Застосовано заходи впливу до двох небанківських фінансових установ

10.07.2024 13:19 | Національний банк України

Національний банк України за результатами планових інспекційних перевірок застосував заходи впливу до двох небанківських фінансових установ.
Заходи впливу у вигляді штрафних санкцій (штрафу) в розмірі 17 000,00 грн застосовано окремо до кожної з таких небанківських фінансових установ:
до ТОВ “ФАРД СТАНДАРТ” (ЄДРПОУ 39373312) – за результатами планової інспекційної перевірки, проведеної в березні–травні 2024 року, за неподання Національному банку інформації в даних звітності про депозитні рахунки в банківських установах; до ПРАТ “СТРАХОВА КОМПАНІЯ “ЗАЛІЗНИЧНІ ШЛЯХИ” (ЄДРПОУ 22523595) – за результатами планової інспекційної перевірки, проведеної у квітні-травні 2024 року, за неповідомлення у встановлений строк Національному банку про призначення ключових осіб. Відповідні рішення Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив 08 липня 2024 року.
Довідково ТОВ “ФАРД СТАНДАРТ” має ліцензію на діяльність фінансової компанії з надання таких фінансових послуг: надання коштів та банківських металів у кредит, факторинг, фінансовий лізинг.
ПРАТ “СТРАХОВА КОМПАНІЯ “ЗАЛІЗНИЧНІ ШЛЯХИ” здійснює діяльність із страхування іншого, ніж страхування життя.
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Currency exchange
Money flowing across borders
Global economy

- Fin.Org.UA

Новини

13:34 - Про реєстрацію податкових накладних на умовний продаж при несвоєчасному повідомленні про анулювання ПДВ
13:32 - До уваги платників ПДВ!
13:29 - «TAX Control» – новий дієвий цифровий сервіс
13:28 - До загального фонду державного бюджету платники Дніпропетровщини направили понад 1,2 млн грн рентної плати за користування радіочастотним ресурсом
13:27 - Податок на нерухоме майно: платники Дніпропетровщини сплатили до бюджетів громад майже 1,2 млрд гривень
13:25 - Податкова служба Дніпропетровщини: консультації та роз’яснення у громадах
13:24 - Засідання «круглого столу» з представниками громадськості Кам’янського району: новації у законодавстві
13:23 - Леся Карнаух: Спільно з ОТД продовжуємо податкову трансформацію у межах нового дворічного плану партнерства
13:21 - Як скористатися послугою перекладу жестовою мовою у ЦОПах та Офісах податкових консультантів
13:18 - Леся Карнаух: ДПС більше ніж на чверть зменшила кількість фактичних перевірок з моменту запровадження мораторію
12:00 - Мінрозвитку підшукує об’єкти, які можна переобладнати під соціальне житло
11:55 - Індія знизить мита на авто з ЄС до 40%
11:36 - У московії різко впала кількість нових компаній
11:23 - Енергетичну стійкість важливих соціальних об’єктів перевірила інспекція
11:20 - Мазут московія почав менше "доїжджати" до Азії через санкції
11:10 - У всіх польських КПП на кордоні з Україною стався технічний збій у роботі бази даних
10:50 - Золото вперше піднялося вище $5 тисяч
10:40 - "Київстар" не купує Comfy: чому не дійшли до угоди
10:20 - Курс євро у найбільших банках України перевищив 51 гривню
09:45 - Регіони-лідери з реєстрацій електрокарів: де в Україні та які моделі найчастіше купують
09:35 - Нафта відреагувала на збої видобутку в ключових видобувних регіонах США
09:00 - Міжнародний інвестиційний фонд Pluralis став міноритарним акціонером "Української правди"
08:30 - Десять уроків "азійських тигрів"
08:00 - "У найгіршому сценарії працюватимуть 30% мережі". CEO "Київстару" про зв’язок під час відключень
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 26.01.2026
22:00 - Денис Шмигаль: Триває скоординована робота всіх служб над відновленням тепло- та електропостачання в Києві та області
18:05 - Кличко: Київ повертає тепло будинок за будинком, але сотні ще мерзнуть
18:00 - Казахстан незабаром поверне експорт нафти через ключовий порт московія – Bloomberg
17:00 - Скандал довкола WhatsApp: позивачі у суді заявили, що Meta бачить листування
16:00 - У Данії злетіла популярність застосунків для бойкоту товарів зі США


Більше новин