Ситуація в енергосистемі станом на 23 червня

23.06.2024 11:28 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Ситуація в енергосистемі станом на 23 червня: внаслідок негоди знеструмлені понад 500 населених пунктів; через хмарну погоду та зростання споживання планується збільшення терміну застосування обмежень електропостачання.
ГЕНЕРАЦІЯ, ПЕРЕДАЧА, СПОЖИВАННЯ Учора через масовані російські атаки, зокрема на об’єкти оператора системи передачі, діяли мережеві обмеження по лініях електропередачі. З цієї причини було подовжено період застосування графіків відключень.
Також обмеження застосовувалися, аби не допустити перевантаження перетинів. Зокрема, зменшувалося навантаження об’єктів ВДЕ. Через неможливість (наслідок атак) передати наявний обсяг електроенергії у центральні та східні регіони оператор системи передачі передавав надлишок електроенергії до Польщі. Сьогодні графіки погодинних відключень споживачів мали діяти з 19:00 до 23:00.
Однак через хмарну погоду (відповідно зменшення виробництва електроенергії СЕС) графіки почнуть діяти з 11:00.
У разі зміни ситуації інформацію буде оновлено.
Нагадуємо, що причина відключень - атаки ворога на енергетичну інфраструктуру.
Просимо споживачів ощадливо споживати електроенергію, тим самим допомагати енергетикам. НАСЛІДКИ НЕГОДИ На ранок через негоду (грозу) залишаються знеструмленими понад 500 населених пунктів. Учора з цієї причини сталися численні відключення у мережах операторів систем розподілу.
Зокрема, у Львівській області вимикалися повітряні лінії та підстанції обленерго (споживачів заживили). Також сьогодні зранку грозовий фронт проходив через Чернівецьку область.
Вимикалась повітряна лінія та підстанції обленерго.
Знеструмлювалися побутові споживачі.
Усіх заживлено. Через грозу сьогодні вранці у західному регіоні вимкнулась високовольтна повітряна лінія оператора системи передачі.
Її включили в роботу.
Однак це відключення призвело до перевантаження внутрішніх перетинів електромережі України.
Щоб не допустити системної аварії, застосовувалося короткочасне екстрене відключення споживачів. НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВ У Донецькій області під час обстрілів двічі відключалась повітряна лінія обленерго.
Внаслідок цього знеструмлювалась підстанція та приєднані до неї дві шахти (людей у шахтах не було). СТАН МЕРЕЖ У Київській області відключалась високовольтна повітряна лінія.
Її включили в роботу.
Причина відключення – коротке замикання на лінії, яка проходить територією Білорусі (після 24.02.22 українські енергетики не мають доступу до обслуговування цієї лінії). НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ Під час повітряної тривоги на одному з енергетичних підприємств м.
Києва в укритті без ознак життя виявлено 43-річного працівника.
Лікарі швидкої констатували його смерть. Обставини з’ясовуються. В одному з населених пунктів Івано-Франківської області біля опори повітряної лінії виявлено обірваний провід та тіло місцевої мешканки.
На місці викликалась поліція. ІМПОРТ/ ЕКСПОРТ На поточну добу прогнозується імпорт електроенергії – 32 000 МВт*год.
Експорту не передбачається.  

Додати коментар

Користувач:
email:





Capital market trends
Influence the economy
And the society

- Fin.Org.UA

Новини

18:05 - На будівництво шкільних укриттів передбачено п’ять мільярдів гривень – Свириденко
17:54 - Денис Шмигаль розповів про хід робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Києві та області
17:48 - Шмигаль повідомив про позитивну динаміку у відновленні електропостачання
17:25 - У московії зростає кількість конфіскацій майна
16:45 - Програма "СвітлоДІМ": Мінрозвитку пояснило, чому багато заявок відхиляють
15:40 - Українцям роздали 50 тисяч "пакунків тепла" – Свириденко
14:25 - "Київстар" запустив 5G у Харкові
13:45 - Австралія спрямувала до Фонду підтримки енергетики України 6 млн євро
13:45 - Мінекономіки дозволило збудувати вітроелектростанцію на закарпатській полонині
12:38 - Російські філії французької Sucden викрили у підтримці війни в Україні
11:20 - Безпрецедентне рішення: МВФ скасував попередні умови для кредитної програми України
10:40 - Євросоюз надасть Україні 90 мільярдів євро після затвердження програми МВФ – Свириденко
10:25 - Миколаївська ТЕЦ зупинилася внаслідок обстрілів московія
09:40 - У Києві повернули опалення ще в 400 будинків
08:00 - Коли кожне вино – витвір мистецтва. Історія крафтової виноробні "Дрюківські вина"
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 14.02.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:35 - Партнери спрямують понад 82,5 млн євро додаткових внесків до Фонду підтримки енергетики України, – Денис Шмигаль
21:00 - Новини 13 лютого: руйнівний удар московія по енергетиці Одеси та один із найбільших пакетів оборонної підтримки України
20:32 - За рік на облаштування укриттів у школах було витрачено 4,3 мільярда гривень
19:59 - Японія передала Україні спеціальну будівельну техніку для навчального центру
19:37 - Автоматичний ваговий контроль: у січні порушники сплатили понад 6 мільйонів гривень
19:35 - Мінекономіки надало висновок з оцінки впливу на довкілля щодо проєкту ВЕС у Закарпатській області
19:05 - В Україні 14 лютого протягом всієї доби діятимуть графіки відключення світла
19:03 - Прокуратура вимагає стягнути 3 мільйонагривень з ексзаступника начальника ТЦК
18:40 - Збій у Glovo: користувачам повернуть чайові та повну вартість замовлення
18:30 - Американсько-український фонд відбудови за місяць отримав понад 60 проєктних пропозицій
18:23 - Від початку повномасштабної війни "Укрпошта" втратила 418 автомобілів
17:57 - У січні українські металурги на чверть скоротили експорт напівфабрикатів
17:50 - На Одещині та Миколаївщині складна ситуація з енергетикою після нічної атаки


Більше новин