Реальний крок для захисту та оздоровлення басейну річки Рось – Кабінет Міністрів України затвердив відповідний план дій

13.07.2024 01:08 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Уряд на своєму засіданні схвалив План дій щодо комплексного вирішення проблем басейну річки Рось. «Трохи менше як рік тому ми провели перше засідання Міжвідомчої робочої групи з розроблення плану оздоровлення та відновлення річки Рось при Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України.
Наприкінці осені презентували напрацьований спільно з головою Комітету Верховної Ради України Олегом Бондаренком, народним депутатом Андрієм Стріхарським, громадськістю, державною та місцевою владою План відновлення річки Рось.
Сьогодні Уряд затвердив його своїм рішення», - повідомив Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець. За його словами, порятунок річки Рось — це не лише гасло, а конкретний план із заходами й таймінгом, завдяки якому той жахливий стан водної артерії можливо буде покращити та досягти “доброго” стану вод.
На сьогодні річка Рось, яка є джерелом водопостачання для понад 500 тисяч людей у чотирьох областях України, у жахливому екологічному стані.
Занадто зарегульована.
Лише на відрізку Росі у Київській області розміщено 1639 гідротехнічних споруд (греблі, дамби, водоводи, водозабірні та регуляційні споруди).
Тож ми робимо важливі спільні дії, щоб навести лад у басейні річки Рось.
Виконуємо відповідні доручення від Президента Володимира Зеленського та Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.
А головне, маємо запит від громадян, яким не байдуже наше довкілля. «Планом передбачені невідкладні й комплексні рішення, такі як сучасний моніторинг, демонтаж незаконних гідроспоруд, які зарегульовують річку, будівництво нових очисних споруд та контроль над господарською діяльністю в басейні річки, яка негативно впливала на її стан», - наголошує Руслан Стрілець. План дій також передбачає створення онлайн платформи «Рось», де буде постійно оновлюватись інформація щодо стану річки, режимів роботи, рівнів води та стану реалізації Плану дій.
Тепер важливо, щоб цей план був дійсно втілений у життя.

Додати коментар

Користувач:
email:





Asian Development Bank
Boosting Asia's progress
Poverty reduction

- Fin.Org.UA

Новини

11:46 - Global Money Week 2026 в Україні об’єднав 278 тисяч учасників серед освітян, дітей та молоді
11:26 - Електронна черга: плануйте візит до податкової у сучасному і зручному форматі
11:23 - Чи має право суб’єкт господарювання проводити розрахунки за операціями оптової торгівлі алкогольними напоями у готівковій формі?
11:22 - Де розміщені реквізити рахунків для сплати податків, зборів, єдиного внеску та інших платежів до бюджету?
11:21 - Що означають показники, які розміщуються в меню «Критерії добровільного дотримання законодавства» приватної частини Електронного кабінету?
11:19 - Особливості нарахування, утримання та сплати (перерахування) військового збору деякими категоріями платників
11:18 - До уваги роботодавців!
11:18 - Про заповнення заяв за ф. № 1-ОПП, ф. № 1-ОПН та ф. № 5-ОПП у паперовому вигляді, якщо платник подає їх особисто або направляє поштовим відправленням
11:13 - Щодо зарахування в ІКП від’ємного значення з ПДВ, що підлягає бюджетному відшкодуванню, у разі відсутності податкового боргу з ПДВ
11:12 - До уваги платників податку на прибуток підприємств, які мають відокремлені підрозділи з окремими кодами ЄДРПОУ!
11:11 - Як заповнюються реквізити «Призначення платежу» та «Отримувач» платіжної інструкції для зарахування коштів на єдиний рахунок?
11:10 - Податковий супровід для грантоотримувачів – міжвідомча взаємодія ДПС та Центру зайнятості
11:08 - Дніпропетровщина: за 4 місяці платникам податків надано 1 663 усних консультацій з питань отримання ЕДП
10:58 - Громадяни мають право звернутися до податкової для звірки даних щодо плати за землю
10:57 - Надходження частини чистого прибутку до місцевих бюджетів Дніпропетровщини – майже 3,4 млн гривень
10:53 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло понад 87,6 млн грн екологічного податку
10:50 - Понад 3,3 млрд грн військового збору направили платники Дніпропетровщини на підтримку армії
10:47 - Від військового збору до звітності ФОП: що варто знати кожному платнику
10:46 - Черговий тиждень інформаційної підтримки платників Дніпропетровщини шляхом відкритого діалогу
10:45 - Консультаційний центр податкової Дніпропетровщини: індивідуальний і комплексний підхід до кожного звернення
10:44 - Онлайн-продажі та застосування РРО/ПРРО: вимоги законодавства, які необхідно враховувати суб’єктам господарювання
10:43 - Індивідуальна податкова консультація: правила та порядок оформлення
10:41 - Позиція Верховного Суду: документи про товарні запаси мають бути надані на початку перевірки
10:35 - Чотири області частково без світла після атак московія, споживання електроенергії продовжує зменшуватись
10:25 - У Москві перед 9 травня почали обмежувати мобільний інтернет – BBC
10:00 - Україна приєдналася до Комітету ОЕСР з питань політики захисту довкілля
09:50 - Нафта відреагувала на те, як США послаблюють контроль Ірану над Ормузом
09:30 - ІТАК – лідер у виробництві гнучкого пакування в Україні
09:30 - московія продовжує масовано атакувати об'єкти "Нафтогазу": 5 загиблих та 37 поранених
09:05 - Ворог атакував "Укрзалізницю" в трьох областях: пошкоджено вагони та електровоз


Більше новин