Які дії суб’єкта господарювання перед початком використання ПРРО від ДПС для операційної системи iOS (Apple) та Web?

15.07.2024 09:17 | Fin.Org.Ua

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що суб’єкти господарювання можуть безкоштовно завантажити відповідне програмне забезпечення (ПЗ) на вебпорталі ДПС України.
Для використання ПРРО від ДПС суб’єкту господарювання потрібно:
1. Завантажити та встановити ПЗ ПРРО відповідне операційній системі пристрою – з AppStore для iOS (версії 15 або новіше), з PlayMarket для Android (версії 8.1 або новіше), з вебпорталу ДПС для Windows (версії 7 SP1 або новіше). Для використання вебверсії перейти за посиланням: https://webrro.tax.gov.ua/account
2. Переконатись, що суб’єктом господарювання подано через Електронний кабінет або Єдине вікно подання електронної звітності наступні форми:
 – повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою № 20–ОПП (ідентифікатор форми F1312005 для фізичних осіб – підприємців, J1312005 для юридичних осіб);
– заяву про реєстрацію програмних реєстраторів розрахункових операцій за формою № 1–ПРРО (ідентифікатор форми F1316605 для фізичних осіб – підприємців, J1316605 для юридичних осіб);
– повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа про касира за формою № 5–ПРРО (ідентифікатор форми F1391802 для фізичних осіб – підприємців, J1391802 для юридичних осіб (далі – Повідомлення за ф. № 5–ПРРО)).
3. Запустити застосунок та авторизуватися за допомогою КЕП, який було вказано в Повідомленні за ф. № 5-ПРРО.
Звертаємо увагу, що ПРРО, яке надається Державною податковою службою на безоплатній основі, має такі можливості:
– створення та реєстрація фіскальних чеків;
– легке додавання товарів та послуг у фіскальний чек;
– друк та відправка фіскальних чеків покупцям на пошту або у месенджери;
– відкриття/закриття зміни;
– службове внесення/службова видача;
– ведення довідників номенклатури;
– експорт/імпорт довідників номенклатури;
– продаж товарів/послуг, відсутніх в довіднику номенклатури;
– використання сканера штрих-кодів;
– використання різних форм розрахунку (готівкова/безготівкова/комбінована (готівка/картка));
– просте оформлення знижки на окремий товар або всю суму чека;
– оформлення повернення товарів та чеків повернення;
– формування та перегляд X-звіту;
– формування та перегляд Z-звіту;
– автоматичне або ручне закриття зміни та відправка Z-звіту.
Керівництво користувачів безкоштовного програмного рішення ДПС для версій WEB, Android, iOS та Windows розміщені за посиланням: Головна/БАНЕР/Програмні РРО/Керівництво користувача безкоштовного ПРРО (WEB, Android, iOS, Windows) (https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro

Додати коментар

Користувач:
email:





Bullish, optimistic,
Bearish, pessimistic tones,
The market speaks loud.

- Fin.Org.UA

Новини

14:25 - Який день вважається днем сплати єдиного внеску?
14:24 - До уваги платників податків!
14:22 - Самозайнята особа отримала виплати, пов’язані з тимчасовою втратою працездатності, від ПФУ: за яким кодом класифікації доходів бюджету сплачується військовий збір?
14:16 - Чи передбачені пільги для ФОП – платників ЄП, які належать до певних соціальних категорій громадян, в частині зменшення встановлених ставок ЄП?
14:14 - Чи має право підзвітна особа надати до Звіту про використання коштів/електронних грошей, виданих на відрядження або під звіт, копію розрахункового документа?
14:11 - Щодо оподаткування податком на прибуток підприємств інститутів спільного оподаткування (ІСІ)
14:08 - Добровільна зміна суб’єктом господарювання ставки ЄП: термін подання заяви за формою № 1-ПДВ
14:08 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
14:06 - Яка оціночна вартість земельної ділянки, що отримується в подарунок (спадщину), застосовується при розрахунку ПДФО?
14:03 - Які способи подання податковими агентами Розрахунку ЮО та/або Розрахунку ФОП/НПД?
14:02 - Чи передбачена відповідальність до страхувальника при самостійному коригуванні недостовірних відомостей по застрахованій особі у Додатках Д1, Д2, Д3 до Розрахунку ЮО або Додатку ФІЗ-Д1 до Розрахунку ФОП/НПД?
14:00 - Порядок оподаткування ПДФО іноземних доходів
13:59 - Чи має право на ПСП державний службовець, який отримує дохід у вигляді заробітної плати?
13:57 - Рентна плата: за користування надрами від платників Дніпропетровщини надходження до місцевих бюджетів зросли на 27,8%
13:55 - Загальний фонд держбюджету за видобування газового конденсату отримав від платників Дніпропетровщини майже 12,5 млн грн рентної плати
13:54 - З початку року до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від ФОПів – платників єдиного податку надійшло понад 3,5 млрд гривень
13:53 - Фіскальний чек: обов’язок бізнесу, право споживача - податківці провели виїзну зустріч у торговельному центрі Дніпра
13:51 - Податківці Дніпропетровщини зустрілися з ветеранами-амбасадорами
13:50 - Надходження земельного податку зросли на 13% порівняно з минулим роком
13:15 - Трьом кредитним спілкам відкликано ліцензії
12:55 - Одна з найбільших мереж аптек Донеччини залишає регіон
12:52 - Чому не можна вимкнути ТЕС
12:43 - Україна поскаржилася на Росію в IMO: за півтора місяця атаковано 52 судна
12:35 - "Беззубі" санкції Австралії допомагають московія заробляти на продажу нафти – звіт
11:58 - Держава виділила 56 мільйонів гривень на розвиток двох індустріальних парків
11:49 - московіяни атакували енергетику у чотирьох областях
11:28 - Від початку війни кількість податкового боргу ФОПів зросла вдвічі
11:03 - Посадовця Чорноморського порту викрили на хабарі
10:43 - В Україні працюють шість з дев’яти енергоблоків АЕС, інші у ремонті – Шмигаль
10:28 - Ринок капіталів для бізнесу: Комісія та ТПП України шукають практичні рішення разом


Більше новин