Кава, чай, хот-доги: "Укрнафта" вдвічі збільшила непаливні продажі до 260 мільйонів 

21.06.2024 11:17 | Економічна правда

Укрнафта "Укрнафта" вдвічі збільшила непаливні продажі.
За 5 місяців 2024 року виручка сягнула 260 млн грн, що вдвічі більше, ніж у 2023, коли за такий же період було 126 млн грн.
Про це повідомляє пресслужба "Укрнафти".


Згідно з повідомленням, також майже вдвічі зросла кількість непаливних чеків з 1,32 млн штук у січні-травні 2023-го до 2,26 млн штук за аналогічний період 2024-го.

Зокрема, з січня по травень 2024 року співробітники мережі приготували:
693 тис гарячих напоїв (380 тис у 2023 році), 111 тис хот-догів (56 тис у 2023-му).

"Укнафта" також зазначає, що конверсія - співвідношення між паливними та непаливними продажами - у 2024 році також збільшилася удвічі і склала 0,26.
Тоді як за 5 місяців 2023 року було 0,19.

В "Укрнафті" також додали, що наведені цифри не стосуються 84 станцій мережі Glusco.
Оскільки йдеться лише про результати мережі UKRNAFTA.
Загалом зараз компанія оперує 545 АЗК - 460 власних та 85 в управлінні.
Разом це 545 торгових точок - як маркетів, так і невеликих, у форматі кіоска.
Нагадаємо:
"Укрнафта" за 5 місяців 2024 року спрямувала до державного бюджету 35 мільйонів гривень від управління арештованими заправками компанії Glusco.

Економічна правда

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші не ростуть
На деревах, але розумне
Інвестування — так.

- Fin.Org.UA

Новини

10:49 - За податком (збором) наявна переплата: чи сплачувати суму податкового зобов’язання відповідно до поданої звітності або отриманого ППР?
10:47 - Яким чином юридичні особи – платники єдиного податку третьої групи ведуть облік доходів і витрат?
10:47 - Протягом якого часу є дійсним РНОКПП?
10:46 - Протягом якого часу є дійсним РНОКПП?
10:45 - Чи переривається термін, встановлений ПКУ для формування податкового кредиту, на період зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН?
10:45 - Порядок видачі довідки про сплачений нерезидентом в Україні податок на прибуток (доходи)
10:44 - За якою ставкою ПДФО оподатковуються доходи осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність?
10:43 - На яку адресу контролюючі органи надсилають фізичній особі ППР про сплату земельного податку та орендної плати за земельні ділянки?
10:42 - Чи передбачена відповідальність за перевищення встановлених лімітів залишку готівки в касах підприємства?
10:41 - Мінімальна зарплата є державною соціальною гарантією, обов’язковою для підприємств усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників
10:40 - Чи має право ФОП на загальній системі оподаткування включити до складу витрат суми сплачених податків та зборів, які пов’язані з проведенням господарської діяльності?
10:39 - Який розмір нецільової благодійної допомоги, у тому числі матеріальної, не включається до оподатковуваного доходу платника ПДФО?
10:37 - За якою формою подається уточнюючий Розрахунок та який порядок уточнення показників додатка 4ДФ до Розрахунку?
10:36 - Податковий календар на 19 червня 2026 року
10:33 - Дніпропетровщина: ФОПи – платники збору за паркування транспортних засобів спрямували до місцевих бюджетів понад 3,3 млн гривень
10:32 - Рентна плата: за видобування газового конденсату місцеві бюджети Дніпропетровщини від платників отримали на 51,6% більше ніж торік
10:31 - Акцизний податок з ввезених товарів: надходження від платників Дніпропетровщини до бюджету зросли на 59,3 відсотка
10:30 - Ефективна та якісна комунікація залишається пріоритетом роботи податкової служби Дніпропетровщини
10:29 - Ефективна та якісна комунікація залишається пріоритетом роботи податкової служби Дніпропетровщини
10:28 - На одній платформі для спільних рішень: податківці Дніпропетровщини долучилися до «Діалогу влади та бізнесу»
10:27 - Нотаріуси подаватимуть повідомлення про оренду нерухомості виключно в електронній формі: Уряд удосконалив порядок
10:26 - Надходження від цифрових гігантів зростають: бюджет отримав 8,7 млрд грн «податку на Google»
10:10 - Перші танкери пройшли через Ормуз після угоди США та Ірану
09:35 - Нафта відреагувала на підписання угоди між США та Іраном про припинення війни
09:05 - Безпілотники уразили Московський НПЗ: місто затягнуло густим димом
08:30 - Як війна змінила споживання електрики
08:00 - "Ми як терпіли". Держава змусить банки сплатити ще 50 млрд грн до бюджету
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 18.06.2026
21:58 - Американський регулятор подав до суду на українську ІТ-компанію Genesis
21:00 - Новини 17 червня: активи Кулеби хочуть конфіскувати, атаки московія


Більше новин