Україна приєдналась зо заяви Міжнародного Альянсу із запобігання сексуальному насильству, пов'язаному з конфліктом

20.06.2024 16:32 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Україна, як член Міжнародного Альянсу із запобігання сексуальному насильству, пов"язаному з конфліктом (далі – Міжнародний Альянс), приєдналась зо заяви Міжнародного Альянсу, яку зроблено у відповідь на звіт Генерального Секретаря ООН щодо сексуального насильства в конфліктах (https://www.un.org/sexualviolenceinconflict/wp-content/uploads/2024/05/SG-2023-annual-reportsmallFINAL.pdf) та опубліковано в Міжнародний день боротьби з сексуальним насильством в умовах конфлікту.
Заяву розміщено на сайтах Уряду Колумбії (https://www.cancilleria.gov.co/newsroom/news/declaracion-conjunta-alianza-internacional-respuesta-informe-secretario-general) та Великої Британії (https://www.gov.uk/government/publications/international-alliance-on-preventing-sexual-violence-in-conflict-psvi-statement-responding-to-united-nations-secretary-generals-report-on-conflict/international-alliance-joint-statement-in-response-to-the-secretary-generals-report-on-conflict-related-sexual-violence-crsv), які в 2024 році є, відповідно, головою та заступником Міжнародного Альянсу.
Неофіційний переклад заяви українською мовою додається. До переліку підписантів разом з Україною приєднались 21 член Альянсу, серед яких: Австралія, Колумбія, ДРК, Франція, Японія, Косово, Ліберія, Люксембург, Мальта, Республіка Корея, Іспанія, Швейцарія, Тимор-Лешті, Україна, Великобританія, Сполучені Штати Америки, Global Survivors Fund, Mukwege Foundation, Survivor Advisory Group, Надя Мурад і доктор Деніс Муквеге Міжнародний Альянс з протидії сексуальному насильству, пов"язаному з конфліктом, засновано в 2023 році Великою Британією.
На сьогодні до складу Альянсу входять 26 членів: країни-учасниці: Австралія, Колумбія, Демократична Республіка Конго, Франція, Японія, Йорданія, Косово, Ліберія, Люксембург, Мальта, Нігерія, Республіка Корея, Іспанія, Швейцарія, Тимор-Лешті, Україна, ОАЕ, Великобританія та США. недержавні члени: ООН-Жінки, Глобальний фонд тих, хто вижив, Фонд Муквеге, Консультативна група PSVI Survivor Advisory Group, Карім Хан KC, доктор Муквеге та Надя Мурад Неофіційний переклад Заяви.docx

Додати коментар

Користувач:
email:





Investing can be a scary ride,
But the rewards can be great with the right guide.
Do your research, and stay aware,
And you could become a millionaire.

- Fin.Org.UA

Новини

10:04 - 18-й Європейський економічний конгрес: анонс
09:45 - В Україні стартує прийом заявок на держпідтримку індустріальних парків
09:00 - Цьогоріч українці купили майже 10 тисяч нових авто: топ-10 моделей
08:30 - Економіка критичності: як бронювання працівників стало конкурентною перевагою
08:00 - Стоянкам склали ціну. Вартість паркування в Києві зросте, але не для всіх
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 31.03.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 30 березня: "Великий податковий закон", залізниця між Україною та Болгарією
20:50 - ЄБРР профінансує розбудову "енергоострова" та децентралізацію теплопостачання в Харкові
20:15 - 31 березня відключення світла не плануються
19:30 - Колишньому керівнику аеропорту "Бориспіль" та його спільниці пом'якшили вирок
18:55 - Український виробник БПЛА створює спільне підприємство з американською корпорацією
18:44 - До фінансової компанії застосовано заходи впливу
18:35 - Латвія виділила Україні 6,8 мільйона євро: на що підуть кошти
18:30 - Премія за барель нафти Arab Light може зрости до беспрецедентних 40 доларів – Bloomberg
18:00 - Регламенти REACH та CLP: Україна і Швеція узгодили подальші кроки співпраці та оголошують відбір експертів
18:00 - Уряд витратив понад три чверті своїх резервів за 3 місяці. Які ризики?
17:45 - В київському метро тунель між станціями "Тараса Шевченка" та "Почайна" відремонтують за майже 2 мільярди
17:25 - "Нафтогаз" домовляється з Грецією про збільшення поставок СПГ
16:55 - Київ отримав генератори з Німеччини
16:44 - Нацбанк показав курс долара і євро на вівторок 31 березня
16:30 - Навіщо нам малі ядерні реактори
16:25 - Смілянський відповів на критику НБУ: "Можу в очі повторити, що це піз***ж"
16:25 - У Тернополі викрили масштабне виробництво контрафактного алкоголю під виглядом відомих брендів
16:04 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку уповноваження та відкликання уповноваження осіб у сфері захисту рослин»
16:03 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку уповноваження та відкликання уповноваження осіб у сфері захисту рослин»
16:00 - Відбулося перше засідання наглядової ради УКРНОІВІ
15:59 - Діяти обережніше: у Нацбанку спрогнозували рух облікової ставки до кінця 2026 року
15:46 - "Кернел" вперше самостійно імпортував пальне морем
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 31.03.2026


Більше новин