Кількість шахрайств при оренді житла зросла на майже 900% - Booking

20.06.2024 17:06 | Економічна правда

В компанії з онлайн бронювання житла Booking.com стверджують, що через штучний інтелект (ШІ) кількість шахрайств зросла орієнтовно від 500 до 900%.
Про це повідомляє BBC.
Керівник відділу інтернет-безпеки компанії Марні Вілкінг заявила, що за останні 18 місяців кількість шахрайств зросла від 500 до 900%.
Компанія попереджає, що вибух шахрайства у сфері подорожей був спричинений бурхливим розвитком ШІ.
"Звичайно, ми стикалися з фішингом, коли у людей обманом виманювали їх фінансові дані, з самого початку існування електронної пошти, але значне зростання почалося після запуску ChatGPT", - прокоментувала Вілкінг.
Зазначається, що шахраї часто обирають такі сайти, як Booking.com та Airbnb, оскільки вони дозволяють людям розміщувати інформацію про власне житло.
Шахраї імітують справжні оголошення, при чому ШІ робить їх складнішими для виявлення, оскільки він може генерувати реалістичні зображення і набагато точніший текст, причому кількома мовами.
Та штучний інтелект також допомагає боротися з даною проблемою.
"Ми створили моделі штучного інтелекту, щоб виявляти такі оголошення та або блокувати їхнє потрапляння на сайт, або видаляти ще до того, як вони будуть заброньовані", - додала пані Вілкінг.
Щоб уникнути обману в компанії радять уважно обирати оголошення, перевіряти правильність контактної інформації, а також бронювати одразу пакетні тури.
Нагадаємо:
Акції Booking Holdings падають на тлі невтішного прогнозу щодо туристичних бронювань
Такі гіганти як X (колишній Twitter), компанія власник Tik-tok ByteDance, Booking.com можуть потрапити до списку компаній, які підпадуть під нові правила конкуренції.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ціна акцій росте,
Інвестиції приносять,
Багатство розквітає.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 17 червня: активи Кулеби хочуть конфіскувати, атаки московія
20:45 - Ринок готується до відкриття Ормузу: танкери вже питають ціни, але ще не йдуть
20:20 - Ормуз не стоїть: танкери таємно вивозять нафту з Перської затоки
20:00 - Трамп заперечив участь США у фонді на $300 мільярдів для Ірану
19:30 - Нафти може стати забагато: МЕА дало перший прогноз на 2027 рік
19:00 - За п’ять місяців держава отримала від приватизації мільярд гривень
18:42 - Національний банк захищатиме в суді правомірність застосованого до ТОВ "СВІФТ ГАРАНТ" штрафу за порушення у сфері фінмоніторингу
18:35 - Після ударів по НПЗ московія змушена завозити бензин з Азії
18:20 - Уряд запускає ринок довгострокових контрактів на електроенергію
18:06 - Типи конденсаторів та їх роль у сучасній електротехніці
18:05 - Через атаки БпЛА у низці регіонів московії заборонили польоти малої авіації
18:02 - Верховний Суд підтвердив правомірність рішення Національного банку про застосування до ТОВ "УКмосковіяІНСТАНДАРТ" заходу впливу за порушення у сфері фінмоніторингу
18:00 - Інтер’єр і комфорт: прості способи зробити дім функціональним
17:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на четвер 18 червня
17:20 - московіяни атакували автівку "Укрпошти" у Нікополі, водія поранено
17:12 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2022 р. № 398”
17:07 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2022 р. № 398”
16:45 - Шахрай продав курортну землю на Львівщині у 27 разів дешевше ринку – прокуратура
16:30 - Криза добрив спонукає фермерів переосмислювати технології
16:15 - Дефіцит бензину у 53 регіонах московії намагаються закрити "екстренним штабом"
16:10 - Український агроекспорт цьогоріч уже вийшов на 23 нові ринки
16:00 - Чинна модель ПСО спотворює ринок електроенергії – Energy Community
15:45 - московія відстала від плану нафтовидобутку на 10% після атак України – МЕА
15:42 - Надходження від цифрових гігантів зростають: бюджет отримав 8,7 млрд грн «податку на Google»
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 18.06.2026
15:15 - Київська прокуратура вимагає знести ресторан біля Дніпра
14:55 - Інтерв’ю Андрія Пишного для Reuters про адаптацію фінансового сектору України до стандартів ЄС
14:40 - Уряд запускає довгострокові контракти на ринку електроенергії
14:25 - Стартували переговори з ЄС: ключові виклики та пріоритети щодо агросектору
14:15 - САП вимагає конфіскувати активи міністра розвитку громад Кулеби: яка причина


Більше новин