Apple і Meta обговорили партнерство в галузі АІ - WSJ

23.06.2024 16:33 | Економічна правда

Getty Images Материнська компанія Facebook провела переговори з Apple про інтеграцію моделі генеративного ШІ компанії Meta Platforms в Apple Intelligence, нещодавно анонсовану систему ШІ для iPhone та інших пристроїв.
Про це повідомляє The Wall Street Journal із посиланням на власні джерела.
Як повідомляють, компанія Apple, яка запізнилася з розробкою генеративного ШІ, розробила власні невеликі моделі штучного інтелекту, але оголосила, що звернеться до партнерів для виконання більш складних або специфічних завдань.
Коли на початку цього місяця на Всесвітній конференції для розробників Apple Intelligence було представлено новий продукт, першим партнером компанії був оголошений ChatGPT від OpenAI.
"Ми хотіли почати з найкращого.
ChatGPT є найкращим вибором для наших користувачів на сьогоднішній день", - сказав керівник відділу програмного забезпечення Apple Крейг Федерігі.
Він також сказав, що Apple хоче інтегрувати Gemini від Google.
Якщо Apple укладе угоди з партнерами за межами OpenAI, то, за словами представників компанії, клієнти зможуть вибирати, які зовнішні моделі ШІ вони хочуть використовувати на додаток до внутрішніх систем Apple.
Обговорення з Meta підкреслюють малоймовірні альянси, які формуються між великими технологічними компаніями в епоху штучного інтелекту.
Технологія OpenAI буде вбудована в пристрої Microsoft і Apple.
І угода між Apple і Meta була б примітною, враховуючи, наскільки сильно ці дві компанії розходилися в думках з приводу інших нових технологічних питань.
Обговорення ще не завершені і можуть зірватися.
Хоча угоди з Apple допоможуть компаніям, що займаються розробкою штучного інтелекту, отримати масове розповсюдження своїх продуктів, неясно, наскільки це буде фінансово вигідним.
Нагадаємо:
Єврокомісія має намір пред"явити звинувачення компанії Apple за придушення конкуренції в її магазині мобільних додатків - це перший випадок, коли регулятори ЄС використали нові цифрові правила проти великих технологічних компаній.
Економічна правда

Додати коментар

Користувач:
email:





IPOs launched
Investors eager to buy
New companies rise

- Fin.Org.UA

Новини

15:37 - Чи є обмеження щодо кількості створення (друку) РРО та/або ПРРО фіскальних звітних чеків (Z-звітів)?
15:36 - Якими особами може застосовуватися касовий метод податкового обліку?
15:35 - Які ставки податку на прибуток встановлені ПКУ?
15:33 - Новостворений ФОП зареєструвався в останні дні місяця: подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування (перша/друга групи)
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 09.07.2026
15:29 - Як оподатковується ПДФО дохід у вигляді процентів, отриманий фізичною особою від розміщення коштів на депозитному рахунку?
15:27 - У разі помилкової сплати платежів необхідно подати Заяву про повернення помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені
15:22 - Платіжна інструкція, оформлена платником в електронній або паперовій формі, повинна містити обов'язкові реквізити
15:16 - Чи подається податкова декларація з рентної плати, якщо у деяких звітних періодах поточного року відсутній об’єкт оподаткування рентною платою за спеціальне використання лісових ресурсів?
15:15 - Спадщина від родичів не першого чи другого ступеня спорідненості оподатковується на загальних підставах
15:13 - Правила проставлення апостиля
15:12 - Безкоштовна передача приладів, обладнання, матеріалів науковим установам та організаціям, вищим навчальним закладам: порядок оподаткування ПДВ
15:11 - Коли виникає право на отримання податкової знижки у частині процентів за користування іпотечним житловим кредитом
15:07 - Податковий сервіс платникам Самарівського району – без бар’єрів
15:06 - Дніпропетровщина: результати роботи центрів обслуговування платників
14:58 - Збір за паркову від платників Дніпропетровщини поповнив місцеві бюджети майже на 25,6 млн гривень
14:57 - Акцизний податок з вироблених товарів: до загального фонду держбюджету від платників Дніпропетровщини надійшло майже 155,7 млн гривень
14:56 - Надходження від платників єдиного податку до бюджетів громад Дніпропетровщини перевищили 3,8 млрд гривень
14:54 - Податківці Дніпропетровщини поглиблюють співпрацю з «Дніпровською політехнікою» задля підготовки конкурентоспроможних фахівців
14:53 - Зафіксовано чергову шахрайську розсилку нібито від імені ДПС: не відкривайте фішингових листів
14:50 - Податкова консультація нового формату: перевірте свій податковий стан
14:49 - ДПС разом зі Світовим банком продовжує цифрову трансформацію: нові рішення для сервісів, аналітики та управління ризиками
14:45 - З відчуттям підвищеної тривоги. Як бізнес і влада адаптувались до постійних повітряних атак?
14:30 - У московія бензин продаватимуть за парними та непарними номерами автівок
13:56 - Комісія застерігає інвесторів про нові шахрайські проєкти
13:55 - На Житомирщині збираються побудувати завод з переробки картоплі
13:35 - Український стартап Zibra AI запустив технологію ZibraGDS для складної 3D-анімації у реальному часі
13:22 - Майже 28 мільйонів прихованих доходів: БЕБ припинило квіткового дроблення бізнесу
13:05 - Агент ФСБ рвався в керівництво енергокомпанії України: його затримали
13:05 - McDonald's в Україні став окремим ринком у міжнародній структурі бренду


Більше новин