Великі американські банки попереджають про стрес серед споживачів з низькими доходами

13.07.2024 11:51 | Економічна правда

В результатах другого кварталу JPMorgan Chase, Citigroup, Wells Fargo і BNY попередили про те, що споживачі борються зі зменшенням заощаджень і зростанням цін.
Про це повідомляє Financial Times
JPMorgan, Citi і Wells - три з чотирьох найбільших банків США за розміром активів - а також BNY повідомили про зниження доходів від кредитування, оскільки бізнес перебуває на стадії стагнації після величезних прибутків від циклу підвищення процентних ставок Федеральним резервом.
Згідно з останнім опитуванням Мічиганського університету, опублікованим у п"ятницю, споживчі настрої залишаються "вперто пригніченими" і впали до восьмимісячного мінімуму в 66 пунктів.
Прибуток банку Citi від споживчого кредитування в США, що включає кредитні картки, впав на 74% порівняно з минулим роком.
Фінансовий директор банку Марк Мейсон заявив, що споживчі витрати в цілому сповільнюються, а залишки на рахунках зараз нижчі, ніж були до Covid.
Він додав, що американські споживачі стали більш обережними, ніж будь-коли раніше.
Фінансовий директор JPMorgan Джеремі Барнум сказав, що банк "в цілому вважає, що споживачі в порядку", але вказав на слабкість серед менш заможних клієнтів.
Головний виконавчий директор BNY Робін Вінс попередив, що "інфляція є дуже болючою для багатьох людей", особливо для тих, хто не має заощаджень.
Занепокоєння банкірів щодо американців з низькими доходами перегукується з попередженням компанії Pepsi в четвер про те, що обсяги її продажів у Північній Америці постраждали від впливу багаторічної інфляції на споживачів з низькими доходами.

Нагадаємо:
У червні експорт Китаю показав найшвидше зростання за останній рік.
Торговий баланс також на вершині свого профіциту.
Економічна правда

Додати коментар

Користувач:
email:





Bullish run, green gain
Stocks rise, wealth accumulates
Hopeful investors

- Fin.Org.UA

Новини

18:50 - Аварійники отримають фінальні виплати урядової підтримки
18:34 - Авторизаційні вимоги до надавачів фінансових послуг буде оновлено
18:23 - "Укрпошта" автоматизувала всі процеси з сортування посилок
18:10 - Індія заявила, що купуватиме нафту московія і без винятків США
17:36 - Уточнено вимоги щодо формування банками буфера системної важливості
17:36 - Експоліцейський програв апеляцію: конфіскують авто, оформлене на родичку
17:25 - Нацбанк показав курс долара та євро на 19 травня
17:20 - UPG та Ощадбанк на ENERGY FINANCE 2026: партнерство для стабільного постачання пального
16:55 - Ексдепутата Гордійчука розшукують за махінації з кредитами
16:51 - Угорщина скасувала рішення про депортацію інкасаторів Ощадбанку
16:29 - Небанківській фінансовій установі відкликано ліцензію та виключено її з Державного реєстру фінансових установ
16:19 - Мінекономіки: Використайте "Нацкешбек" до 30 червня, інакше гроші повернуться в держбюджет
16:00 - Розвиток ринків для малого та середнього бізнесу: НКЦПФР ознайомилася з досвідом Іспанії
15:56 - Інкасатора оштрафували на 17 тисяч за те, що на його телефоні виявили порнографічне фото
15:48 - 10,5 років позбавлення волі: апеляція не змінила покарання ексдепутату Крючкову
15:36 - Наслідки інфляції: росіяни скоротили витрати на одяг до мінімуму за останні 11 років
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 19.05.2026
15:18 - Розвідка отримала внутрішню російську оцінку втрат від війни
15:05 - Приміщення під кафе та ресторани: які на них ціни, попит та пропозиція в Україні
15:02 - ФОПи - платники збору за місця для паркування транспортних засобів сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини сплатили понад 2,5 млн гривень
15:00 - Фокус уваги податкової служби - на трудові відносини
15:00 - «Національний кешбек»: використайте накопичення до 30 червня та продовжуйте отримувати виплати в новому етапі
14:57 - Сумлінна сплата податків – запорука економічної стійкості держави!
14:54 - Сплата податків, зборів, інших платежів та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування після зміни місцезнаходження платника
14:52 - Реєстрація ПРРО: послідовність дій СГ
14:50 - Про легалізацію трудових відносин під час брифінгу
14:49 - Правила заповнення обов’язкового реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції під час сплати бюджетних/небюджетних платежів
14:47 - Порядок розрахунку податкової знижки за навчання
14:45 - Платники Дніпропетровщини забезпечують позитивну динаміку надходжень акцизного податку: до бюджету сплачено понад 233,6 млн гривень
14:44 - Місцеві бюджети від платників Дніпропетровщини отримали понад 575,2 млн грн рентної плати


Більше новин