Денис Шмигаль: Працюємо над програмами, які стимулюватимуть розбудову децентралізованої енергосистеми

12.07.2024 22:21 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

В Уряді працюють над розробкою та втіленням програм, які б простимулювали розбудову децентралізованої енергосистеми, щоб вона була менш вразлива для ворога.
Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час робочої поїздки на Харківщину.  «Постійно говоримо з партнерами про постачання альтернативних джерел енергії.
А також працюємо над відповідними програмами, щоби простимулювати розбудову децентралізованої енергосистеми, яка буде менш вразливою до атак ворога», - зазначив Денис Шмигаль.  Глава Уряду ознайомився з роботою одного з енергооб’єктів у Харкові.
На його території було встановлено 4 когенераційні газопоршневі установки сумарною потужністю 6 МВт.
Це дозволить постачати тепло мешканцям міста у разі відсутності електроенергії. Наразі ведуться переговори з партнерами про встановлення додаткових газотурбінних установок. «Закликаю інші міста так само встановлювати альтернативні джерела енергії, щоби забезпечити безперебійне електропостачання об’єктів критичної інфраструктури, - зазначив Прем’єр-міністр.
- Уряд зі свого боку продовжить надавати підтримку регіонам.
Для підготовки до опалювального сезону Харківській області ми в червні виділили додаткові 2,5 млрд грн». Прем’єр-міністр також відвідав одну з лікарень у Харківській області, де ознайомився з роботою закладу, поспілкувався з працівниками щодо забезпечення необхідним обладнанням.
Зокрема, заклад повністю забезпечений автономним водо-, тепло- й електропостачанням.
Це дозволяє лікарям працювати й надавати допомогу людям безперебійно. Глава Уряду наголосив, що медики щодня виконують героїчну роботу, особливо у прифронтових областях, працюючи під постійними обстрілами. Денис Шмигаль вручив працівникам лікарні цінні подарунки. «Від початку повномасштабного вторгнення цей заклад почав надавати допомогу важкопораненим.
На їхньому рахунку сотні врятованих життів, - зазначив Прем’єр-міністр.
- Дякуємо за титанічну працю.
Пишаємося нашими відважними медиками». Під час робочої поїздки в Харківську область Глава Уряду відвідав Старий Салтів, який постійно потерпає від російських атак.
Наразі тут іде відновлення житлових будинків, амбулаторії та будівлі ліцею. Денис Шмигаль оглянув процес відбудови та поспілкувався з місцевими мешканцями. Глава Уряду констатував, що реконструкція відбувається за принципом «краще, ніж було»: утеплюється фасад, відбувається заміна інженерних мереж, враховуються норми безбар’єрності. За словами Дениса Шмигаля, лише цього року на ліквідацію наслідків російської агресії в Харківській області Уряд виділив 1,7 млрд грн.

Додати коментар

Користувач:
email:





У світі багатих і знаменитих
Гроші можуть купити все, що забажаєш
Але, якщо гроші заберуть у тебе
Лише справжні друзі лишаться з тобою на завжди

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 4 травня: дрони московія вдарили біля ЗАЕС, поляки купують лідера страхового ринку України
20:45 - Іранська атака дронами підпалила велику нафтову зону ОАЕ
20:25 - Дрони московія вдарили по олійному терміналу "Кернел" у Чорноморську
19:58 - Нафтовий шок не допоміг московії: дрони і санкції з'їдають вигоду Кремля
19:29 - Війна з Іраном роздула ціну нафти московія до максимуму за 12 років
19:26 - Ukraine’s Government Borrows Equivalent of Over UAH 184 Billion through Auctions to Sell Domestic Government Debt Securities since Early 2026, and over UAH 2,211 Billion Total since Martial Law Was Imposed
19:26 - Із початку 2026 року уряд залучив від продажу / обміну ОВДП на аукціонах понад 184 млрд грн, а загалом упродовж воєнного стану – більше ніж 2 211 млрд грн
19:10 - Україна і Австрія посилюють співпрацю в енергосекторі
18:58 - Необґрунтовані активи: суд наклав арешт на дороге авто одеського поліціянта
18:40 - Оскарження відмов у наданні містобудівних умов онлайн: Мінрозвитку розробляє сервіс
18:30 - Міжнародні вагони для УЗ пішли тріщинами: трьом посадовцям оголосили підозру
18:10 - У московії націоналізовують один із найбільших агрохолдингів країни
18:05 - У Львові суд відмовився заборонити експлуатацію самовільних МАФів
17:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на 5 травня
17:25 - Україна з початку року отримала 2600 одиниць енергообладнання
17:10 - Голова Держфінмоніторингу був в офісі лише 27 днів за три місяці – ЗМІ
17:00 - Україна та Молдова зміцнюють економічне партнерство: фокус на торгівлі, продовольчій безпеці та водних ресурсах
17:00 - Румунія почала будувати газопровід у проєкті, що вдвічі збільшить її видобуток
16:50 - Управління захисту прав споживачів фінансових послуг НБУ очолила Юлія Требух
16:42 - У Євросоюзі почали діяти оновлені правила маркування автошин
16:40 - Частину пов’язаних з ексміністром Сольським активів забирають кредитори – ЗМІ
16:30 - Чи спричинить енергокризу збій у газовидобутку
16:10 - До 70% користувачів Polymarket і Kalshi втрачають гроші на ставках – WSJ
16:00 - єОселя: щотижнева статистика
16:00 - Схвалено методологію стрес-тестування банків у межах оцінки стійкості 2026 року
15:56 - Стало відомо, яку суму уряд спрямував до держбюджету з прибутку "Енергоатому" за 2025 рік
15:50 - Уряд витратив 370 мільйонів гривень на автономне живлення для багатоквартирних будинків
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 05.05.2026
15:26 - московіяни за добу атакували п’ять об’єктів "Нафтогаза" на Сумщині та Харківщині


Більше новин