Сформовано Наглядову раду «Енергоатому»

22.06.2024 15:02 | Міністерство енергетики України

Сформовано Наглядову раду «Енергоатому» tymchenko 22 червня 2024, 15:02 Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про затвердження результатів відбору членів Наглядової ради акціонерного товариства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом».
 
Про це йдеться в розпорядженні Кабінету Міністрів № 566-р від 21 червня.
 
Зокрема, до Наглядової ради обрано трьох незалежних членів і двох представників держави.
 
Незалежними членами Наглядової ради «Енергоатому» обрано Тімоті Джона Стоуна, Майкла Елліота Кірста та Ярека Неверовича, як представників держави - Віталія Петрука і Тимофія Милованова.
 
«Реформа корпоративного управління «Енергоатому»стратегічно важлива для забезпечення енергетичної безпеки держави.
Особливо зараз, коли Україна продовжує жити в умовах щоденного російського терору  і ворог продовжує атакувати і знищувати енергетичну інфраструктуру України, атомна генерація є ключовою для забезпечення стабільного енергопостачання в країні. 

Завершення корпоратизації «Енергоатому» відкриває додаткові можливості для залучення значних інвестицій у галузь і розвиток вітчизняної атомної енергетики.
До Наглядової ради увійшли дійсно професіонали світового рівня, і це значно підвищить довіру до підприємства і реалізації великих стратегічних проєктів, зокрема проєкту з добудови енергоблоків Хмельницької АЕС»,
- сказав міністр енергетики Герман Галущенко.
 
Тімоті Джон Стоун очолює Асоціацію ядерної промисловості Великої Британії, а також страхову компанію Nuclear Risk Insurers - світового лідера у сфері ядерного страхування.
Обіймав посаду незалежного директора Horizon Nuclear Power та невиконавчого директора Європейського інвестиційного банку.
 
Майкл Елліот Кірст - засновник та керуючий директор компанії EuroAtlantic Partners, має глибоку світову експертизу у сфері енергетики і зокрема ядерній галузі.
Обіймав керівні посади у Westinghouse Electric Company.
Ярек Неверович - екс-міністр енергетики Литви і головний радник президента Литви з питань навколишнього середовища та інфраструктури.
Віталій Петрук - з 2015 по 2019 роки очолював Державне агентство України з управління зоною відчуження.
Тимофій Милованов - екс-міністр економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України, очолює Київську школу економіки.
 
Новини Новини Міністерства Ядерна енергетика

Додати коментар

Користувач:
email:





Trading at all hours,
Money never takes a break,
The market never sours.

- Fin.Org.UA

Новини

18:15 - Данський перевізник очікує, що її судна будуть заблоковані в Ормузі до кінця 2026 року
17:54 - Експортне мито та фінмоніторинг: які правки потрапили до законопроєкту про "податок на OLX"?
17:53 - НБУ змоделював, як розвиток війни в Ірані впливатиме на ціни та економіку України
17:15 - "Укргазвидобування" виграло суд у китайського підрядника щодо ремонту свердловин
16:55 - Держфінмоніторинг посилює аналіз готівкових покупок дорогої нерухомості та авто
16:39 - На кордоні "єЧерга" автоматично перевірятиме наявність "Зеленої картки"
16:27 - Угорщина може відмовитися від співпраці з "Росатомом" щодо єдиної АЕС у країні
16:23 - Американські аналітики підрахували можливі втрати країн G-7 від експансії Китаю
15:50 - Поліція викрила "агрошахраїв", які ошукали іноземців
15:46 - В Україні обсяги митних пільг зросли на понад 50%
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 12.05.2026
15:17 - Пропонується внести зміни до деяких нормативно-правових актів із питань реєстрації учасників платіжного ринку
15:15 - Вперше з початку війни в Ірані росіяни збільшили знижку на нафту Urals – ЗМІ
15:06 - Недостовірне декларування: судитимуть ексголову Держлікслужби
15:00 - В Україні попит на вторинне житло падає, вартість зростає нерівномірно
14:45 - «Зроблено в Україні»: за тиждень бізнес залучив 4,4 млрд грн доступних кредитів за програмою «5-7-9%»
14:30 - Квиток до Євросоюзу
14:29 - Тренінг в Павлоградській ДПІ щодо можливостей Електронного кабінету
14:27 - Податкові пільги: що важливо знати волонтерам
14:26 - Податкова знижка за навчання: які документи потрібно подати?
14:25 - Переваги офіційної праці
14:25 - У більшості регіонів України зросли ціни на новобудови
14:23 - Мінекономіки та НУБіП готуватимуть кадри для українських агропроєктів у Африці
14:22 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку координації діяльності Виплатної агенції”
14:20 - Національна стратегія доходів: принципи реформування податкової сфери
14:19 - Місцеві бюджети: надходження за 4 місяці цього року перевищили минулорічні на 15,5 %
14:18 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку координації діяльності Виплатної агенції”
14:17 - Інформаційна акція в Павлоградській ДПІ
14:15 - Безбар’єрна податкова - це про відкритість та повагу до людей
14:12 - Мільйонні збитки на ремонті траси: експосадовцю Служби доріг вручили підозру


Більше новин