Тарас Висоцький: Фермери, які працюють на прифронтових територіях, потребують фінансової допомоги

20.06.2024 17:58 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Виконуючий обов’язки Міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький та заступник Міністра Маркіян Дмитрасевич зустрілися з міжнародними донорами, які надають допомогу аграрному сектору України. У зустрічі участь взяли представники Світового банку, Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), представники країн-донорів від Посольств.
Зустріч відбулась за сприяння Представництва ЄС в Україні. Головна мета розмови - надання фінансової підтримки фермерським господарствам, які працюють в 25-кілометровій прифронтовій буферній зоні. Тарас Висоцький зазначив, що з початком війни бізнес був релокований, проте фермерські господарства, які прив"язані до землі, не можуть бути переміщені і потребують підтримки.
Для агровиробників, які працюють на прифронтовій території, логістика вдвічі дорожча, ніж загалом по Україні.
Додаткові виробничі витрати на цих територіях складають близько 8000 гривень за гектар.
Проте ці фермерські господарства виконують також і велику соціальну роль. «Аграрії, які працюють в прифронтовій буферній зоні, підтримують життя на цих територіях.
Якщо вони припинять вести бізнес, ця територія перетвориться на пустку.
Так, ми розуміємо всі ризики, пов’язані з безпосередньою близькістю ведення військових дій, проте аграрії, які залишились на цих територіях, потребують допомоги», - зазначив Тарас Висоцький. Він також зазначив, що мова йде про допомогу всім фермерським господарствам, незалежно від кількості оброблюваних земель.
А загальна площа, на яких вони працюють складає близько 1 млн га. «Підтримка фермерів, які працюють в прифронтових землях – це інвестиція в майбутнє цих територій.
Сподіваюсь, що ми можемо знайти певні рішення, щоб вони могли продовжити працювати», - додав Тарас Висоцький.

Додати коментар

Користувач:
email:





Interest rates shift
Credit, mortgages, loans adjust
Borrowers beware

- Fin.Org.UA

Новини

17:16 - Як перевозити кондитерські вироби через європейський кордон без проблем
16:36 - Українці задекларували 323,9 млрд грн отриманих минулоріч доходів
16:34 - Правила заповнення обов’язкового реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції під час сплати бюджетних/небюджетних платежів
16:23 - Коло абонентів Системи BankID НБУ продовжує розширюватися – підсумки першого півріччя 2026 року
16:00 - Цифровізація, нові вимоги до професійних учасників та корпоративні процедури: результати засідання НКЦПФР
15:53 - Податкова знижка щодо сплачених за іпотечним кредитом процентів: яким умовам мають відповідати договори на отримання кредиту на придбання (будівництво) житла?
15:42 - Небанківській установі розширено перелік валютних операцій
15:37 - Мільйон гривень за екологічний висновок: підозри отримали два науковця
15:32 - Плата за землю: фізичні особи поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 386,2 млн гривень
15:30 - Особливості сплати майнових податків через мобільний застосунок або через касу банку
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 14.08.2026
15:27 - Майже 788,3 млн грн податку на нерухоме майно спрямували платники до місцевих бюджетів Дніпропетровщини
15:26 - З початку року надходження транспортного податку до бюджетів громад Дніпропетровщини зросли майже на 44 %
15:24 - Електронний кабінет: подати заяву на повернення помилково або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені можна в електронній формі
15:23 - До загального фонду держбюджету надходження частини чистого прибутку від платників Дніпропетровщини зросли на 37,4%
15:21 - Дніпропетровщина: платники рентної плати за видобування газового конденсату поповнили місцеві бюджети на 659,6 тис. гривень
15:12 - Україна збільшила експорт і скоротила імпорт яблук
14:46 - Конкурс на будівництво нової генеруючої потужності: комісія оновила конкурсну документацію з урахуванням пропозицій від потенційних учасників
14:37 - московія стала програвати конкурецію українській олії
14:30 - Семенюк: Україна — серед світових лідерів за використанням криптоактивів, тепер цьому ринку потрібні правила
14:30 - Чому дефіцит інженерів дорожчий за дефіцит грошей
14:05 - Часті блекаути зношують обладнання на ЗАЕС: це створює ризики– Енергоатом
13:50 - Втрата товару внаслідок обстрілів: у ДПС пояснили, чи оподатковується компенсація
13:49 - Хто має право не сплачувати та звільнений від сплати військового збору?
13:48 - Користувач не може скопіювати КЕП з одного захищеного носія на інший захищений носій ключової інформації
13:47 - Чи звільняється від сплати єдиного внеску за себе працевлаштована ФОП, яка перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку?
13:46 - Подати Облікову картку за формою № 1ДР або Заяву за формою № 5ДР можна за допомогою мобільного застосунку «Моя податкова»
13:42 - Скільки заявок на переміщення пального подає СГ, якщо один транспортний засіб використовується для доставки пального декілька разів на добу?
13:41 - Чи застосовується коефіцієнт індексації до НГО земельних ділянок для визначення розміру земельного податку та орендної плати?
13:38 - Інклюзія – це коли на рівних: разом створюємо безбар’єрний податковий простір


Більше новин