Компанії, що випускають криптовалюти, увійшли до топ-20 власників держборгу США

20.06.2024 17:23 | Економічна правда

Емітенти стейблкоінів (стабільних криптовалют) - Tether (USDT) та Circle (USDC) - володіють казначейськими облігаціями США на суму близько 120 мільярдів доларів, що більше за Німеччину та Південну Корею.
Про це повідомляє CoinDesk.
"Згідно з даними, які відстежує Tagus Capital, емітенти зараз сукупно володіють понад 120 мільярдами доларів у казначейських облігаціях США.
Це робить їх 18-ми найбільшими утримувачами боргу США у світі, випереджаючи такі великі країни з позитивним сальдо поточного рахунку, як Німеччина та Південна Корея", - йдеться у повідомленні.
Tether Ltd, емітент USDT, провідної прив"язаної до долара криптовалюти у світі за ринковою вартістю, володіє казначейськими облігаціями на суму близько 91 мільярда доларів, а Circle, емітент USDC, володіє короткостроковими борговими зобов"язаннями США на суму 29 мільярдів доларів, згідно з даними Tagus Capital.
Нагадаємо:
Binance, найбільша у світі криптовалютна біржа, повідомляє про рекордні обсяги торгів Ethereum (ETF) на платформі після схвалення продажу біржових фондів, що торгують ETF.
Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) схвалила перші спотові біржові фонди біткойнів для стимулювання прихильників криптовалюти.
Криптовалютний ринок переживає значне зростання, адже його капіталізація сягнула 2 трильйонів доларів.
Це сталося вперше за майже два роки, і основним фактором цього явища є зростання курсу Bitcoin.
Економічна правда.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ticker tape ticker,
Numbers flicker, rise and fall,
Stock market ticker.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 5 березня: долар поставив третій рекорд за тиждень, Трампа зобов'язали повернути "тарифні переплати"
20:30 - Один з найбільших ТРЦ Києва Dream хочуть продати за $100 мільйонів – ЗМІ
20:15 - На Львівщині до літа планують добудувати меблевий завод
20:00 - США вперше в унісон з московія виступили проти засудження атак на енергетику України
19:43 - Уряд збирається корпоратизувати "Східний гірничо-збагачувальний комбінат"
19:30 - Країни Перської затоки чекає скорочення видобуток нафти через блокаду Ормузу
19:00 - В Україні вдалось відновити третину пошкоджених генераційних потужностей після атак московія
18:55 - Аграрії забезпечені пальним на місяць – ЗМІ
18:45 - Фондовий ринок знизився на тлі ризиків війни на Близькому Сході та інфляції
18:30 - В "Укренерго" повідомили, як діятимуть графіки відключень світла 6 березня
18:22 - Макроекономічний та монетарний огляд, березень 2026 року
18:22 - Мінекономіки та Райффайзен Банк (Україна) підписали заяву щодо розвитку партнерства у сфері енергоефективності
18:18 - За чотири роки чисельність металургів скоротилася вдвічі
18:15 - Танкер в Перській затоці атакували: нафта злетіла більш ніж на 3%
18:10 - В Україні подешевшала морква: яка тепер її ціна
17:50 - Ціна на автогаз пробила 40 грн/л, а на бензин та ДП – стабілізувалася в мережах
17:43 - Вдосконалення інфраструктури ринків капіталу: Комісія підтримала залучення стратегічного інвестора
17:35 - Виробника води "Карпатська джерельна" оштрафували на понад 9 мільйонів за обман щодо її походження
17:25 - Курс долара третій день поспіль встановлює історичний рекорд щодо гривні
17:20 - "Дружба" може запрацювати протягом місяця-півтора – Зеленський
17:09 - Україна торік відкрила рекордні за час великої війни 22 нові експортні ринки
17:05 - Правоохоронці викрили розкрадання коштів на водогін у Донецькій області
16:50 - "Укренерго" не отримувало офіційних повідомлень про припинення аварійного електропостачання зі Словаччини
16:37 - Зеленський про нафтопровід "Дружба": Скажу чесно – я б його не відновлював
16:30 - Навіщо державі ПДВ з малого бізнесу
16:22 - Зеленський розповів, як держава мінімізує націнку на АЗС
16:20 - Зеленський розповів, у скільки Україні обійдеться ремонт доріг
16:06 - Київрада розгляне доопрацьований план енергостійкості столиці
16:00 - Мінекономіки та місія JUPITeR обговорили залучення японського бізнесу до відновлення України
15:52 - У ДПС підозрюють третину ювелірного ринку у приховуванні оборотів


Більше новин