Для МВС важливо створити системні умови інтеграції ветеранів у соціум завдяки спорту, - Леонід Тимченко

13.07.2024 01:20 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Для МВС важливо створити системні умови інтеграції ветеранів в соціум завдяки спорту, - наголосив заступник Міністра внутрішніх справ України Леонід Тимченко на Форумі «Ветерани - майбутнє», який організовано за сприяння Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства молоді та спорту і громадської організації «Федерація стронгмену України».  Форум «Ветерани - майбутнє» відбувся 12 липня на базі Національної академії внутрішніх справ.
Він присвячений реабілітації ветеранів війни, зокрема розвитку спортивної реабілітації в Україні.
Захід розпочався із вшанування пам’яті усіх тих, хто віддав життя за Україну. До присутніх звернувся заступник Міністра внутрішніх справ Леонід Тимченко.
Він розповів про напрацювання Міністерства  в напрямку соціалізації ветеранів. "У нас чітко визначена надмета – соціалізовані ветерани.
Стратегічними цілями для МВС є сталість спортивної реабілітації, системність та підготовка тренерів.
Ми працюємо над тим, аби створити всі необхідні умови для підготовки тренерів, які будуть в подальшому працювати із ветеранами.
Наші ветерани і самі в майбутньому будуть ставати тренерами, після проходження адаптації та навчання, адже найкраще ветеран спілкується з ветераном.
Пріоритетними напрямками наразі є створення мережі інклюзивних об’єктів для тренувань та організація змагань.
Мені дуже приємно, що сьогодні одразу декілька відомств об’єдналися задля впровадженням культури розвитку ветеранського адаптивного спорту", - зазначив Леонід Тимченко. Також заступник Міністра МВС презентував присутнім Електронний кабінет постраждалого та розповів, які саме послуги там можна отримати.
Леонід Тимченко наголосив, що наразі цей кабінет доступний для ветеранів системи МВС, і на перспективу відомство готове масштабувати цей досвід. Більше читайте на сайті МВС.

Додати коментар

Користувач:
email:





Інвестуй у розвиток,
Українського ринку знай,
Ти допоможеш йому.

- Fin.Org.UA

Новини

09:10 - На Київщині з міркувань безпеки обмежили рух поїздів: очікуються затримки – УЗ
08:30 - Де шукати інвестиційні можливості
08:00 - Всі з борту. Українські компанії продають власний флот
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 06.07.2026
22:00 - московіяни двічі вдарили по АЗС SOCAR біля Миколаєва
18:22 - московіяни зруйнували сортувальний центр "Нової пошти" на Чернігівщині
18:00 - Нацбанк вперше за рік купив валюту на міжбанку
15:45 - московіяни другий день безперервно атакують видобувні об’єкти "Нафтогазу"
14:26 - Вантажний корабель атакували у Червоному морі
13:15 - Індія вимагає у Instagram видалити контент, пов’язаний із насильством над дітьми
12:20 - Компанія, яка орендує землю під "Ашаном" програла суд на 24 мільйони
12:01 - ОПЕК+ схвалить чергове збільшення видобутку нафти
11:33 - Агрофірма з Луганщини відсудила в московія 310 мільйонів
10:57 - Uber відмовилась від ідеї запускати доставку їжі у п’яти країнах Європи
10:00 - московіяни знову атакували АЗС в Сумах: постраждали три жінки
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 05.07.2026
18:00 - Після кризи Ормузу світ тепер боїться, що нафти буде забагато
17:00 - Біля Ормузу судна різко змінюють курс і переходять на маршрут Тегерана
16:00 - московія атакувала шахтоуправління ДТЕК: один працівник загинув, п'ятеро поранені
15:20 - Російський дрон влучив у дрезину "Укрзалізниці" на Харківщині
14:30 - Дрони атакували відділення "Нової пошти" в Запоріжжі, загинув водій
13:20 - Індія воює з фейковими сайтами, але налякала найбільшого продавця доменів
12:10 - Удар московія по АЗС забруднив київське озеро 350 тоннами нафтопродуктів
11:10 - московія атакувала газовидобувний об'єкт "Нафтогазу" на Полтавщині
10:00 - Безпілотники атакували порт у Ленінградській області московія
08:30 - Ліквідація наслідків ворожої атаки на Оболоні: Мінекономіки координує очищення Кирилівського озера від нафтопродуктів
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 04.07.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
22:10 - Мінекономіки закликає громадян дотримуватися заходів безпеки поблизу озера Кирилівське 


Більше новин