АМКУ дозволив передати "Укрнафті" активи "Татнєфті"

20.06.2024 17:28 | Економічна правда

Антимонопольний комітет надав дозвіл ПАТ "Укрнафта" на одержання в управління часток у статутному капіталі російської групи "Татнєфть" в Україні.
Про це повідомив голова АМКУ Павло Кириленко.

Йдеться про активи ТОВ "Полтава-Капітал", ТОВ "Харків-Капітал" і ТОВ "Татнєфть-АЗС-Україна".
Нагадаємо, "Укрнафта" спільно з Агентством з розшуку та менеджменту активів (АРМА) звернулись до Антимонопольного комітету України із заявою щодо отримання дозволу на концентрацію, аби повноцінно розпочати управління активами російської групи "Татнєфть".
У держкомпанії нагадали, що відповідно до розпорядження Кабміну "Укрнафті" були передані в управління низка активів "Татнєфті", на які накладено арешт у кримінальному провадженні.
Йдеться про більш ніж 110 об"єктів різного типу (автозаправні комплекси, нафтобази, інші господарські приміщення), які розміщені на території Полтавської і Харківської областей.
Станом на травень в "Укрнафті" констатували, що з близько 70 АЗС мережі "Татнєфть" можуть працювати близько 15.
Аналогічна ситуація з непрацюючими нафтобазами.

Додати коментар

Користувач:
email:





Думки про гроші
Світять як спалах зірки
Справжній розумок

- Fin.Org.UA

Новини

10:37 - У які строки контролюючий орган здійснює реєстрацію ФОП, як платника єдиного податку?
10:34 - Трудові відносини: роботодавець зобов’язаний поінформувати працівника про особливості трудової діяльності перед початком роботи
10:32 - Платник має заборгованість по відповідному податку (збору), але платіжною інструкцією спрямовує кошти на сплату поточних грошових зобов’язань: черговість зарахування коштів
10:31 - Електронний кабінет – інструмент цифрової взаємодії, який надає широкий спектр можливостей
10:30 - Протягом першого півріччя надходження до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів від платників Дніпропетровщини перевищили 90,3 млрд гривень
10:29 - Ветеранська спільнота податкової служби Дніпропетровщини: єдність у турботі та готовності бути поруч
10:27 - До уваги грантоотримувачів і кандидатів на участь у програмі «Власна справа»!
10:26 - ПДВ-пільги для оборонних товарів: уточнено правила застосування звільнення від податку
10:24 - Леся Карнаух: За перше півріччя надходження до загального фонду державного бюджету перевищили 717,7 млрд грн
10:20 - Стали відомі наслідки масованої атаки московія 2 липня для енергетики
10:00 - московія повністю знищила склад MOYO внаслідок атаки 2 липня
09:45 - Нафта відреагувала на прогрес Ірану та США у переговорах щодо Ормузу
09:15 - Україна атакувала великий НПЗ, який забезпечує пальним Москву
09:00 - Через наслідки удару московія у Києві перекрили рух у кількох районах, транспорт курсує зі змінами
09:00 - Місце під сонцем: в Україні побудували більше СЕС, ніж країна втратила через війну
08:30 - Без шлюбу, але не без наслідків: спільне життя може коштувати частини бізнесу
00:00 - Накази Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
22:45 - З міркувань безпеки "WOG" закриває частину АЗС на ніч: у яких областях
22:28 - Установлено вимоги щодо управління ризиком третіх сторін для банків, надавачів платіжних послуг та страховиків
20:25 - Олексій Соболев представив у Верховній Раді оновлені підходи до бронювання військовозобов’язаних
20:00 - Новини 1 липня: Смілянський залишиться на посаді, росіяни знищують урожай України
19:50 - ОПЕК+ може знову наростити видобуток нафти попри падіння цін
19:20 - Найбільша приватна мережа АЗС Сибіру повністю припинила продаж бензину
18:50 - В "Укренерго" розповіли, чи будуть відключення світла 2 липня
18:30 - Танкери московія освоїли маршрут повз німецькі курорти – Bild
18:10 - США та Іран провели переговори про правила проходу суден через Ормуз
18:00 - Національний банк захищатиме в суді правомірність застосованого до ТОВ "ФК "КОНТРАКТОВИЙ ДІМ" штрафу за порушення у сфері фінмоніторингу
17:37 - Нові можливості для бізнесу: компаніям дозволять віддавати роботу на аутсорсинг


Більше новин