Рада виконала ще один пункт з Ukraine Facility, підтримавши законопроєкт №11355 про інтегроване запобігання та контроль промислового забруднення.

Україна раніше цього року отримала до держбюджету трьома траншами EUR7,9 млрд безумовного фінансування за Ukraine Facility. Наступні транші надходитимуть щокварталу за результатами виконання Україною індикаторів Плану для Ukraine Facility та їх позитивної оцінки ЄС.

Повну версію тексту новини читайте також у наших партнерів

Додати коментар

Користувач:
email:





Greece, Spain, and more
Debt crises are still alive
Can Europe revive?

- Fin.Org.UA

Новини

20:50 - ЄС готує удар по TikTok, Meta і X через дизайн, що затягує дітей
20:40 - Журналісти оцінили вплив британських погроз на трафік "тіньового флоту" московія
20:20 - Газовози біля Катару масово зникають з радарів після нових вказівок влади
19:50 - московія б'є по американському бізнесу, щоб відлякати інвесторів від України
19:47 - Нетипово мало: українці купили ОВДП на 641 мільйон гривень
19:23 - На Одещині фірма депутата отримала підряди на 400 мільйонів гривень
19:00 - Їж, смакуй, донать: все про ініціативу "Якщо з'їм, то задоначу"
18:47 - Прокуратура домоглася знесення кафе у київському парку
18:43 - Ускладнення через холодну весну: Мінекономіки спрогнозувало врожай зернових цьогоріч
18:30 - "Економічна правда" без реклами та обмежень: розширення можливостей підписки на УП
18:25 - Індія відмовилася від санкційного газу московія попри дефіцит
17:59 - "Перехід у режим виживання": кожна четверта російська компанія скоротила працівників
17:55 - Оренда трамваїв у Харкові: журналісти з’ясували, хто заробляє на схемі
17:45 - Нацбанк показав курс долара та євро на 13 травня
17:30 - Із тенісу – в падел: як Світоліна і Стаховський зароблятимуть на хайповому виді спорту
17:17 - В "Укрнафті" розповіли, як вдалося мінімізувати ремонти на свердловинах
17:00 - Мінекономіки запускає програму профорієнтації для молоді «Моя кар’єрна траєкторія — Спробуй»
16:54 - Україна погодила "транспортний безвіз" із ще однією країною ЄС
16:47 - Засідання Комісії
16:45 - День енергетичної стратегії: держава, бізнес і міжнародні партнери обговорили бачення реалізації нової енергетичної архітектури України
16:44 - 70-й ювілейний конкурс "Євробачення-2026": де дивитися півфінали та гранд-фінал
16:29 - На Черкащині загорівся поїзд під час руху
16:22 - Транспортний податок: українці на третину збільшили відрахування
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 13.05.2026
15:58 - Недостовірне декларування на 15 мільйонів гривень: депутат відбувся штрафом
15:47 - Імпорт газу в Україну впав у 28 разів у квітні: найнижчий показник з грудня 2024
15:35 - У Києві відкрився ще один ресторан McDonald's
15:30 - Тарас Висоцький: Урожай зернових у 2026 році прогнозується на рівні 60,4 млн тонн
15:17 - "Італійська забастовка": у НАБУ розповіли про взаємодію Держфінмоніторингом
15:08 - Нацбанк повідомив про зміни на фінансовому ринку у квітні


Більше новин