Представники ДПС та Торгово-промислової палати України розглянули актуальні питання оподаткування

15.07.2024 08:59 | Fin.Org.Ua

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на вебпорталі за посиланнямhttps://tax.gov.ua/media-tsentr/novini повідомила.
Питання сфери оподаткування, з якими звертаються представники бізнесу – члени Торгово-промислової палати України та профільних асоціацій, стали предметом обговорення під час онлайн-зустрічі в ДПС.
Так, розглядалися особливості проведення документальних планових та позапланових перевірок, скорочення термінів проведення перевірок щодо відшкодування ПДВ, окремі аспекти реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН, оскарження рішень контролюючих органів.
Фахівці ДПС розʼяснили інструментарій Електронного кабінету та можливості, які отримують платники податків при користуванні електронними сервісами ДПС та мобільним додатком «Моя податкова».
Під час заходу представники ДПС поінформували про новації законодавства щодо надання можливості платникам взаємодіяти з контролюючим органом у режимі відеоконференції під час розгляду матеріалів скарг та матеріалів перевірок відповідно до постанови КМУ № 1165. Фахівці ДПС розʼяснили практичні аспекти новацій та практику реалізації права платника брати участь у такому розгляді, зокрема, особливості подання та заповнення документів.
ДПС відкрита до діалогу з представниками бізнесу та готова до продовження конструктивної взаємодії у різних комунікаційних форматах.

Додати коментар

Користувач:
email:





Золото у тренді,
Для купівлі не потрібно
Золотого стану.

- Fin.Org.UA

Новини

20:45 - Вже 24 компанії створили приватні групи ППО – Міноборони
20:30 - "Укрзалізниця" запроваджує нові правила повернення квитків
20:05 - Японія просить компанії купувати російську нафту взамін близькосхідній – Nikkei
19:40 - Трамп погрожує підвищити тариф на автомобілі та вантажівки з ЄС до 25%
19:15 - Митниця фіксує скорочення середнього часу оформлення
19:05 - московія все ще головний постачальник нафти до Сирії, попри поворот останньої на Захід
19:00 - За купівлю української агротехніки компенсують рекордну суму
18:45 - Фонд відбудови має намір до кінця року укласти три інвестугоди – Свириденко
18:25 - В "Укренерго" повідомили, чи будуть відключати світло 2 травня
18:15 - Україна веде з ЄС перемовини про пом'якшення мита, яке вбиває металургію – ЗМІ
18:15 - Зелена платформа допомагає бізнесу та громадам знаходити фінансування щодо цілей НПЕК
18:00 - Необгрунтовані активи: держава стягне з депутата Київради 20 мільйонів гривень
17:56 - За пів доби критичну інфраструктуру атакували 400 дронів – Свириденко
17:30 - У Києві вперше зібралася Стратегічна група радників при Форумі "Архітектура Безпеки"
17:30 - Як бізнесмен Веселий отримав контроль над "Карпатнафтохімом" — нові "плівки Міндіча"
17:20 - В Україні на міжнародних трасах завершили основний ремонт доріг
17:15 - Україна та Німеччина посилюють кліматичне партнерство: узгоджені кроки в межах проєкту PAABS
16:53 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України “Питання моніторингу відповідності виплат заявникам на отримання підтримки у сільському господарстві та щорічного інформування про об’єкт підтримки”
16:50 - Нові "плівки Міндіча": наглядову раду "Сенс Банку" сформували фігуранти справи "Мідас"
16:48 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Питання моніторингу відповідності виплат заявникам на отримання підтримки у сільському господарстві та щорічного інформування про об’єкт підтримки”
16:45 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ДУ «ІЕОР НАМН» (м. Київ, Подільський район, вул. Вишгородська, 69)
16:44 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПП «ТАВРІЯ ПЛЮС» (м. Хмельницький, вул. Тернопільська, буд. 17/2)
16:44 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КЛЕБАНСЬКИЙ ЗДО "ОЛЕНКА" (ЯСЛА-САДОК) (Вінницька обл., Тульчинський р-н, село Клебань, вулиця Подільська, будинок 3)
16:43 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди СГВК «АВАНГАРД» (Миколаївська обл., Миколаївський р-н., с. Українка, вул. Соборна, 5)
16:42 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди СТОВ «Світанок» (Черкаська обл., Черкаський р-н, с. Лебедівка)
16:41 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АКРІС АГРО ГРУП» (Рівненська обл., Рівненський р-н, Гощанська ТГ, с. Франівка, вул. Захисників України, 1В)
16:41 - Нацбанк показав курс долара та євро на 4 травня
16:40 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди Філія «Писарівська гімназія» Клембівського ліцею (Вінницька обл., Могилів-Подільський район, с. Писарівка, вул. Шевченка, 21)
16:40 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «РОКМАНТ» (Житомирська обл., Житомирський район, Попільнянська територіальна громада, с. Паволоч, вул. Завалля 1, буд. 100-А)
16:39 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КЛЕМБІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ (Вінницька обл., Могилів-Подільський район, с. Клембівка, вул. Наконечного Віктора, 28)


Більше новин