Мінекономіки запустило інформаційний портал про протимінну діяльність

21.06.2024 16:51 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Запрацював інформаційний портал demine.gov.ua, на якому буде акумулюватися вся інформація про гуманітарне розмінування.
Ресурс був розроблений за ініціативи Міністерства економіки України та має на меті стати єдиним вікном для фермерів, які планують розмінувати землі, операторів протимінної діяльності, донорів та залучених до розмінування державних органів. «Дотепер ми не мали єдиного місця, де можна знайти інформацію, яка потрібна операторам протимінної діяльності, фермерам, постраждалим чи донорам.
Сільгоспвиробникам буде простіше шукати зміни до Порядку про використання коштів на програму компенсацій.
Постраждалі від вибуху зможуть дізнатися не тільки про види допомоги та хто її може надати, але й найближчим часом ми запустимо спільно із партнерами окремий портал для них.
Потенційні партнери можуть в один клік залишити заявку, щоб долучитися до Секторальної робочої групи.
Це ще один крок до більшої координації зусиль, зокрема через інформування всіх ключових стейкхолдерів про те, що відбувається в секторі», – заявив заступник Міністра економіки України Ігор Безкаравайний. На сайті можна знайти останні новини у сфері протимінної діяльності, анонси подій та нормативно-правові акти, які регулюють сферу.
Також буде доступна окрема аналітична панель з актуальними даними щодо кількості очищених земель, інфраструктури, кількості операторів та машин для розмінування.
Англомовна версія сайту запрацює впродовж місяця. Вебресурс створений у партнерстві Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства економіки України та програми «Е-урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що фінансується Швейцарією та виконується Фондом Східна Європа. Нагадаємо, Міністерство економіки України координує роботу з реалізації державної політики щодо гуманітарного розмінування.
Зокрема, в частині розбудови спроможності протимінної діяльності, напрацювання Національної стратегії протимінної діяльності та операційних планів на її виконання.

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші – лист, в якому
Кожна цифра – слово, що
Іноді промовля

- Fin.Org.UA

Новини

20:25 - Венесуела безстроково постачатиме підсанкційну нафту до США – CNBC
20:22 - Мінфін розповів про річні надходження до держбюджету
19:55 - Кіберполіція застерігає про шахрайство з посвідченнями водія
19:45 - Коломойському остаточно відмовили у стягненні з України $6 мільярдів
19:25 - Україна отримає оновлений Трудовий кодекс – Свириденко
19:15 - Kernel домовився про купівлю великої агрокомпанії – ЗМІ
19:00 - "Укроборонпром" збільшив виробництво у півтора раза в 2025 році
18:45 - Митниця отримала перші сканери для контролю вантажних вагонів: де встановлять
18:25 - Polymarket відмовляється виплачувати ставки на "вторгнення" США до Венесуели
18:15 - Російські МЗС та мінтранс прокоментували захоплення США танкера
18:14 - У четвер графіки відключень світла діятимуть по всій країні усю добу
18:06 - Охоронному бізнесу не можна працювати на єдиному податку з 2026 року – ДПС
17:55 - московіяни вдарили ракетами і дронами по двох українських портах
17:29 - Львівська ОВА перевірить готовність критичної інфраструктури працювати в кризових умовах
17:25 - Історичний обвал гривні: НБУ встановив нові рекордні курси долара та євро
17:07 - Кулеба пояснив, що мав на увазі під "цвинтарем, який об’єднує країну"
16:55 - США захопило ще один підсанкційний танкер
16:50 - Імпорт вживаних авто в Україну торік зріс на понад 20%: ТОП-10 моделей
16:39 - Ворог атакував підрозділ ДТЕК на Дніпропетровщині: загорілося енергообладнання
16:34 - Проблеми в регулюванні ринку лотерей
15:54 - Chevron і Quantum готують пропозицію про купівлю активів "Лукойлу" на $22 мільярди - FT
15:50 - Торік місцеві бюджети отримали понад 491 мільярд податків: основні джерела
15:40 - США у Атлантиці захопили танкер, яким "опікується" московія
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 08.01.2026
15:18 - Боротьба з нелегальним гральним бізнесом: БЕБ радить власникам перевіряти орендарів
15:11 - "Нафтогаз" закрив свою філію у Туркменістані
15:00 - «Власна справа» у 2025 році : понад 10 тис. мікрогрантів на створення та розвиток бізнесу та 1600 ветеранських грантів
14:55 - Кулеба пояснив, для чого витрачати мільярд на відбудову лікарні за 25 км від фронту
14:48 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
14:47 - ФГВФО повідомив, коли сформує реєстр вимог кредиторів АТ "РВС БАНК"


Більше новин