Ігор Клименко: 83% респондентів вважають безбар’єрність новою цінністю для суспільства

19.06.2024 21:14 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

83% респондентів вважають безбар’єрність новою цінністю для суспільства.
Про це Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко повідомив у своєму Telegram-каналі.   Зокрема, він написав, що взяв участь у презентації досліджень громадської думки з питань безбар’єрності та обговоренні впровадження політики безбар’єрності в Україні.
Захід відбувся під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля та першої леді України Олени Зеленської. “83% респондентів вважають безбар’єрність новою цінністю для суспільства.
Для МВС це також один з головних пріоритетів у роботі та наданні послуг”, - наголосив Міністр.  Ігор Клименко відзначив, що флагманський проєкт МВС «Автошколи для осіб з інвалідністю» демонструє, що не існує перешкод для тих, хто має бажання опанувати навички керування авто та отримати посвідчення водія. “Ми подбали про створення інклюзивних приміщень з доступною інфраструктурою та максимально безбар’єрним простором.
Можливість теоретичного навчання, зокрема в дистанційному форматі, та забезпечили автошколи сучасним навчальним транспортом з ручним керуванням”, - зазначив очільнив МВС.  Подати заявку на навчання можна за посиланням.  “Продовжуємо будувати країну рівних можливостей, в якій буде безпечно та комфортно кожному”, - підсумував Ігор Клименко.

Додати коментар

Користувач:
email:





Шалений ритм бірж,
Серце б'ється із напруги
Хто на мільйоні

- Fin.Org.UA

Новини

21:58 - Американський регулятор подав до суду на українську ІТ-компанію Genesis
21:00 - Новини 17 червня: активи Кулеби хочуть конфіскувати, атаки московія
20:45 - Ринок готується до відкриття Ормузу: танкери вже питають ціни, але ще не йдуть
20:20 - Ормуз не стоїть: танкери таємно вивозять нафту з Перської затоки
20:00 - Трамп заперечив участь США у фонді на $300 мільярдів для Ірану
19:30 - Велике дослідження: як інтелектуальна власність впливає на економіку України
19:30 - Нафти може стати забагато: МЕА дало перший прогноз на 2027 рік
19:00 - За п’ять місяців держава отримала від приватизації мільярд гривень
18:42 - Національний банк захищатиме в суді правомірність застосованого до ТОВ "СВІФТ ГАРАНТ" штрафу за порушення у сфері фінмоніторингу
18:35 - Після ударів по НПЗ московія змушена завозити бензин з Азії
18:20 - Уряд запускає ринок довгострокових контрактів на електроенергію
18:06 - Типи конденсаторів та їх роль у сучасній електротехніці
18:05 - Через атаки БпЛА у низці регіонів московії заборонили польоти малої авіації
18:02 - Верховний Суд підтвердив правомірність рішення Національного банку про застосування до ТОВ "УКмосковіяІНСТАНДАРТ" заходу впливу за порушення у сфері фінмоніторингу
18:00 - Інтер’єр і комфорт: прості способи зробити дім функціональним
17:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на четвер 18 червня
17:20 - московіяни атакували автівку "Укрпошти" у Нікополі, водія поранено
17:12 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2022 р. № 398”
17:07 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2022 р. № 398”
16:45 - Шахрай продав курортну землю на Львівщині у 27 разів дешевше ринку – прокуратура
16:30 - Криза добрив спонукає фермерів переосмислювати технології
16:15 - Дефіцит бензину у 53 регіонах московії намагаються закрити "екстренним штабом"
16:10 - Український агроекспорт цьогоріч уже вийшов на 23 нові ринки
16:00 - Чинна модель ПСО спотворює ринок електроенергії – Energy Community
15:45 - московія відстала від плану нафтовидобутку на 10% після атак України – МЕА
15:42 - Надходження від цифрових гігантів зростають: бюджет отримав 8,7 млрд грн «податку на Google»
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 18.06.2026
15:15 - Київська прокуратура вимагає знести ресторан біля Дніпра
14:55 - Інтерв’ю Андрія Пишного для Reuters про адаптацію фінансового сектору України до стандартів ЄС
14:40 - Уряд запускає довгострокові контракти на ринку електроенергії


Більше новин