Уряд затвердив розподіл субвенції на шкільні автобуси

21.06.2024 14:49 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Кабінет Міністрів України затвердив розподіл коштів з державного до місцевих бюджетів на придбання шкільних автобусів у 2024 році. Зокрема, розподілено 1 мільярд гривень для 22 областей. Відповідно до порядку та умов надання субвенції, з 16 до 22 травня обласні військові адміністрації надавали комісії МОН інформацію про кількість учнів, які потребують підвезення та яких не підвозять шкільними автобусами.
Після цього комісія МОН затверджувала перелік областей для отримання фінансування.
Зі складом комісії можна ознайомитися за посиланням. Розподіл субвенції здійснили виключно для тих школярів, які в наступному навчальному році будуть учитися очно або за змішаною формою. Завдяки субвенції та співфінансуванню з місцевих бюджетів удасться закупити понад 500 автобусів.
Громади зможуть довозити дітей до більш безпечних територій у школи з укриттями, які будують і ремонтують коштом державного і місцевого бюджетів. Для забезпечення прав на якісну освіту дітей з особливими освітніми потребами МОН рекомендує кожній громаді мати щонайменше один спеціальний автобус. Нагадаємо, 2023 року коштом субвенції, яка становила 1 млрд грн, громади отримали 531 автобус.
З місцевих бюджетів було виділено 656 млн грн.

Додати коментар

Користувач:
email:





Futures and options,
Derivatives and hedging,
Risk and reward tradeoffs.

- Fin.Org.UA

Новини

16:28 - Результати контролю у сфері закупівель за січень-липень 2026 року
15:47 - ФОП – платники єдиного податку першої – третьої груп можуть отримати довідку про доходи, у т. ч. за будь-який інший ніж квартальний (річний) податковий (звітний) період
15:46 - московіяни атакували склад "Фори", який пропрацював лише 4 дні
15:45 - Чи є обмеження щодо спроб введення неправильного паролю до КЕП, отриманого в КНЕДП ДПС?
15:43 - За яким ідентифікатором форми в електронному вигляді подаються заяви за ф. № 1-ЄСВ та за ф. № 12-ЄСВ?
15:42 - Умови, за яких операції суб’єкта господарювання з використання пального не вважаються операціями з реалізації пального
15:40 - До уваги платників екологічного податку!
15:38 - Чи необхідно суб’єкту господарювання вносити зміни до облікових даних, якщо відбулось перейменування назви міста, вулиці?
15:35 - З якого місяця заповнює рядок 085 заголовної частини Розрахунку резидент Дія Сіті, якщо такий статус набуто в середині місяця?
15:33 - Об’єкт іпотеки протягом звітного року був відчужений: чи має право фізична особа на отримання податкової знижки?
15:32 - Податковий календар на 28 серпня 2026 року
15:30 - Платники Дніпропетровщини за видобування природного газу поповнили загальний фонд держбюджету рентною платою майже на 476,9 млн гривень
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 28.08.2026
15:28 - Дніпропетровщина: до місцевих бюджетів від платників за використання водних біоресурсів надійшло понад 2,9 млн грн рентної плати
15:27 - Платники Дніпропетровщини з початку року поповнили загальний фонд держбюджету більш ніж на 32,8 млрд гривень
15:25 - Закриття ФОП: що важливо знати підприємцю на завершальному етапі діяльності
15:23 - ЦОП Дніпропетровщини: безбар'єрний простір для платників Дніпропетровщини
15:22 - Російські загарбники атакували розподільчий центр Comfy
15:21 - Сила Дніпропетровщини – у людях
15:20 - У роботі окремих представництв КНЕДП ДПС в регіонах можливі тимчасові обмеження
15:18 - ДПС презентувала оновлену UI/UX-концепцію Електронного кабінету для підприємців
15:16 - Подарунковий сертифікат від кампанії: чи потрібно сплачувати податки
15:15 - ДПС посилює кіберзахист: разом з Естонією впроваджуємо нову систему захисту критичних інформаційних ресурсів
15:08 - московія зруйнувала склад Roshen поблизу Борисполя
14:55 - Окупанти обстріляли Полтавщину: пошкоджено енергетику та промислові підприємства
14:40 - московіяни розбомбили склад "Будинку іграшок"
14:30 - У Краматорську більше не виплачуватимуть єВідновлення за пошкоджене росіянами майно
14:15 - Російські атаки спричинили затримку потягів УЗ на понад 10 годин
14:08 - Комісія підтримала захист викривачів фінансових порушень
14:04 - московіяни остаточно знищили обладнання Херсонської ТЕЦ


Більше новин