9 500 українських агровиробників отримають мінеральні добрива на осінню посівну через програму USAID АГРО

21.06.2024 12:07 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Уряд США у межах ініціативи AGRI-Україна надасть мінеральні добрива на осінню посівну-2024 для 9 500 українських агровиробників.
Допомога розрахована на фермерів з південних, центральних, західних та північно-західних областей. Отримати допомогу можуть агровиробники, які: мають в обробітку від 5 до 500 га в Вінницькій, Волинській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій областях; вирощують зернові або олійні культури; зареєстровані як юридичні особи або фізичні особи-підприємці, зокрема, сімейні фермерські господарства. Перевага надаватиметься господарствам, якими керують жінки (відповідно до даних з ДАР), а також тим агровиробникам, які раніше не отримували добрива в межах підтримки від Програми USAID АГРО. Прийом заявок триватиме з 24 червня по 4 липня або до вичерпання обсягів допомоги.
Кожен погоджений учасник отримає 1 тонну нітроамофоски. Реєстрація на отримання допомоги відбудеться через Державний аграрний реєстр (ДАР) у розділі «Доступні програми» - «USAID АГРО 1 тонна Нітроамофоски (NPK), 2024 р.» Загалом через Програму USAID АГРО українським агровиробникам передадуть 9,5 тисяч тонн добрив. Програма видачі добрив є частиною ширшої діяльності Програми USAID АГРО у межах Ініціативи AGRI-Україна.
На початку червня 2024 року, Програма USAID АГРО оголосила про програму підтримки мінеральним добривом карбамід для понад 3 300 мікро та малих агровиробників з прифронтових та деокупованих регіонів. Загалом, упродовж 2023 - початку 2024 років, через Ініціативу USAID AGRI-Україна, Програма USAID АГРО надала добрива понад 14 тисячам українських агровиробників.
Ця допомога забезпечила ресурси для польових робіт на площі більше 460 тис.
га.
та дозволила виростити щонайменше 2 млн т зерна.

Додати коментар

Користувач:
email:





Money moves the world,
The global financial system,
A force to reckon.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 24.03.2026
14:43 - МЗС Ірану заявив, що не веде перемовини зі США
14:21 - У Чернівцях виявили найбільшу нелегальну фабрику сигарет: деталі
14:10 - Більшість українських "підсанкційників" задіяні в торгівлі та будівництві – дослідження
13:35 - Сироватко йде з посади гендиректора NovaPay
13:32 - Надання ФОПами – платниками єдиного податку послуг за договорами доручення, комісії: що з РРО/ПРРО?
13:30 - Сума помилково отриманих коштів юридичною особою – платником єдиного податку підлягає включенню до складу доходу такого платника в період її отримання
13:29 - Внесено зміни до форми звітності для рієлтерів
13:28 - До уваги платників податків!
13:28 - Ціни на нафту обвалилися після того, як Трамп відклав удари по енергетиці Ірану
13:27 - Про подання звітності з ПДВ у разі здійснення платником операцій, звільнених від оподаткування
13:25 - До уваги платників акцизного податку!
13:23 - Офіс податкових консультантів – податковий простір без бар’єрів
13:22 - Спрощено процес переходу обов’язку сплати плати за землю при зміні власника нерухомості
13:21 - Електронний кабінет: дізнатись про помилкову сплату платежів можна за допомогою сервісу Е-повідомлення
13:20 - Російські порти Приморськ та Усть-Луга зупинили експорт нафти після атаки дронів
13:19 - Цифрова модель управління податковим боргом – прозорий і дієвий механізм погашення заборгованості
13:18 - Платники Дніпропетровщини сплатили до загального фонду держбюджету 235,4 тис. грн рентної плати за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України
13:17 - Дніпропетровщина: 108,6 тис. грн – внесок платників рентної плати до місцевих бюджетів за видобування газового конденсату
13:16 - Внесок до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від платників транспортного податку збільшився на 39 відсотків
13:15 - ОАЕ відновили роботу ключового газового заводу, але зменшили обсяг виробництва
13:14 - Щодо боротьби з нелегальним обігом пального
13:12 - Надходження ПДФО до бюджету: понад 101 млрд грн за два місяці 2026 року
13:10 - ДПС та МВФ продовжуватимуть комплекс спільних заходів з податкової трансформації
13:05 - ДБР викрило нацгвардійця, який облаштував нарколабораторію на Харківщині
12:56 - Прифронтовий Харків замовляє реконструкцію набережної за 109 мільйонів
12:30 - На що бізнес бере кредити?
12:20 - Найшвидше падіння за 43 роки: золото обвалилося до чотиримісячного мінімуму
12:17 - Концесія в порту Чорноморськ: Комісія завершила прийом заявок, учасників перевірятимуть
11:55 - Від 35 до 68 тис. грн: на які професії найвищі зарплати у 2026 році


Більше новин