У Парижі вшанували пам’ять загиблих українських спортсменів

14.07.2024 17:20 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

13 липня 2024 року Союз українців Франції (СУФ) за підтримки Світового Конґресу Українців організував у Парижі марш пам"яті загиблих українських спортсменів.  Більше тисячі людей пройшли ходою та вшанували 488 українських спортсменів, яких вбили російські загарбники в Україні.
Учасники маршу вдягли футболки з іменами вбитих спортсменів.  Українці, французи, грузини, поляки, литовці, естонці та представники сирійської й іранської опозиції пройшли маршем від площі Пантеону до площі Сен-Мішель у центрі Парижа.
Вони об"єдналися, щоб нагадати світові про страждання України. Коментуючи марш, очільник Мінмолодьспорту Матвій Бідний зазначив: «Вбиті росією українські атлети мали усі шанси представити Україну у Парижі, проте їх вбила росія.
Тепер загиблі українські атлети стали частиною Небесної команди, яка назавжди разом з нами».  Зокрема, Матвій Бідний вказав, що боксер Максим Галінічев, стрільці Іван Бідняк та Єгор Кігітов, дзюдоїст Станіслав Гуленков та важкоатлет Олександр Пелешенко мали усі шанси взяти участь в Олімпійських іграх у Парижі, якби їх не вбили росіяни. Промови під час заходу виголосили представники французької влади та української громади.
Віце-президент СУФ і Світового Конґресу Українців Володимир Когутяк наголосив на важливості міжнародної підтримки України.  «Ми повторюємо заклик до миру і справедливості, що нас об"єднує», — сказав він.
Франсуа Бешіо, заступник мера 19-го округу Парижа, закликав повністю відсторонити російських спортсменів від Олімпійських ігор у Парижі. Українські спортсмени захищають свою країну та демонструють незламну волю до перемоги, тоді як російські спортсмени боягузливо підтримують війну. 

Додати коментар

Користувач:
email:





Numbers on the screens
Green, red, up, down, left, right, strange
Economy's heartbeat

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 11 червня: удари по нафті московія, ЗАЕС на генераторах і IPO Приватбанку
20:35 - Індія заявила, що купувала російську нафту на прохання США
20:05 - Спекулянти виходять із золота: метал упав до мінімуму за пів року
19:30 - Декарбонізація економіки: Уряд затвердив Довгострокову стратегію низьковуглецевого розвитку України до 2050 року
19:25 - Ормуз "закритий", але потоки нафти через нього зросли на 50%
19:00 - На Кіровоградщині з'явиться національний природний парк «Чорний Ліс»
18:55 - Найбільше донатів за пом’якшення вироку суду – у справах про переправлення чоловіків через кордон
18:45 - 31 удар за місяць: видобуток нафти в московія впав до річного мінімуму
18:25 - Схвалено Стратегію збереження біологічного різноманіття до 2035 року
18:23 - Відновлення зруйнованих підприємств: уряд запроваджує нову кредитну програму
18:20 - Оновлені рекомендації щодо інформаційних довідок, які подаються для авторизації діяльності надавачів фінансових платіжних послуг та реєстрації платіжних систем
18:00 - Кулеба пояснив, що найчастіше заважає отримати компенсацію за знищене житло
17:55 - Нацбанк показав курс долара та євро на п'ятницю 12 червня
17:45 - Війна в Ірані відкинула нафтовидобуток ОПЕК на чверть століття в минуле
17:26 - Швидкісний "Інтерсіті" вперше поєднає Дніпро та Одесу
17:15 - Посилення відповідальності за порушення у сфері управління відходами: Уряд схвалив два законопроєкти
17:15 - Проєкт наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження Методики формування тарифу (ціни) на послуги оператора об’єктів інженерної інфраструктури меліоративних систем, що перебувають у державній власності»
17:15 - У Держлікслужбі розповіли, які АЗС отримали ліцензії на продаж ліків
17:07 - Повідомлення про оприлюднення проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів з метою створення системи водного урядування відповідно до права ЄС та принципів Організації економічного співробітництва та розвитку»
17:03 - Проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів з метою створення системи водного урядування відповідно до права ЄС та принципів Організації економічного співробітництва та розвитку»
17:00 - В Україні запускають єдину систему підтримки ВПО: що передбачає
16:45 - Європейський центробанк підняв облікову ставку вперше за майже 3 роки
16:35 - FlixBus запустив перший внутрішній маршрут з Харкова до Києва
16:23 - Трамп пояснив, за що він любить інфляцію
16:10 - У травні експорт російської нафти знову скоротився – ЗМІ
16:05 - Механізм міжнародної торгівлі скороченнями викидів парникових газів: Уряд створив правову та інституційну основу
16:00 - Як геополітика ламає логістичні ланцюги
15:56 - НБУ повідомив, коли Приватбанк може вийти на IPO
15:38 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «РУУККІ УКРАЇНА» (Київська обл., Бучанський р-н, с. Копилів, вул. Індустріальна, буд. 4)
15:38 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «БЕЙКЕНЬ ЕНЕРГЕТИКА УКРАЇНА» (Полтавська область, Полтавський район, в межах адміністративного підпорядкування Скороходівської селищної громади)


Більше новин