Французька оборонна група Thales підписала три угоди з Україною: що передбачають

19.06.2024 20:28 | Економічна правда

Французька оборонно-промислова група Thales оголосила про укладення трьох угод із підприємствами українського оборонного комплексу щодо співпраці у сферах радіоелектронної боротьби, систем протиповітряної оборони, радарів і безпілотників.
Про це йдеться у заяві Thales.
"Thales підписала на виставці Eurosatory три угоди з українською промисловістю під егідою Міністерства збройних сил Франції та Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України.
Ці угоди спрямовані на посилення оперативної підтримки фронтових операцій Збройних сил України та зміцнення місцевого оборонного потенціалу.
Сфери співробітництва включають радіоелектронну боротьбу, тактичний зв"язок, системи протиповітряної оборони та радари, а також безпілотні авіаційні системи", - зазначили в Thales.
Дві угоди стосуються одного з підприємств концерну "Укроборонпром":
перша угода оголошує про намір Thales створити спільне підприємство в Україні, яке сприятиме постачанню та експлуатації обладнання для портфеля оборонних систем, включаючи засоби радіоелектронної боротьби, а також обладнання тактичного зв"язку, системи протиповітряної оборони та радари; друга угода стосується засобів радіоелектронної боротьби, в рамках якої Thales забезпечить широке технічне обслуговування, випробування і спеціалізовану підготовку.
Ця угода спрямована на розвиток місцевого потенціалу технічного обслуговування в Україні, що дозволить скоротити цикли ремонту і технічного обслуговування і забезпечить найкращу оперативну готовність, додали в Thales. В окремій, третій угоді, підписаній з українським виробником дронів FRDM, Thales має намір спільно розробити та виробити безпілотну авіаційну систему, здатну нести та запускати боєприпаси.
"Thales є давнім партнером Збройних сил України, з яким ми співпрацюємо вже понад 10 років, спочатку в галузі радіоелектронної боротьби, а потім розширивши її до широкого спектру програм.
У короткостроковій перспективі ці угоди ще більше зміцнюють підтримку Thales у забезпеченні боєготовності Збройних Сил України.
У перспективі вони також демонструють наше прагнення, через співпрацю з провідними українськими гравцями і постачальниками, закріпитися в Україні на довгострокову перспективу і зміцнити місцеву оборонну промисловість країни", - заявив старший виконавчий віцепрезидент з міжнародного розвитку Thales Паскаль Суріс.
Нагадаємо:
Повномасштабне вторгнення московії в Україну призвело до зростання доходів оборонних компаній, оскільки уряди США та Європи поповнюють свої запаси озброєння, після його передачі Києву.
Укроборонпром і Rheinmetall відкрили перший спільний цех з ремонту і виробництва бронетехніки в Україні.
АТ "Українська оборонна промисловість" (УОП) підписало Меморандум про наміри створити спільне підприємство з американською Amentum Services, Inc - однією з провідних компаній у сфері глобального проєктування, управління проєктами та інтеграції рішень.

Додати коментар

Користувач:
email:





Quantitative easing,
Stimulus injections flow,
Markets hope and surge.

- Fin.Org.UA

Новини

11:23 - Щодо підписання податкової звітності в електронному вигляді у разі тимчасової відсутності керівника (директора) або головного бухгалтера
11:22 - Фізичній особі, щодо якої у ДРФО відсутня або наявна зайва інформація, необхідно звернутись до податкового агента
11:20 - За яких умов звільняється від оподаткування прибуток учасника індустріального парку, включеного до Реєстру індустріальних парків?
11:18 - Порядок отримання довідки про відсутність заборгованості
11:17 - ПРРО – комфортне програмне рішення від ДПС
11:14 - Майже 473,0 млн грн єдиного податку – надходження до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від сільськогосподарських товаровиробників
11:13 - Податок на прибуток: платники поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 408,8 млн гривень
11:12 - Надходження акцизного податку з ввезених товарів від платників Дніпропетровщини до бюджету зросли на 69 відсотків
11:11 - Дніпропетровщина: фактична перевірка суб’єкта господарювання, який здійснює торгівлю будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами
11:10 - На Дніпропетровщині тривають заходи щодо боротьби з нелегальним обігом пального
11:08 - еАкциз: бізнес уже може протестувати систему до її обов’язкового запуску
11:07 - «Податок на Google»: понад 8,9 млрд грн ПДВ за І півріччя
10:15 - Іран заявив про вибухи на двох нафтових танкерах в Ормузькій протоці
09:40 - Нафта відреагувала на розширення ударів США та Ірану
09:05 - Вранці окупанти вдарили ракетою по Одесі: постраждала інфраструктура
08:30 - Коли лусне бульбашка
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 20.07.2026
06:00 - Нафтова наддержава стала в чергу по бензин до Індії. Чи допоможе це московія?
18:00 - У ChatGPT стався збій
17:35 - Нацбанк за тиждень купив понад мільярд доларів
16:47 - Український виробник олії відсудив у московії 486 мільйонів
16:30 - Станція метро "Лук’янівська" відновила роботу після обстрілу
16:00 - Під час російської атаки на Київ ракета влучила у склад GoodWine
14:52 - На Харківщині московія пошкодила черговий термінал "Нової пошти": загинули троє
13:57 - Samsung скорочує робочі місця в США
12:51 - Ворог знищив один з найбільших логістичних хабів України
11:40 - московіяни знищили завод виробника UKRTAC
10:54 - московіяни атакували промислову зону Сум: є загиблий
10:00 - У Києві горів ТРЦ після атаки московія
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 19.07.2026


Більше новин