У Міноборони пояснили, чому відклали запровадження нових меню для військових

19.06.2024 18:41 | Економічна правда

Міністерство оборони відклало запровадження рекомендованих меню для військових, заплановане на червень 2024 року.

Про це повідомила пресслужба Державного оператора тилу, пише LIGA.net.

"Реалізація проєкту з меню була відкладена через ряд факторів щодо неготовності системи.
Ми плануємо повернутись до цього ще цього року.
Будемо інформувати", - заявили у закупівельній організації Міноборони.
Раніше радниця зі стратегічних комунікацій ДОТ Тетяна Харченко розповідала, що Державний оператор тилу залучатиме професійних технологів і кухарів для того, щоб розробити рекомендовані меню для військової частини, які можна буде використовувати, щоб годувати своїх військовослужбовців.

Буде створено 16 тижневих меню від професійних кухарів - з урахуванням релігійних та етнічних потреб, казав про плани агенції голова ДОТ Арсен Жумаділов.
"Поступово буде зроблено перехід до закупівель за категоріями.
Умовно, окремо молочні продукти, окремо м"ясо.
Це дозволить закуповувати продукцію одразу у виробників напряму без посередників", - йшлося на презентації Держоператора тилу у грудні 2023 року.
ДОТ почав відповідати за забезпечення військових частин продуктами з другого кварталу 2024 р.
На початку лютого агенція оголосила перші 11 закупівель загальною очікуваною вартістю майже 11 млрд грн.
Нагадаємо:
Міністерство оборони затвердило зміни до описів продуктів харчування для Збройних сил.

Додати коментар

Користувач:
email:





From London to Berlin,
Traders follow every move,
Market never sleeps.

- Fin.Org.UA

Новини

12:22 - Нові рахунки для сплати податків у 2026 році: корисно знати платникам
12:21 - Комплаєнс-менеджер – особистий податковий консультант платника податків
12:17 - Інформаційна акція у Покровському ЦОПі
12:16 - Інформаційна акція в Павлоградській ДПІ
12:10 - Деклараційна кампанія: строки подання декларації про доходи
11:37 - Ціни на нафту продовжують реагувати на погрози Трампа про подальші атаки на Іран
11:35 - Сервіс «Пошук фіскального чека»: яким чином здійснюється пошук розрахункового документа, створеного ПРРО?
11:34 - Хто з подружжя, яке виховує трьох і більше дітей віком до 18 років, має право на пільгу щодо сплати земельного податку?
11:32 - Об’єкт житлової нерухомості перебуває у власності неповнолітньої особи: хто сплачує податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?
11:31 - Чи підлягає оподаткуванню ПДФО дохід, одержаний фізичною особою як відшкодування моральної та матеріальної шкоди?
11:30 - Придбання акцій у емітента ЮО – резидента Дія Сіті: розрахунок податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника ПДФО у вигляді дивідендів
11:29 - Порядок оподаткування інвестиційного прибутку, отриманого фізичною особою – нерезидентом від продажу інвестиційного активу юридичній особі
11:27 - В який момент виникає об’єкт оподаткування ПДФО при нотаріальному посвідченні спадкового договору?
11:25 - Податок на прибуток підприємств: особливості оподаткування діяльності з роздрібної торгівлі пальним (АЗС)
11:23 - Основний засіб ввезений на територію України згідно з договором фінансового лізингу: оподаткування ПДВ операції з вивезення (повернення нерезиденту) ОЗ
11:23 - Поліція викрила шахраїв: через перевипуск SIM-карт привласнили мільйон гривень
11:22 - Податковий комплаєнс – нова парадигма взаємодії між податковою службою і бізнесом
11:20 - За якими кодом бюджетної класифікації сплачуються штрафні (фінансові) санкції за порушення норм регулювання обігу готівки та застосування РРО та/або ПРРО?
11:19 - За неподання звітності через дротові або бездротові канали зв’язку передбачена відповідальність
11:17 - Системна робота з боржниками – вчасно наповнені бюджети
11:17 - Системна робота з боржниками – вчасно наповнені бюджети
11:15 - Працюємо відкрито на принципах партнерства та прозорості
11:14 - Спільний діалог влади та бізнесу – запорука стабільних надходжень до бюджетів
11:12 - Отримали цінний подарунок? Не забудьте про декларування!
10:55 - Будівництво нової генерації: уряд оновив правила конкурсу
10:40 - Нові знеструмлення зафіксували у шести областях після російських атак
10:15 - Уряд розширив програму "СвітлоДІМ" ще на одну область України
09:55 - московіяни поцілили у торговельний центр у Сумах
09:50 - Моделі OnlyFans виграли 27 судів у податкової
09:26 - На Херсонщині росіяни били по критичній інфраструктурі: які наслідки


Більше новин