Ситуація з електропостачанням покращиться в серпні - Держенергонагляд

19.06.2024 18:11 | Економічна правда

Ситуація з електропостачанням споживачів покращиться в серпні 2024 року, що пов"язано насамперед із завершенням планово-запобіжних ремонтів (ПЗР) на низці енергоблоків АЕС.
Про це повідомила Державна інспекція з енергетичного нагляду України (Держенергонагляд) з посиланням на її голову Руслана Слободяна.
"Полегшення очікуємо у серпні, враховуючи завершення ремонтних робіт на деяких атомних енергоблоках та зменшення кількості об"єктів з гарантованим електропостачанням", - сказав він в ефірі "Суспільного".
За словами Слободяна, атомна генерація є базисом, що забезпечує понад 50% потреб споживачів навіть після окупації Запорізької АЕС.
Наразі тривають ремонтні роботи та розвиток децентралізованої генерації, щоб додати потужності в енергосистему та покрити дефіцит.
"Енергетики роблять усе можливе, щоб якомога швидше виконати роботи.
Водночас у найближчі півтора місяця очікується дещо складна ситуація з постачанням електроенергії", - зазначив голова інспекції.
Нагадаємо:
Процес оновлення переліку об"єктів критично важливої інфраструктури з гарантованим електропостачанням відбувається у кожній області.
Очікується, що цей процес завершиться до 1 липня.

Якби України вдалося повернути ЗАЕС до енергосистеми, то обмеження практично не знадобилися, але без станції дві зими в українців гарантовано діятимуть графіки світла.
Взимку дефіцит електроенергії становитиме до 35%, внаслідок чого українці можуть отримувати п"ять-шість годин світла на день.
До зими в Україні можна відновити 200-250 МВт генерації (або 7,1%) з необхідної потреби у 3,5 ГВт.
Такі темпи створення нових генеруючих потужностей можна назвати "стаханівськими".
Досить реально, що взимку українці можуть отримувати п"ять-шість годин світла на день, але все буде залежати від обставин.
Економічна правда.

Додати коментар

Користувач:
email:





Trading algorithms
Artificial intelligence
Modern finance game

- Fin.Org.UA

Новини

11:48 - Безбар’єрність комунікацій: адміністративні та електронні послуги орієнтовані на комфорт платників податків
11:45 - Термін, в який контролюючий орган проводить перерахунок суми транспортного податку у разі виявлення розбіжностей
11:43 - До уваги платників акцизного податку!
11:42 - Які ставки ПСП застосовуються до заробітної плати особи з інвалідністю та батьків дітей з інвалідністю?
11:41 - Додаток ПН до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств: як заповнюється поле «Код нерезидента в країні резиденції» у разі відсутності інформації про код нерезидента?
11:40 - Довідка про реєстрацію особи громадянином України – дитини, яка народилась за кордоном, батьками – громадянами України подається за наявності такого документа
11:39 - Окремі види діяльності згідно з КВЕД ДК 009:2010 не дають права на застосування спрощеної системи оподаткування і платник не планує їх здійснювати: чи можна у заяві про застосування спрощеної системи оподаткування зазначити такий код виду діяльності?
11:37 - Деякі особливості заповнення фізичною особою звіту про КІК
11:36 - Фізичній особі контролюючим органом ППР не вручено особисто або надіслано без повідомлення про вручення: чи застосовується відповідальність за несвоєчасну сплату плати за землю?
11:34 - За яким кодом бюджетної класифікації сплачується податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?
11:32 - Який алгоритм дій фізичної особи для отримання пільги щодо сплати земельного податку?
11:31 - Платники Дніпропетровщини за користування надрами поповнили загальний фонд держбюджету рентною платою майже 52,3 млн гривень
11:30 - Екологічний податок: майже 164,1 млн грн спрямували платники до місцевих бюджетів Дніпропетровщини
11:29 - На Дніпропетровщині кількість платників єдиного внеску перевищила 294 тисячі осіб
11:28 - Дніпропетровщина: туристичний збір – ресурс розвитку громад
11:24 - Активний діалог: податківці Дніпропетровщини продовжують зустрічі з платниками
11:21 - Консультаційний центр: конструктивні діалоги з підприємствами Дніпровського району
11:16 - Податкова Дніпропетровщини: що варто знати бізнесу про РРО та ризики «дроблення бізнесу»
11:15 - Ваші відповіді вже формують майбутнє Електронного кабінету: перші результати опитування
11:13 - ДПС взяла участь у фермерському форумі: діалог про податки, землю та роботу агросектору
11:00 - Посилення енергонезалежності лікарень у межах проєкту «Промінь надії»: з початку року власну генерацію електроенергії розпочав 21 заклад охорони здоров’я
10:55 - Національний банк України визнав генерального директора АТ «УКРПОШТА» таким, що не відповідає вимогам щодо професійної придатності
10:40 - Цигарки без акцизу на 2,3 мільярда: ексдиректору підприємства вручили підозру
10:10 - У частині окупованого Криму зникло світло
10:00 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 23 червня
09:35 - Нафта відреагувала на пожвавлення потоків через Ормуз
09:29 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:00 - Нардеп від "Слуги народу" Медяник живе у незадекларованому маєтку за мільйон доларів, оформленому на няню – ЗМІ
08:30 - Буковель дорожчий за Київ
08:00 - "Вони самі винні". Україна отримає новий транш, не виконавши вимоги МВФ


Більше новин