Ігор Клименко: На сьогодні вже відібрано і направлено на навчання 900 майбутніх офіцерів Служби освітньої безпеки

21.06.2024 16:02 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

На сьогодні вже відібрано і направлено на навчання 900 майбутніх офіцерів Служби освітньої безпеки.
Про це Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко повідомив під час прямого ефіру Національного телемарафону «Єдині новини». «Ми її називаємо скорочено «СОБ» – Служба офіцерів освітньої безпеки.
І минулі півроку, до закінчення навчального року, 402 школи ми покрили саме роботою таких поліцейських, але це не справжні ще були СОБи, а поліцейські, які мали хист і виявили бажання працювати в експериментальному варіанті нашого проекту», - наголосив Міністр. За його словами, цей експеримент впроваджувався саме для того, щоб в подальшому напрацювати ефективний механізм функціонування служби. «Бо ми працюємо на багато років і десятиліть вперед.
Наприклад, в Сполучених Штатах Америки така служба існує з 1953 року», – зазначив очільник МВС. Ігор Клименко повідомив, що на сьогодні вже відібрано і направлено на навчання 900 майбутніх офіцерів Служби освітньої безпеки.
Наразі конкурсний відбір на посади інспекторів Служби освітньої безпеки триває. «Звичайно, що ми хочемо, щоб в подальшому кожен навчальний заклад і середні освіти, і дошкільні заклади, і вищої освіти мали таких офіцерів», - зазначив він. За словами Міністра, фахова спроможність такого офіцера має включати не тільки знання дитячої психології, але і основи правоохоронної діяльності, реагування на події. Адже йдеться про взаємодію з педагогічним колективом, спроможність розуміти потреби й мотивацію дітей, про профілактику злочинності серед дітей, які зараз навчаються в школах. «У нас чимало вже таких випадків під час експериментального проекту, коли поліцейські Служби освітньої безпеки попередили скоєння злочинів на території навчальних закладів», - підкреслив Ігор Клименко. Він додав, що участь в конкурсі можуть брати не тільки поліцейські, а й цивільні особи. Тобто йдеться про тих цивільних осіб, які в умовах мобілізації можуть претендувати на посади в Національній поліції, а саме – на посади офіцерів Служби освітньої безпеки. Нагадаємо, що для участь в конкурсі необхідно заповнити анкету на сайті Національної поліції України за посиланням.

Додати коментар

Користувач:
email:





Financial world turns
Invest, save, spend, and plan ahead
Money never sleeps

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 12 серпня: Київ готується евакуйовувати людей взимку
19:50 - Rozetka скорочує людей після удару росіян по найбільшому складу
19:15 - Суд виніс вирок корумпованим посадовцям Павлоградського хімзаводу
19:08 - Inzhur та Vyriy запускають інвестиції у мілтек від 1000 грн
18:34 - Молдова спростила логістику для українців, які їдуть до аеропорту Кишинева
18:29 - Обсяги кредитових та дебетових переказів зросли в першому півріччі 2026 року
18:00 - Розкрадання на ремонті доріг: судитимуть ексголову Дніпропетровської ОДА
18:00 - ОАЕ таємно перевозять іракську нафту через Ормузьку протоку
17:20 - У "Інтерпайп" розповіли про наслідки блокування портів для компанії
17:08 - САП завершила слідство у справі Молчанової та Юри Єнакієвського
16:38 - Через удари на півдні збільшується "паливне навантаження" на кордони – експерт
16:30 - Блокада портів відбилася на цифрах: наскільки впав експорт зерна в серпні
16:24 - У Новоросійську зупинили роботу вже два найбільші зернових термінали московія
16:00 - Рада планує звільнити від мит та податків імпорт товарів для війська
15:35 - Росію накрила нова хвиля паливної кризи – ЗМІ
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 13.08.2026
15:08 - Колонка Андрія Пишного "Зміна операційного дизайну процентної політики: потім буде запізно"
15:00 - Ще одну екстопменеджерку "Оператора ГТС" оголосили в розшук
14:56 - Молдова надає Україні знижку на транзит вантажів залізницею
14:43 - Масштабна спецоперація: правоохоронці припинили роботу 94 кол-центрів
14:42 - Харківщина та Запоріжжя отримали силові трансформатори від Північної Македонії
14:30 - Як побудувати активну спільноту навколо бренду
14:30 - Uklon запускається одразу в п'яти містах Узбекистану
14:20 - Землетрус зупинив експорт одного з найбільших постачальників кави у світі
14:05 - Мін'юст підрахував активи, конфісковані у підсанкційних осіб
13:45 - Без заправок можуть лишитися цілі райони. Які наслідки ударів московії по АЗС?
13:39 - Henkel демонструє високі показники продажів і прибутку в першому півріччі та підвищує прогноз щодо доходу на 2026 рік
13:30 - Банки забезпечили фінансування проєктів в енергетиці на понад 60 млрд грн
13:25 - На випадок тривалої відсутності тепла: у Києві складають списки людей для переселення
13:20 - Російський НПЗ в Орську зупинився після атаки дронів – ЗМІ


Більше новин