Цифрова платформа Amplify Life Insurance залучила $20 млн у Серії B

20.06.2024 15:25 | forinsurer.com ... все о страховании

Цифрова платформа Amplify Life Insurance залучила $20 млн у Серії BЦифрова платформа Amplify Life Insurance залучила 20 мільйонів доларів в раунді фінансування Серії B, який спільно очолювали Crosslink Capital і Anthemis.

Нові інвестори Moneta Ventures і Evolution Ventures приєдналися до раунду за підтримки існуючих інвесторів Greycroft, Munich Re Ventures і Foxe Capital.

Компанія Amplify, заснована в 2019 році, допомагає клієнтам оптимізувати програми страхування життя. Стартап зосереджений на клієнтському досвіді, трансформуючи традиційне страхування життя та збільшуючи доступність страхового захисту.

До правління Amplify увійшли Мішель Ченг, попередній фінансовий директор Next Insurance, і Марк Вільямсон, операційний директор Masterclass, які допоможуть сприяти майбутньому зростанню та розвитку стартапу.

«Amplify спростовує уявлення про те, що страхування життя можна продати лише через традиційний агентський канал», — сказала Емі Науіокас, засновник і генеральний директор Anthemis. «Ми вважаємо, що Amplify об’єднує та зміцнює весь ланцюжок створення вартості страхування життя, пропонуючи прямий доступ до сегменту клієнтів, який раніше був недоступний».

З моменту закриття раунду Серії A Amplify досягла 200% зростання порівняно з минулим роком. Компанія також розробила запатентовану модель машинного навчання для точного прогнозування рейтингу застрахованого; цей розширений алгоритм залучення клієнтів дозволив залучати цінних клієнтів, що призвело до значно вищих середніх премій за поліс порівняно з галузевими нормами.

Повну версію тексту новини читайте також у наших партнерів

Додати коментар

Користувач:
email:





Ринок капіталу –
Джерело грошей для бізнесу,
Ризиків також багато.

- Fin.Org.UA

Новини

07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 03.03.2026
05:00 - Третя світова почалась. Поки що в економіці країн Близького Сходу
23:00 - Накази Міністерства енергетики України
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 2 березня: ціни на нафту злетіли, частина гривень замінюється
20:45 - Киргизстан пригрозив ЄС судом, якщо блок введе санкції за реекспорт у московія
20:26 - Найбільший московитський виробник труб зупинив роботу
20:20 - В ОАЕ запускають авіарейси для "застряглих" пасажирів в обмеженому режимі
19:58 - Апеляція ВАКС залишила Галущенка під вартою
19:50 - В Індії розглядають повернення до нафти московія на тлі конфлікту навколо Ірану
19:26 - Нацбанк розповів, як бізнес оцінив діяльність у лютому
19:20 - Нацбанк показав курс долара і євро на вівторок 3 березня
19:00 - Конфлікт на Близькому Сході впливає на український агроекспорт – ЗМІ
18:50 - Фондовий ринок пішов униз: готується до довгої війни на Близькому Сході
18:39 - "Зроблено в Україні": Свириденко оголосила про нові гранти
18:30 - Протимінна діяльність та продовольча безпека: підсумки візиту делегації Мінекономіки до Сирії
18:20 - Зеленський збирає РНБО: регіонам дадуть вимоги з підготовки до наступної зими
18:12 - Міжнародні експерти почали зовнішній аудит АРМА
18:05 - Унормовані обов’язкові реквізити платіжної інструкції під час надання послуги з переказу коштів без відкриття рахунку
17:59 - Гетманцев розповів про масштабний "розквіт" контрабанди квітів в Україні
17:50 - Газ у ЄС злетів на 50% за день після атаки Ірану на Катар
17:40 - Зроблено в Україні: Мінекономіки почало приймання заявок на гранти для розвитку та відновлення переробних підприємств у 2026 році
17:35 - Уряд розширив можливості захисту для підприємств критичної інфраструктури
17:25 - Businesses Improve Their Still Guarded Expectations for Their Economic Performance – Business Outlook Survey in February
17:25 - Два іранські дрони зупинили 20% світового видобутку скрапленого газу
17:25 - Бізнес поліпшив стримані оцінки результатів своєї діяльності – підсумки опитування підприємств у лютому
17:20 - У лютому до держбюджету надійшло більше податків, ніж очікувалося – ДПС
17:19 - Між Комісією та учасниками ринку має бути синергія, а не формальний діалог, – Олексій Семенюк
17:05 - В Україні подешевшали молочні продукти: яка ціна кефіру, сметани, масла, сиру
17:03 - До уваги неприбуткових установ та організацій!


Більше новин