Фінансова допомога для нарощування потужностей розподіленої генерації: зустріч Германа Галущенка і керівництва ЄБРР

13.07.2024 15:18 | Міністерство енергетики України

Фінансова допомога для нарощування потужностей розподіленої генерації: зустріч Германа Галущенка і керівництва ЄБРР dudkah 13 липня 2024, 15:18
Міністр енергетики України Герман Галущенко провів зустріч з делегацією Європейського банку реконструкції та розвитку на чолі з виконавчим директором представництва ЄБРР в Україні та Молдові Арвідом Тюркнером.

Сторони обговорили інструменти та особливості надання фінансової допомоги Україні для закупівлі енергогенеруючого обладнання, зокрема напрямки реалізації меморандуму між ЄБРР та Урядом України про виділення 300 млн євро для відповідних цілей.

«Російські атаки завдали значних втрат нашій маневровій генерації.
Тому надзвичайно важливо максимально наростити потужності розподіленої генерації для балансування енергосистеми в зимовий період.
Встановлення газових турбін та газопоршневих установок – серед наших пріоритетів, і ми вдячні ЄБРР за допомогу і надання фінансової підтримки для реалізації відповідних проєктів»
, - зазначив Герман Галущенко.

Під час зустрічі наголошувалося на необхідності закупівлі та встановлення обладнання для розподіленої генерації у найкоротші терміни для його введення в експлуатацію до початку зимового періоду.

Особливої  уваги приділено питанню захисту енергооб’єктів та важливості реалізації положень Формули миру, запропонованої Президентом України Володимиром Зеленським, для забезпечення енергетичної безпеки.

Нагадаємо, у червні 2024 року між Урядом України та ЄБРР було підписано меморандум про взаєморозуміння, який передбачає надання екстреної додаткової підтримки для української енергетики обсягом 300 млн євро.
Новини Новини Міністерства Міжнародна допомога Енергетичний фронт

Додати коментар

Користувач:
email:





Investing with smarts
Balancing risk and reward
Capital market gains.

- Fin.Org.UA

Новини

07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 11.01.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
19:33 - Микола Колісник: Електропостачання в Києві відновлюють. Столиця поступово повертається до планових графіків відключень
19:21 - Фактична ціна реалізації природного газу на грудень 2025
18:42 - На Київщині без світла залишаються 60 тисяч споживачів
18:34 - 11 січня графіки відключення світла діятимуть усю добу
18:00 - У Києві повернули світло для ще 60 тисяч осель
17:05 - Асоціація закликала уряд компенсувати місцевим бюджетам витрати на підвищення зарплат вчителям
16:03 - Індонезія заблокувала ШІ-бот Маска
14:59 - Через складну енергетичну ситуацію у Києві збільшують інтервал у метро
14:38 - На лівому березі не працюватиме електротранспорт
13:26 - На правому березі столиці скасували аварійні відключення світла
12:30 - У Києві та на Київщині вдалося стабілізувати ситуацію з електропостачанням
12:27 - У Києві запровадили екстрені відключення світла
11:35 - ЄС може посилити відповідальність WhatsApp за боротьбу зі шкідливим контентом
10:40 - Трамп хоче на рік встановити ліміт процентних ставок за кредитними картками у 10%
10:00 - Україна і США можуть підписати в Давосі угоду про відбудову на $800 млрд – ЗМІ
09:38 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 10 січня
08:30 - Чи зможе Трамп витіснити з ринку Росію венесуельською нафтою?
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 10.01.2026
23:00 - Накази Міністерства енергетики України
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 9 січня: Україна віддасть одне з найбільших родовищ літію інвесторам Трампа, наслідки атаки московія
20:50 - Свириденко розповіла про відновлення роботи енергосистеми після удару московія
20:38 - У Києві світло повернули майже 153 тисячам осель – ДТЕК
20:35 - Російський НПЗ у Сербії купив першу нафту після санкційного винятку США
20:25 - Роман Андарак: росіяни атакували дроном енергетиків на Херсонщині
20:10 - Минулого року українські міста отримали 73 трамвайних вагона
19:47 - "Укрзалізниця" призупиняє виплати по єврооблігаціях
19:45 - Grok роздягав людей у X – тепер Маск сховав це за підпискою


Більше новин