АРМА вперше закупило військові облігації на 31 мільйон доларів за заарештовану валюту

10.07.2024 14:34 | Економічна правда

Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) вперше здійснило закупівлю Військових облігацій в іноземній валюті на суму 31 мільйон доларів.
Про це повідомляє пресслужба АРМА.
Зазначається, що Кабмін своїм розпорядженням погодив АРМА купівлю військових облігацій на рекордну суму - майже 38 млн дол.

Було заплановано використати 31 млн дол та 6,5 млн євро арештованих коштів, які розміщуються на рахунках Агентства.
Поточна операція на 31 млн є реалізацією доларової частини цього плану.

Повідомляється, що ця операція є продовженням успішної практики ефективного управління арештованими коштами, зокрема, для підтримки оборони України.
Така закупівля забезпечить українську армію найнеобхіднішим: зброєю, боєприпасами, технікою, продовольством та медикаментами.
У загальну суму закуплених облігацій входять, зокрема, арештовані кошти російських підсанкційних осіб та компаній.
Йдеться про офшорні компанії повʼязані з Михайлом Фрідманом та Петром Авеном, букмекерську компанію "1xbet", а також 1 млн дол колишнього голови обласної військово-лікарської комісії.
"Ця закупівля - це наш черговий внесок у поразку московії та зміцнення обороноздатності України.
Це не лише зміцнює фінансову базу оборонного сектору, але й демонструє, як державні установи можуть ефективно діяти в умовах війни", - підкреслила Голова АРМА Олена Дума.
Варто відзначити високу ефективність цієї закупівлі - середньозважена дохідність придбаних ОВДП у доларах складає 4,6%, що перевищує дохідність за валютними депозитами.

Повідомляється, що з початку 2024 року АРМА придбало військових облігацій на суму 1,7 млрд грн та 31 млн дол, що в сукупності становить майже 3 млрд у гривневому еквіваленті.
Загальний обсяг ОВДП в портфелі АРМА досяг рекордної позначки у 5,5 млрд грн в еквіваленті.
Нагадаємо:
Працівники Південно-східного міжрегіонального теруправління Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) прийняли в управління арештовані кошти на загальну суму понад 30 млн грн.
Кабінет міністрів погодив Агентству з розшуку та управління активами (АРМА) придбати військових облігацій на рекордну суму - майже 38 мільйонів доларів США.

АРМА обрало організатора продажу картин Віктора Медведчука, але з молотка підуть не всі витвори мистецтва, 112 з них визнано такими, що мають культурну та історичну цінність.

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші - не корінь зла, але й не листя
Гроші - це просто засіб, щоб жити
Але, якщо взяти ізлишок, то
З морокою дістанеться тобі, бо...

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 14 липня: звільнення уряду Свириденко
19:57 - На ЗАЕС стався 10-й блекаут від початку року
19:50 - Працівники нафтової сервісної галузі Норвегії припинили страйк
19:30 - SoftServe купила індійську компанію NewVision Software
19:02 - московіяни атакували два судна, капітан одного з них загинув
18:30 - На тлі атак у Азовському морі російські страховики відмовляються страхувати судна
18:15 - ZTE та ще одній компанії з Китаю дозволили купувати чипи H200 від Nvidia
17:45 - Туреччина може відмовитися від російської пшениці
17:33 - Домен Telegram заблокували за запитом США: ймовірно це помилка
17:33 - Домен Telegram заблокували за запитом США: ймовірно це помилка
17:00 - Харківська прокуратура хоче повернути державі укриття, якими заволодів бізнес
16:44 - московіяни поцілили у заправку в Харкові
16:30 - Хто заробить на "Моршинській"
16:15 - Парламент ратифікував Угоду про вільну торгівлю з Туреччиною: для 84% українських товарів відкривається безмитний доступ до ринку
16:12 - Свириденко представила у Раді звіт про роботу уряду: чим похвалилася
16:08 - Рада ратифікувала вільну торгівлю з Туреччиною, яку підписали ще у 2022 році
15:35 - Сметанін йде з посади гендиректора "Укроборонпрому"
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 15.07.2026
15:08 - Рада звільнила уряд Свириденко
15:02 - Українська розвідка зафіксувала "сіру" схему нафтопереробки московія
14:30 - Рада підтримала закон про декриміналізацію дорослого контенту в першому читанні
14:26 - Українські авіакомпанії розповіли про ризики для відновлення роботи
14:05 - СБУ викрила розкрадання 10 млн грн на закупівлях для відновлення зруйнованих ТЕС
14:00 - Демінери пройшли тренінг з безпечного виконання робіт на радіоактивно забруднених територіях
14:00 - Ветерани, бізнес та зірки — ПриватБанк запустив іміджеву кампанію про життя тут і зараз
14:00 - Безглуздий проїзний за 3,6 тисячі. Як нові тарифи на громадський транспорт вдарять по киянах
14:00 - У червні загальна кількість небанківських фінансових установ зменшилася на шість компаній
13:40 - Власників зруйнованого житла звільнили від плати за газ: регулятор ухвалив рішення
13:10 - Київ передумав перераховувати до держбюджету 1,25 мільярди гривень: яка причина
13:00 - Підхід IB Alliance: чому девелоперу варто встановлювати резервне живлення навіть у зданих будинках


Більше новин