Велика приватизація: уряд затвердив стартові ціни готелю "Україна" та "ОГХК"

12.07.2024 20:29 | Економічна правда

12 липня уряд затвердив стартові ціни та умови продажу готелю "Україна" та "Об"єднаної гірничо-хімічної компанії".
Про це повідомив голова Фонду держмайна Віталій Коваль.

Він нагадав, що стартова ціна підприємства "Готель "Україна" визначена в розмірі 1,47 млрд грн.
Стартова ціна АТ "ОГХК" - 3,9 млрд грн.
Вже у понеділок, 15 липня, Фонд державного майна України проведе засідання аукціонних комісій по цих підприємствах, після чого будуть опубліковані інформаційні повідомлення про приватизаційні аукціони.

"Хочу підкреслити, що велика приватизація - це не лише про продаж великих активів та наповнення державного бюджету.
Але й про залучення інвестицій, створення нових робочих місць, розвиток територій та, зрештою, підтримку і розвиток української економіки в ці непрості часи", - написав Коваль.

Всі аукціони з продажу об"єктів великої приватизації відбуватимуться в електронній системі "Прозорро.Продажі".

Довідково:
Готель "Україна" розташований в центрі Києва - в 200 метрах від метро "Майдан Незалежності".
Готель має 365 номерів, 8 конференц-залів, бізнес-центр, ресторан та інші об"єкти інфраструктури (парковка, салон краси, пральня тощо).
АТ "ОГХК" - найбільше в Україні підприємство з видобування та збагачення концентратів титанових руд.
До складу компанії входять Вільногірський гірничо-металургійний комбінат в Дніпропетровській області та Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат в Житомирській області.
Восени минулого року "ОГХК" відновила відвантаження ільменітового концентрату на європейський ринок.
Нагадаємо:
Голова Фонду держмайна Віталій Коваль анонсував плани приватизації ДП "Леанка" (Закарпатська область).
Економічна правда

Додати коментар

Користувач:
email:





The market is high
Stocks are soaring up above
Investors happy

- Fin.Org.UA

Новини

11:58 - ФОПи – платники єдиного податку (1 – 3 група) мають можливість звітувати за допомогою мобільного застосунку «Моя податкова»
11:57 - Про скасування нарахування єдиного податку, якщо ФОП першої – другої групи вирішила скористатися правом не сплачувати єдиний податок
11:56 - В які терміни самозайнята особа зобов’язана перерахувати до бюджету ПДФО та військовий збір з допомоги по тимчасовій непрацездатності, яку отримує від ПФУ?
11:54 - До уваги резидентів Дефенс Сіті!
11:53 - Щодо звільнення від сплати єдиного внеску за себе ФОП, яка перебуває у трудових відносинах та оформила лікарняний по вагітності і пологах
11:52 - У разі закінчення строку дії дозволу на спеціальне водокористування у період дії воєнного стану, такий дозвіл вважається автоматично продовженим
11:51 - Як і на підставі яких критеріїв визначається, що нерухоме майно «використовується у господарській діяльності резидентів Дефенс Сіті»?
11:50 - Мікроганти на створення або розвиток власного бізнесу: за якою ознакою доходу відображати у додатку 4ДФ до Розрахунку?
11:48 - Фізична особа отримала дохід від продажу іншій фізичні особі вантажного автомобіля: чи подається податкова декларація про майновий стан і доходи?
11:46 - Юридичні особи поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини єдиним податком майже на 79,4 млн гривень
11:46 - Надсилання електронних документів: порядок отримання першої та другої квитанцій
11:44 - У відносинах працівник – роботодавець має укладатися трудовий договір
11:44 - Змінено строки подання Податкових розрахунків для ФОПів
11:43 - Податковий календар на 19 лютого 2026 року
11:42 - Платникам ПДВ про коригування податкових зобов’язань/податкового кредиту за певних умов
11:42 - Від платників Дніпропетровщини до місцевих бюджетів надійшло 228,2 тис. грн частини чистого прибутку
11:40 - Екологічний податок: місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників понад 3,3 млн гривень
11:39 - Надходження рентної плати за спецвикористання води до загального фонду держбюджету від платників Дніпропетровщини зросли майже на 84,0 відсотки
11:38 - Податкова служба Дніпропетровщини: діалог та фахова підтримка
11:37 - Діалог податківців Дніпропетровщини з представниками Спілки українських підприємців з питань, що цікавлять бізнес
11:36 - Глава "Укренерго" розповів, скільки нової генерації потрібно енергосистемі України
11:35 - Національна стратегія доходів: Електронний кабінет надає платнику широкий спектр можливостей
11:34 - Супровід грантоотримувачів: нова модель підтримки бізнесу
11:33 - Понад 36 % надходжень січня: підприємства торгівлі та переробної промисловості в лідерах із наповнення бюджету
11:32 - Леся Карнаух: Блокування податкових накладних становить лише 0,1 %
11:25 - Підприємця підозрюють у постачанні неякісних балістичних окулярів для ЗСУ на 155 мільйонів
11:17 - «Моя податкова» – сучасний інструмент реалізації Національної стратегії доходів
11:15 - Microsoft планує інвестувати 50 мільярдів доларів у ШІ на "Глобальному Півдні"
11:13 - Леся Карнаух: Блокування податкових накладних становить лише 0,1 %
11:11 - Інформація про свої особові рахунки доступна платникам в Електронному кабінеті


Більше новин