Якою датою реєструється ПН/РК в ЄРПН після прийняття в установленому порядку та набрання чинності рішенням про реєстрацію ПН/РК в ЄРПН?

21.06.2024 11:33 | Fin.Org.Ua

Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до п. 201.10 ст. 201 Податкового кодексу України при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку – продавець товарів/послуг зобов’язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) та надати покупцю за його вимогою.
Датою та часом надання податкової накладної та/або розрахунку коригування в електронному вигляді до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, є дата та час, зафіксовані у квитанції.
Згідно з п. 19 Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 року № 1246 зі змінами і доповненнями, податкова накладна та/або розрахунок коригування, реєстрацію яких зупинено, реєструється у день настання, зокрема, події прийняття в установленому порядку та набрання чинності рішенням про реєстрацію податкової накладної та/або розрахунку коригування.
Пунктом 11 Порядку прийняття рішень про реєстрацію/відмову в реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 12.12.2019 № 520, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 13 грудня 2019 року за № 1245/34216, визначено, що рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН набирає чинності в день прийняття відповідного рішення.
Таким чином, після прийняття в установленому порядку та набрання чинності рішенням про реєстрацію податкової накладної та/або розрахунку коригування в ЄРПН, податкова накладна/розрахунок коригування до податкової накладної реєструється в ЄРПН тією датою, за якою податкова накладна/розрахунок коригування до податкової накладної було надіслано до ДПС з метою реєстрації в ЄРПН, що зафіксовано у квитанції.
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Financial markets,
A reflection of our world,
Greed, fear, and hope.

- Fin.Org.UA

Новини

16:04 - Ринок фінансових послуг України покинули шість компаній
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 11.02.2026
15:49 - Взяття на облік як платника єдиного внеску ФОПа, який планує одночасно провадити незалежну професійну діяльність
15:44 - Україна ризикує недоотримати 1,4 мільярда євро фіндопомоги ЄС – аналітики
15:33 - Затверджено нові звіти за формами №1-ВП та №1-ОП
15:30 - LEV Development потрапив у п'ятірку лідерів премії ТОП-100 девелоперів України за версією ЛУН
15:23 - У московії ціни на огірки наблизилися до вартості м'яса
15:20 - Дунайські порти України за рік перевалили 9 мільйонів тонн вантажів
15:02 - Щодо подання Повідомлення про набуття частки у контрольованій іноземній компанії
14:57 - Роз’їзний характер робіт: чи оподатковується ПДФО вартість проживання та проїзду найманих працівників?
14:55 - В Україні вже експлуатується 1,4 ГВт газової генерації
14:45 - Кулеба повідомив про можливі зміни у теплопостачанні в Україні
14:36 - До уваги платників податків!
14:35 - У які строки контролюючий орган здійснює реєстрацію ФОП (крім е-резидента), як платника єдиного податку?
14:35 - На Харківщині внаслідок російської атаки загорілася АЗС
14:30 - Про терміни подання ФОПом на загальній системі оподаткування податкової декларації про майновий стан і доходи та сплати ПДФО
14:28 - До фінансової компанії застосовано захід впливу
14:24 - Про подання ФОПами звітності з ПДФО, військового збору та єдиного внеску
14:23 - "Укрпошта" відтепер безкоштовно повертатиме посилки з-за кордону
14:21 - Тимчасове ввезення та реекспорт обладнання: що з реєстрацією платником ПДВ?
14:18 - Важливість дотримання принципів та складових безбар’єрності
14:16 - Сплачуєте податкові платежі та єдиний внесок – дотримуйтеся вимог заповнення обов’язкових реквізитів платіжної інструкції!
14:14 - Платники Дніпропетровщини поповнили загальний фонд держбюджету акцизним податком на понад 59,1 млн гривень
14:12 - На Дніпропетровщині збільшилась кількість платників єдиного внеску майже на 9 тисяч осіб
14:10 - Бюджети територіальних громад Дніпропетровщини отримали понад 588,8 млн грн плати за землю
14:10 - Альтернативна енергетика: Рада ухвалила законодавчі зміни
14:08 - На Дніпропетровщині відбувся відкритий діалог влади та бізнесу про механізми підтримки економіки
14:07 - Податкова служба Дніпропетровщини: діалог, консультації, підтримка
13:57 - Голова Адміністрації судноплавства залишає посаду
13:45 - Деяким киянам обіцяють виплатити по 40 тисяч гривень


Більше новин