Міноборони: Корпус інженерів армії США допоможе трансформувати Державну спеціальну службу транспорту

13.07.2024 17:36 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

У Вашингтоні відбулася зустріч заступника Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Олександра Балануци та голови Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту (ДССТ) бригадного генерала Олександра Яковця з делегацією Корпусу інженерів армії США, яку очолив командувач Північноатлантичного дивізіону бригадний генерал Джон Ллойд. Під час зустрічі сторони обговорили напрямки подальшого стратегічного партнерства між ДССТ та Корпусом інженерів армії США.
Зокрема, увагу було зосереджено на викликах у будівництві фортифікаційних споруд, розмінуванні та захисті об"єктів критичної інфраструктури. «Досвід, який має Корпус інженерів Армії США, допоможе трансформувати Державну службу спеціального транспорту.
Застосування практик та організаційних моделей американських інженерів допоможе підвищити ефективність робіт ДССТ.
Ми готові використовувати досвід партнерів задля швидкого розвитку наших служб», – зазначив Олександр Балануца. Сторони також звірили стан виконання поточних проектів, що реалізуються за підтримки американських колег, та окреслили плани їх подальшого розвитку. «Партнерство між нашими двома організаціями є взаємовигідним для обох країн, і ми з нетерпінням чекаємо продовження діалогу.
Сподіваємося незабаром знову зустрітися особисто, щоб більш детально визначити довгострокові цілі та бачення», – сказав командувач Північноатлантичного дивізіону Корпусу інженерів армії США бригадний генерал Джон Ллойд. Окремою темою стало навчання, а саме підготовка та підвищення кваліфікації українських спеціалістів у сфері проектування, будівництва та контролю.
Також досягнуто конкретних домовленостей з цього питання. «Багатовікова практика виконання Корпусом інженерів США завдань з розмінування місцевості, будівництва та реконструкції об’єктів інфраструктури, зокрема спеціального призначення, надасть змогу швидко адаптуватись до викликів сьогодення, зумовлених повномасштабним вторгненням росії, та набути спроможностей для реалізації планів з відновлення нашої країни», – підсумував домовленості голова Адміністрації ДССТ бригадний генерал Олександр Яковець. Корпус інженерів Армії США відомий своїми стратегічними проектами будівництва та реконструкції, серед яких проекти післявоєнної відбудови Європи (план Маршалла), реконструкція Іраку, післявоєнна реконструкція Боснії та Герцеговини, а також численні інфраструктурні проекти в Південній Кореї.

Додати коментар

Користувач:
email:





Savings account safe,
Small interest, no risk to take,
Rainy day fund saved.

- Fin.Org.UA

Новини

07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 26.05.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 25 травня: Казахстан не стягне ні долара з "Газпрому", нові правила приватизації
20:30 - 23 банки домовилися розширити доступ до фінансування для оборонних підприємств
20:02 - Податкова служба зафіксувала масову фішингову розсилку
19:45 - Уряд оновив правила малої приватизації: орендоване майно з поліпшеннями продаватимуть через прозорі аукціони
19:23 - московія продасть найбільші нафтові порти щоб закрити "діру" в бюджеті – ЗМІ
18:55 - "Київтеплоенерго" замовило котельні: підрядник фігурує у кримінальному провадженні
18:40 - Сизранський НПЗ в московії зупинився після атак України і може стояти ще місяць
18:20 - За ініціативи НБУ найбільші банки підписали меморандум щодо розширення доступу підприємств ОПК до кредитування
18:15 - Уряд "зруйнував схему", змінивши правила малої приватизації
18:00 - «Зроблено в Україні»: за тиждень бізнес залучив 4 млрд грн доступних кредитів за програмою «5-7-9%»
17:55 - Долар не росте: Нацбанк оприлюднив курс валют на 26 травня
17:53 - Повідомлення про оприлюднення проєкту Закону України «Про внесення зміни до статті 11 Закону України «Про управління об’єктами державної власності»
17:50 - Проєкт Закону України «Про внесення зміни до статті 11 Закону України «Про управління об’єктами державної власності»
17:44 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку визначення максимальної продуктивності обладнання для виробництва спирту етилового, біоетанолу»
17:42 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку визначення максимальної продуктивності обладнання для виробництва спирту етилового, біоетанолу»
17:25 - У квітні сума на банківських рахунках українців зросла на 40 мільярдів гривень
17:24 - Моніторинг викидів у повітря та воду від установок, що підпадають під дію Директиви IED
17:22 - (ROM) Monitoring of Emissions to Air and Water from IED Installations
17:16 - Чорна металургія
17:11 - (FMP) Ferrous Metals Processing Industry
17:07 - Студенти можуть заробити влітку до 45 тисяч гривень на місяць – OLX Робота
17:00 - Шахрай з сумнівною ліцензією: Комісія попереджає про «інвестора» Войтенка
17:00 - REACH і CLP: Україна вперше взяла участь у засіданні Європейського хімічного агентства
17:00 - Ти вже в чужій звітності
16:30 - Енергетична автономність для бізнесу: ефективні рішення від ОТП БАНК та СОЛАРБУД СЕРВІС
16:20 - Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Мінекономіки «Про внесення змін до наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України від 18 лютого 2026 року № 2689»
16:14 - Проєкт наказу Мінекономіки «Про внесення змін до наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України від 18 лютого 2026 року № 2689»


Більше новин