Енергетична ситуація в регіонах на 13 липня

13.07.2024 11:50 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Енергетична ситуація в регіонах на 13 липня: внаслідок ворожих обстрілів знеструмлено понад 11 тисяч споживачів у Донецькій області. ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ Через ворожі обстріли минулої доби було знеструмлено 11,2 тисячі абонентів у 9 населених пунктах.
Енергетики заживили 6,6 тисячі абонентів у 5 населених пунктах.
На ранок залишаються без напруги 126 населених пунктів, загалом – 84,8 тисячі абонентів. ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ На ранок без енергопостачання залишається 3731 споживач у 51 населеному пункті. ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ Через технологічні порушення знеструмлено 860 споживачів.
Тривають відновлювальні роботи. СУМСЬКА ОБЛАСТЬ  За минулу добу енергетики заживили 240 абонентів у 2 населених пунктах, які знеструмлювались внаслідок бойових дій. Загалом через бойові дії без світла залишаються понад 4 тисячі абонентів у 69 населених пунктах. ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ  В одному з районів під час земляних робіт пошкоджено підземний розподільний газопровід.
Газопостачання призупинено для 460 побутових споживачів. ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ  Внаслідок бойових дій без електропостачання залишаються понад 52 тисячі споживачів. ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ  Загалом у Херсоні залишаються без напруги 2905 абонентів, а також понад 26 тисяч абонентів - у 48 населених пунктах області. ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ На ранок внаслідок бойових дій залишаються знеструмленими 1,8 тисячі споживачів у 28 населених пунктах.

Додати коментар

Користувач:
email:





Capital market
Where savers meet investors
Long-term funds are raised

- Fin.Org.UA

Новини

18:54 - Рух метро у Києві відновили у звичайному режимі
18:54 - Угоди з переможцем конкурсу на розробку літієвого родовища ще немає – Мінекономіки
18:44 - Російський приватний "Лукойл" попросив допомоги з бюджету московія через обвал цін на нафту
18:23 - 27 січня відключення світла діятимуть усю добу
18:20 - Критерії відбору переможця конкурсу УРП по ділянці «Добра»
18:17 - Правоохоронці викрили розтрату на реконструкції причалу у Чорноморську
18:11 - Сприяння залежності від соцмереж: в США судитимуть Meta, TikTok та YouTube
17:45 - Як працює автовикуп квитків і коли з’являються вільні місця – пояснення УЗ
17:39 - Офіційний курс євро до гривні оновить історичний рекорд
17:30 - На Київщині знову екстрені відключення світла
17:25 - "Метінвест" розповів про наслідки перебоїв з енергопосчанням для металургії
17:23 - У Києві через тривогу змінили рух метро
17:09 - Частину російських авіакомпаній паралізувало внаслідок збою
17:07 - "Укрексімбанк" закриє центральне відділення та низку підрозділів
17:05 - Україна відкрила три нові експортні ринки в Алжирі: що продаватимемо
17:05 - Україна відкрила три нові експортні ринки в Алжирі: що продаватимемо
17:00 - Денис Башлик: Ми проєктуємо в ДАР цифрові сервіси так, щоб вони були зрозумілими та зручними у щоденній роботі фермера
17:00 - Китай готується імпортувати раніше заборонені чипи Nvidia
16:30 - Встигніть приватизувати квартири
16:25 - На Київщині викрили канал збуту електроніки компанії в московія, яка співпрацює з держструктурами
16:20 - ДТЕК повернув "Енергоатому" 164 мільйона гривень як добровільну компенсацію
16:13 - Польща надала Києву 130 генераторів: Кличко розповів деталі
16:02 - Після реформи пенсіонерам не платитимуть менше 6 тисяч – Улютін
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.01.2026
16:00 - єОселя: щотижнева статистика
16:00 - Денис Шмигаль: Незалежність від російських енергоресурсів - це насамперед про безпечну та сильну Європу
15:43 - Компанія Henkel збільшила фінансування гуманітарних зимових проєктів в Україні до 200 тисяч євро
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.01.2026
15:30 - Найпопулярніша сільгосптехніка: скільки коштують трактори, комбайни, сівалки в Україні
15:24 - У Києві понад 1200 багатоповерхівок без тепла – Зеленський


Більше новин